• Korrigjues i qëndrimit të trupit

  Një mbajtëse shpatullash ose protezë kockore e kockave të kockave do t’ju japë që të keni një shpinë të drejtë dhe një pamje të shëndetshme përsëri
  Qëndrimi i shkëlqyeshëm natyral është diçka që duhet të bëni për të rregulluar pjesën e poshtme të shpinës për të ndihmuar në lehtësimin e dhimbjeve dhe simptomave të tilla si ishiatiku, lordoza dhe skolioza.
  Korigjuesi ynë i mbështetjes së pasme është bërë nga materiale me cilësi të lartë që janë të rehatshme dhe të frymëmarrës
  Ju mund ta vishni këtë në punë, në shtëpi ose të bëni aktivitete të kohës së lirë nën rroba
  Korrigjuesi i qëndrimit është i pajisur me rripa plotësisht të rregullueshëm.
  Kjo mund të përshtatet në madhësitë më të mëdha të burrave dhe grave.
  Thjesht tërhiqni ose lëshoni rripat për t’iu përshtatur trupit tuaj

  7.0014.00
 • Mbajtëse për bërryl

  >Harroni Dhimbjen TUAJ – Duke ofruar një ngjeshje të butë dhe të rehatshëm ndihmon për të siguruar lehtësimin dhe mbështetjen rinovuese të dhimbjeve të përditshme dhe ngurtësinë e muskujve.
  >Materiale Prim – E përbërë nga najloni dhe materiali i bakrit i cili i jep jetë më të gjatë anti-erë dhe anti-statike.
  >Lëvizje e papërmbajtur – Perfekt për Tenis, Golf, Volejboll, Vrapim, Ecje, Mundje, Gjimnastikë ose ndonjë sport tjetër.

  12.0018.00

  Mbajtëse për bërryl

  12.0018.00
 • Mbajtëse standarde për gjunjë

  -I dobishëm për problemet me gjurin , tensione të gjurit, artritit dhe mundëson mbrojtje nga abrasionet.
  -Jastëku oval siguron mbrojtje të mbushur, ngjeshje & stabilizim të gjurit.
  -Stabilizuesi i përforcuar rreth kupës së gjurit parandalon zhvendosjen e patelarit dhe ruan paqëndrueshmërinë.
  -Patella e hapur ndihmon në lehtësimin e presionit; bërë nga 75% shkumë qelqi neoprene dhe 25% najlon.

  13.0019.00
 • Slim and Lift për meshkuj

  01

  Kjo bluzë e rehatshme ka panele të dizajnuara në mënyrë unike për të shtrënguar dhe forcuar barkun
  Ndihmon në mbështetjen e shpinës dhe qëndrimit të trupit.
  Vizualisht humbet kapjen në bark ose gjoks dhe sheshon gjoksin dhe barkun.
  Dizajni i rehatshëm, dhe praktik i bluzave tona siguron një efekt të menjëhershëm të dobësimit, duke e veshur atë nën të gjitha llojet e veshjeve.
  Hollimi ergonomik dhe mbrapa e ngushtë në formë X, e krijuar për të formuar trupin.
  Brenda ka shtresa të fuqishme najloni dhe material elastik të thurur fort së bashku, duke niveluar gjoksin dhe barkun.
  Me një kombinim të stërvitjes dhe një diete të mirë, ky krijues i humbjes së peshës do t’ju ndihmojë të keni një formë të bukur të trupit.

  10.0020.00

  Slim and Lift për meshkuj

  10.0020.00
 • Litar tensioni për ushtrime

  E bërë nga një azhurnim i plastikës dhe sustës me cilësi të lartë, e qëndrueshme dhe e vështirë për tu thyer, kjo pajisje është zgjidhja më e mirë për ndërtimin e muskujve tuaj.
  Ushtrim për barkun, krahun dhe gjoksin

  Litar tensioni shumëfunksional ju ndihmon të ushtroni gjatë qëndrimit ose ulur. Mund të përdorni metoda të ndryshme për trajnim.
  Ideale për tonifikimin dhe forcimin e barkut, belit dhe këmbëve, krahëve, ijeve, kofshëve dhe barkut në të njëjtën kohë

  Nuk është vetëm një mënyrë për të humbur dhjamin duke ushtruar , por edhe një mënyrë për të formuar trupin tuaj
  Portabël dhe i lehtë, i lehtë për tu ruajtur dhe mund të përdoret kudo dhe në çdo kohë

  9.0019.00
 • Rrip për djersitjeje

  Rripi i belit të djersës është krijuar për të rritur stërvitjen tuaj duke ndihmuar në përmirësimin e aktivitetit termogjenik dhe djersitjen!
  Rripi i belit të djersës është natyrshëm fleksibël për t’iu përshtatur madhësisë dhe formës tuaj dhe është i konturuar që t’i përshtatet belit tuaj rehat gjatë ushtrimit
  I bërë me neoprene ekstra të trashë pa latex për përvojë të shtuar të djersitjes.

  Por mos u shqetësoni për djersën shtesë, mbulesa e brendshme e rripit tonë për bel jo vetëm që do të refuzojë thithjen e lagështisë, por gjithashtu do të kufizojë rrëshqitjen dhe fiksimin gjatë trajnimit.

