• Çantë shpine ushtarake taktike 35L

  • Baza e rehatshme, e vogël dhe me shumë xhepa, është ekonomike dhe praktike E shkëlqyeshme për udhëtime, shëtitje, kampe, etj.
  • I papërshkueshëm nga uji
  • Shiritat e gjerë të shpatullave ndihmojnë në lehtësimin e stresit në shpatullat tuaja, kurseni energji Inxhinieria njerëzore ju lejon të personalizoni gjërat që ju nevojiten
  23.0037.00
 • Vagë me llogarites digital te qmimit

  vage elektronike e llogaritjes së çmimit dixhital 30 kg është e gjithanshme përdor energji direkte dhe bateri të rimbushshme gjatë ndërprerjeve të energjisë. Shkallë e saktë që mat peshën deri në 30 kg dhe llogarit çmimin kur vendoset. Këto shkallë janë të gjithanshme, ato do të funksionojnë në baterinë e rikarikueshme nëse ka ndërprerje të energjisë. Disa karakteristika janë platforma prej çeliku inox, leximi 5 shifror për peshën dhe çmimin, leximi 6 shifror për çmimin total, siguresat e mbrojtura për sigurinë, bateria e rimbushshme dhe / ose priza e drejtpërdrejtë.

  Peshon deri në 30 KG me ekran LCD të dyfishtë (para dhe mbrapa)
  Ndarja e peshës 5 gms
  Ndërtuar në bateri të rikarikueshme (nuk ka nevojë të keni gjithmonë të lidhur)
  Lehtë për të lëvizur rreth.
  Manuali i udhëzimit dhe kabllo elektrike.
  Pesha Bruto e Shkallës: 4 Kg Madhësia: 385 x 365 x 153
  Kolegjet e ekranit dixhital, Alarmi mbi peshë dhe bateri të ulët
  Modaliteti i Zhvendosjes Automatike
  Modaliteti i funksionimit automatik të gjumit
  Operacioni i Akumulimit të Importit të Çmimeve
  Shumë shumë karakteristika të tjera.

  21.9952.00
 • Zbardhni dhe lustroni dhëmbët

  Heq njollat ​​dhe njollën e dhëmbëve të shkaktuar nga pirja e duhanit
  I bën dhëmbët më të bardhë dhe më të pastër
  Ka të njëjtën fuqi dhe saktësi “si mjeti lustrues i dentistit tuaj”
  Lehtë për t’u përdorur mund të përdoret në çdo kohë në shtëpi
  E shkëlqyeshme për dhëmbë të ndjeshëm
  Kërkohet me 2 bateri AA
  Përbërësit e produktit: Pesë heqës njollash, secili mund të përdoret qindra herë.
  Shumë e lehtë për t’u përdorur, vendosni çfarëdo pastë dhëmbësh në kokën e pajisjes, më pas rrëshqiteni mbi dhëmbët për 5 minuta

  9.0018.00
 • Grilë rrjetë për barbeque

  • Grilat e mbyllura bllokojnë ushqimet në vend dhe mundësojnë pjekjen e lehtë të ushqimeve në skarë, ideale për pjekje të peshkut, perimeve, mishit, mishit të derrit, pulës, krahëve të pulave, qafës së pulës, kokës së pulës, dhe ushqime të tjera delikate.
  • Boshllëqet në rrjetë janë me madhësi të përkryer për të siguruar shpërndarje të barabartë të nxehtësisë, ndërsa parandalojnë që pjesët e vogla të ushqimeve të bien përmes grillave.
  • Prodhuar nga çeliku inox i grirë nga ushqimi për cilësi të qëndrueshme dhe i lehtë për tu pastruar.
  • Përmasat: 25cm x 25cm
  4.008.99
 • Blloku magjik

  • Një bllok magjik i gatshëm vetëm për fëmijët tuaj që kanë nevojë të shprehin talentin e tyre në çdo mënyrë.
  • Që fëmijët tuaj të mos e harxhojnë kohën e tyre në gjëra të paarsyeshme, le të bëjnë një hap përpara në inteligjencën e tyre!
  • Karakteristikat: Blloku magjik në 8 ngjyra të dritës, 3 stilolapsa, Pastrues.
  10.0021.00

  Blloku magjik

  10.0021.00
 • Mbulesë e papërshkueshme nga uji për këpucë

  Goma e papërshkueshme nga uji e këpucëve është bërë nga 100% gome silikoni me cilësi të lartë jotoksike, performancë e shkëlqyeshme e papërshkueshme nga uji dhe me ripërdorim, siguri, qëndrueshmëri dhe mirëdashësi mjedisore.
  Dizajni i papërshkueshëm nga uji e bën të lehtë për tu mbajtur dhe shmang grisjen e tepruar. Gjithashtu mund të shmangë shiun ose ujin në mbulesën e këpucëve.
  Mbulesë këpucësh silikoni  kundër rrëshqitjes në pjesën e poshtme për të siguruar sigurinë e materialit të shiut dhe borës. Materiali silikon pastrohet lehtë, paloset, tërhiqet dhe nuk deformohet lehtë, përshtatet mirë. Është e lehtë për ta mbajtur në xhep ose çantë shpine.
  Gomat e shiut mbrojnë këpucët tuaja nga papastërtia, shiu dhe bora, veçanërisht në ditët me shi / borë dhe aktivitete në natyrë të tilla si ecja në plazh, kampe, çiklizëm, peshkim, larje makinash, golf, kopsht, punë me pastrim lëndine ose kuzhine, etj. Mbroni këpucët në shi / borë / baltë. Mbajini këpucët tuaja të thata dhe të pastra gjatë gjithë ditës.

  9.0018.00

Menuja Kryesore