• 6 in1 Slicer Mandolin prerse multifunksionale për pem dhe perime

  • Përshkrimi:
  • Elemente specifike
  • Lloji: Vegla frutash dhe perimesh
  • Certifikimi: CE / EU, FDA, EEC, LFGB, SGS, CIQ
  • Numri i modelit: Zinxhiri MYVIT Funksioni: I ruajtur, eko-miqësor
  • Materiali: plastike
  • Lloji i mjeteve për frutat dhe perimet:
  • Ndërtuesit
  • Materiali i trupit: përdorim i gjatë
  • Materiali i qëndrueshëm me teh plastik:
  • Steelelik inox funksion
  • 1: Aksesorë perimesh frutash Frikë Funksioni zhvishem i mandolinës
  • 2: Prerje vale, 3 mm ose 4 mm, prerë, 1 ose 1.5 mm, copë Hyrje në produkt Bërë prej çeliku inox dhe plastike me cilësi të lartë
  • Lehtë për tu pastruar nën ujë të lehtë për shpëlarje
  • Karakteristikat 5/6 lloje të ndryshme të furçave prej çeliku inox për një shumëllojshmëri të prerjeve dhe prerjeve
  • .Kjo e gjitha në një me një bazë enë ushqimore për më pak rrëmujë në banakun e kuzhinës.
  • Blades të forta prej çeliku inox e bëjnë më të lehtë prerjen e perimeve dhe frutave.
  • Tehu është rezistent ndaj ndryshkut.
  • Përshkrimi:
  • Prodhimi: Perime të copëtuara me perime Mandoline
  • Materiali: çelik inox dhe plastik Detajet e paketimit Lloji i njësisë: copë Pesha e paketave: 0.45kg (0.66l)
  • Madhësia e paketimit: 20cm x 20cm x 20cm (7.87x x 7.87x x 7.87in)

Menuja Kryesore