  9.0019.00

  Rrip për djersitjeje

  9.0019.00
 • PinPong Trajnuesi pa tabel elakstik 180°

  Trajneri mini-pingpong i boshtit elastik të butë do të testojë aftësitë tuaja, aftësinë e reagimit, aftësinë e koordinimit të syve dhe duarve.
  Ju mund të luani vetëm, gjithashtu mund të dyfishoni ose edhe më shumë njerëz për të luajtur.
  I përshtatshëm për fëmijë / të rinj / moshë të mesme / pleqëri; Hapeni turneun e pingpongut në çdo kohë, në çdo vend.
  Për amatorët mund të përmirësojnë shumë shkallën e kapjes së topit për të rritur argëtimin.
  Ky trajnues elastik i butë bosht i lëvizshëm ping pong pa tryezë të përshtatshme për fillestar.
  Eshtë traineri më i mirë për stërvitje dhe argëtohuni me ekipet, familjen dhe miqtë tuaj.

 • Mbrojtës për qafë

  Lecka elastike, dizajni radian i kurbës, mbrojnë rruazën e qafës së mitrës nga dëmtimi.
  Mbrojtja e qafës vetë-ngrohëse, e përshtatshme për punë afatgjatë të lodhur me kokë të ulët.
  Qepje delikate, mjeshtëri e shkëlqyeshme.
  Mbrojtja e qafës vetë-ngrohëse, e përshtatshme për punë afatgjatë të lodhur me kokë të ulët.
  Bërë nga material najloni me cilësi të mirë, i butë, i fortë dhe i rehatshëm për tu veshur.

  4.997.99

  Mbrojtës për qafë

  4.997.99
 • Shtrengues gjunjëve me feder metalik

  • Ato lehtësojnë dhimbjen e meniskut, tendinitit, osteoartritit, kondromalitit, dëmtimeve ligamentoze etj.
  • Ato zvogëlojnë presionin në gjunjë, stabilizojnë gjunjët dhe i forcojnë ato
  • Gju mbështesin patinën me kompresim për të lehtësuar dhimbjen dhe për tu rikuperuar nga dëmtimet
  • Mbështetje për ngritjen e objekteve të rënda – përmirësoni forcën e përgjithshme të gjurit; nëse jeni të ekspozuar ndaj ngritjes së peshës vazhdimisht, kapëset lehtësojnë peshën deri në 40 kg.
  • Mbështetje dhe ekuilibër ekstra në vrapim, sport, mbledhje, ngjitje malore, çiklizëm, aktivitete ditore, etj.
  • Ato mund të vishen nën ose veshje
  • Arna rregullimi dhe fiksimi
  • Burimet metalike në pjesën e prapme të kapëseve të montuara në një bazë plastike
  • Materiali: Shtëpi e qëndrueshme dhe e qëndrueshme, lëkura merr frymë lirshëm
  • Krijuar për burra dhe gra
  • Dimensionet: 320 x 630 mm
  • Madhësia universale

  17.9936.00
 • Drejtoni shpatullat dhe shpinën, tërhiqni shpatullat prapa,largoni dhimbjen me këtë ryp

  • Ndihmoni për të korrigjuar qëndrimin tuaj të keq dhe për të zvogëluar dhimbjen e shpinës të shkaktuar në përputhje me rrethanat.
  • Thjesht stërvitja 2 orë në ditë, bën sjelljen tuaj të drejtë dhe rrit vetëbesimin tuaj.
  • Drejtoni shpatullat dhe shpinën, tërhiqni shpatullat prapa për të rreshtuar klavikulën.
  • Merrni qëndrimin e saktë dhe lërini kockat e kokës, shpinë, qafë dhe jakë të lidhura në mënyrë natyrale.
  • Mbushje e butë për të maksimizuar rehatinë.
  • E butë, e shkathët dhe e rehatshme për tu veshur edhe për orë të gjata.
  • Vendoseni atë me anën Velcro të ngritur lart dhe rregulloni shiritat sipas dëshirës tuaj për përshtatje optimale.
  • (Ndihma rekomandohet fuqimisht për përdoruesit për herë të parë për të arritur pozicionimin më të mirë.)
  • Prodhuar me materiale neoprene të butë me cilësi premium dhe Velcro, të qëndrueshme, me peshë të lehtë dhe të frymë.
  • Mund të vishen nën xhaketë ose leckë.
  • Zhduk sikletin e qafës dhe shpinës nga ulja me shpatullat e rrumbullakosura para kompjuterit.
  15.0020.00
 • Turmalinë, shëndetin termik, lehtësimin e dhimbjes, vetë-ngrohjen e qafës

  • tipar:
  • 100% markë e re dhe me cilësi të lartë Turmalinë, shëndetin termik, lehtësimin e dhimbjes, vetë-ngrohjen e qafës, rripin mbështetës të kllapave
  • Për burrat dhe gratë – një madhësi i përshtatet të gjithëve
  • Ndihmon në lehtësimin e dhimbjes dhe ënjtjen e simptomave të Patellës
  • Siguron ngrohtësi, rehati, fleksibilitet dhe qëndrueshmëri superiore për veshin e përditshëm
  • Mbroni veten nga këshilla dhe të ftohtit
  15.0022.00

Shopping Cart

No products in the cart.

Zgjidh