• Blender me USB 380ml

  Blender portable me USB është bërë nga materiali PP & ABS i cilësisë ushqimore, pa BPA, jo toksik dhe eko-miqësor, ju mund të shijoni mbajtjen e freskët të lëndëve ushqyese.
  Ky blender nuk është vetëm për përzierjen e llojeve të frutave dhe perimeve, por edhe ushqime të tjera për fëmijë. Mund ta merni me vete kudo për udhëtime, kampe, peshkim etj në natyrë.
  Blenderin arrin të punoj 4-5 orë pa ndërprer super i fuqishëm arrin të thej akullin pa ndonjë problem !

  • Materiali i briskës: 304 Stainless Steel
  • Posedon 4 Briskë
  • Lloji i baterisë: Litium ion
  • Kapacitet:380ml
  • Pesha: 460g
  • Kapaciteti i baterisë: 2000mAh 3.7V

  Ajo mund të karikohet kudo që mund të ket mubshje me USB kabllo që vjen ne pako me blenderin !

  18.0028.00

  Blender me USB 380ml

  18.0028.00
 • Super Blender

  Blender frutash e pijeve multifunksionale me energji elektrike
  Shishe Blender / Shake n take / machine mix lëngje
  Përzierje shpejtë e “smoothie” dhe proteina, tundeni dhe shkoni! Përzierje dhe pije nga e njëjta shishe, thyen akull në çast. Kakaja e përshtatshme e rrokullisjes së sipërme, blenderi super i fuqishëm thyen akull menjëherë, gëzojeni atë duke qenë elegant të mjaftueshme për të kryer me vete gjatë gjithë ditës për të qëndruar hydrated. Mbaj kapakun në kapak e bën të lehtë!

  Fuqia 180W 110 / 220V 50 / 60HZ

  18.0040.00

  Super Blender

  18.0040.00
 • Blender për fruta

  Pajisja universale e mbarështimit të perimeve është një projektues i mahnitshëm posaçërisht për të kursyer kohën tuaj në kuzhinë. Kjo pajisje është më e mirë për të copëtuar qepë, kungull i njomë, speca, selino, turshi, domate, vezë të ziera të forta, barëra, djathë dhe fruta me çelësat mahnitëse të çelikut. Kjo pajisje është shumë e lehtë për t’u përdorur,

  Hiqeni atë thikë dhe largohuni nga përpunuesi i ushqimit në kabinet. Nëse doni të gatuani por e urreni sherrjen e përgatitjes dhe të pastroni, do ta doni këtë pajisje në shtëpi për mbushjen e perimeve.
  I pastër, i përshtatshëm dhe praktik
  Precision Inxhinieri moderne
  Prerje çeliku inox Precision Blades Chops Perimet
  Përzieni dhe Bëni Pasta.
  Chops mish.
  Shkatërron akullin.
  Ndërtim i fortë, Ndikim i derdhur plastik

  18.0038.00

  Blender për fruta

  18.0038.00
 • Blender për petulla

  Blender me manovër është i përsosur për të bërë waffles, crepes, muffins, scones, cornbread dhe cupcakes
  Disponohet me saktësi, vazhdimisht dhe çmontoni për pastrim të shpejtë
  Përgatitja, përzierja dhe shpërndarja në të njëjtën pajisje
  Përsosur për të bërë waffles, crepes, Madeleine, muffins, scones, bukë misri, crepes, cupcakes dhe shumë më tepër.
  Doreza ergonomike e lehtëson shpërndarjen me saktësi dhe vazhdimësi. Përgatitni, përzierni dhe hidhni të gjithë në të njëjtën pajisje.

  25.0040.00

  Blender për petulla

  25.0040.00

Menuja Kryesore