• Masazhuesi i indeve të thella me goditje të muskujve super efikas

  6 intensitete të ndryshme masazhesh, 4 koka masazhesh për pjesë të ndryshme të trupit, shpejtësia e rrotullimit 2100-3600 / min, ju mund të rregulloni intensitetin dhe të ndryshoni kokën e masazhit sipas pjesëve të ndryshme të trupit dhe përdorimit të ndryshëm ka nevojë. Pavarësisht nëse janë muskujt relaksues pas stërvitjes apo masazhit ditor të trupit, është shumë i përshtatshëm.Masazhi i mbajtur me dorë ka një motor të fuqishëm për të siguruar fuqi të fortë. Mund të lehtësojë dhimbjet e muskujve pas stërvitjes, të zvogëlojë ngurtësinë e muskujve, të zvogëlojë lodhjen, të relaksojë në mënyrë efektive trupin dhe t’ju bëjë të bëheni më të shëndetshëm.

  33.0089.00
 • Korrigjues i qëndrimit të trupit

  Një mbajtëse shpatullash ose protezë kockore e kockave të kockave do t’ju japë që të keni një shpinë të drejtë dhe një pamje të shëndetshme përsëri
  Qëndrimi i shkëlqyeshëm natyral është diçka që duhet të bëni për të rregulluar pjesën e poshtme të shpinës për të ndihmuar në lehtësimin e dhimbjeve dhe simptomave të tilla si ishiatiku, lordoza dhe skolioza.
  Korigjuesi ynë i mbështetjes së pasme është bërë nga materiale me cilësi të lartë që janë të rehatshme dhe të frymëmarrës
  Ju mund ta vishni këtë në punë, në shtëpi ose të bëni aktivitete të kohës së lirë nën rroba
  Korrigjuesi i qëndrimit është i pajisur me rripa plotësisht të rregullueshëm.
  Kjo mund të përshtatet në madhësitë më të mëdha të burrave dhe grave.
  Thjesht tërhiqni ose lëshoni rripat për t’iu përshtatur trupit tuaj

  7.0014.00
 • Slim and Lift për meshkuj

  01

  Kjo bluzë e rehatshme ka panele të dizajnuara në mënyrë unike për të shtrënguar dhe forcuar barkun
  Ndihmon në mbështetjen e shpinës dhe qëndrimit të trupit.
  Vizualisht humbet kapjen në bark ose gjoks dhe sheshon gjoksin dhe barkun.
  Dizajni i rehatshëm, dhe praktik i bluzave tona siguron një efekt të menjëhershëm të dobësimit, duke e veshur atë nën të gjitha llojet e veshjeve.
  Hollimi ergonomik dhe mbrapa e ngushtë në formë X, e krijuar për të formuar trupin.
  Brenda ka shtresa të fuqishme najloni dhe material elastik të thurur fort së bashku, duke niveluar gjoksin dhe barkun.
  Me një kombinim të stërvitjes dhe një diete të mirë, ky krijues i humbjes së peshës do t’ju ndihmojë të keni një formë të bukur të trupit.

  10.0020.00

  Slim and Lift për meshkuj

  10.0020.00
 • Litar tensioni për ushtrime

  E bërë nga një azhurnim i plastikës dhe sustës me cilësi të lartë, e qëndrueshme dhe e vështirë për tu thyer, kjo pajisje është zgjidhja më e mirë për ndërtimin e muskujve tuaj.
  Ushtrim për barkun, krahun dhe gjoksin

  Litar tensioni shumëfunksional ju ndihmon të ushtroni gjatë qëndrimit ose ulur. Mund të përdorni metoda të ndryshme për trajnim.
  Ideale për tonifikimin dhe forcimin e barkut, belit dhe këmbëve, krahëve, ijeve, kofshëve dhe barkut në të njëjtën kohë

  Nuk është vetëm një mënyrë për të humbur dhjamin duke ushtruar , por edhe një mënyrë për të formuar trupin tuaj
  Portabël dhe i lehtë, i lehtë për tu ruajtur dhe mund të përdoret kudo dhe në çdo kohë

  9.0019.00
 • Rrip për djersitjeje

  Rripi i belit të djersës është krijuar për të rritur stërvitjen tuaj duke ndihmuar në përmirësimin e aktivitetit termogjenik dhe djersitjen!
  Rripi i belit të djersës është natyrshëm fleksibël për t’iu përshtatur madhësisë dhe formës tuaj dhe është i konturuar që t’i përshtatet belit tuaj rehat gjatë ushtrimit
  I bërë me neoprene ekstra të trashë pa latex për përvojë të shtuar të djersitjes.

  Por mos u shqetësoni për djersën shtesë, mbulesa e brendshme e rripit tonë për bel jo vetëm që do të refuzojë thithjen e lagështisë, por gjithashtu do të kufizojë rrëshqitjen dhe fiksimin gjatë trajnimit.

  9.0019.00

  Rrip për djersitjeje

  9.0019.00
 • Ora inteligjente FT80

  • Rezistent ndaj ujit ,ideal për not dhe zhytje të cekët dhe i aftë për të thirrur dhe dëgjuar muzikë -mund të lini telefonin tuaj diku tjetër, gjithashtu do t’ju njoftojë për mesazhet, do t’ju kujtojë thirrjet dhe do të sinkronizohet me të gjitha pajisjet tuaja iOS ose Android përmes wireless ose Lidhja Bluetooth.
  • Nëse doni të mbani gjurmën e gjumit tuaj, kjo orë inteligjente është këtu për t’ju ndihmuar të dokumentoni modelet e lëvizjeve tuaja pasive, lëvizjet aktive dhe pjesën tjetër të aktiviteteve tuaja të përditshme drejtpërdrejt.
  20.0042.00

  Ora inteligjente FT80

  20.0042.00
 • Six pack care 6në1,forconi muskujt e juaj leht dhe shpejt

  • Nëse dëshironi të forconi muskujt tuaj thelbësorë.
  • Ajo vjen me një tabelë ushtrimesh për t’ju ndihmuar të përfitoni sa më mirë nga ky sistem .
  • Ekzistojnë gjashtë ushtrime të rekomanduara, por mund të zhvilloni ndryshime që ju përshtaten.
  • Parakrahët dhe Biceps: Ju lehtë mund të ushtroni parakrahët dhe biceps duke u gjunjëzuar në dysheme dhe thjesht duke i shtyrë shufrat poshtë vazhdimisht.
  • Ju mund ta rregulloni tensionin thjesht duke i kthyer pullat për ta bërë sa më të thjeshtë ose aq të vështirë sa dëshironi.
  • Uluni në këmbë: Uluni në jastëk dhe mbështetuni përsëri në doreza.
  • Triceps: Ushtrimi dhe forcimi i triceps tuaj nuk mund të ishte më i lehtë.
  • Uluni në jastëk dhe shtyni poshtë.
  • Shumë efektive. Përsëritja është e mirë për ju. Ju ndryshoni tensionin me një rregullim të thjeshtë.
  • Këmbët: Ka 2 ushtrime për këmbët tuaja.
  • Goditja e gërshërëve në thelb është ulur ose shtrirë dhe shtrirë dorezat duke përdorur këmbët tuaja.
  • Ushtrimi tjetër është ‘biçikleta’. Ju thjesht uleni në një karrige, vendosni këmbët tuaja në shufra dhe ciklin larg.
  • Push Up: Shtytjet janë të shkëlqyera sepse ndjeheni sikur po ndihmoni pak nga dorezat nën mesin tuaj dhe në të njëjtën kohë ju merrni ndjenjën e punës së krahëve dhe stomakut.
  • Përfundim: Nëse hapësira është çështje kjo six pack care është për ju.
  • Gjithashtu mjaft e vogël dhe mjaft e lehta për të udhëtuar me ju në biznes ose pushime.
  • Njëzet minuta çdo ditë do t’ju japë një shkëlqyer të gjithë stërvitjen.
  60.0075.00
 • Prerësi i stomakut, modelimi i belit dhe ngritje e vitheve

  • Karakteristikat:
  • Mënyra më e mirë për të fituar prefekturat në peshë nuk është të mbështeteni në peshë jo të shëndetshme duke humbur këtë artikull mban një ekuilibër të shkëlqyeshëm të rehatisë dhe trupit.
  • Punon si një tharëse stomaku, modelimi i belit dhe prerësi i mollaqit, por material i mirë dhe dizajn ergonomik
  • Fshehni linjat e tepërt të yndyrës dhe formën e trupit: bel, kofshë, këmbë dhe mollaqe
  • Hapni shpinën dhe modelin e hollë të belit, shkoni mirë me sytjen tuaj me tela G, më seksi dhe më të hollë në blic,
  • Ideale në pamje, e rehatshme për tu veshur siç tregohet
  18.0026.00
 • Maska mbrojtëse kundër ajrit të ndotur

  • Mbrojtje superiore për grimcat PM 2.5 në ndotjen e ajrit dhe ndotësve të tjerë mikroskopikë të ajrit
  • Funksionet: vepron kundër smogut, polenit, pluhurit, ndotjes së ajrit, shterjes së makinave, grimcave PM2.5 që përfshijnë elemente të djegies, komponime organike, metale, etj. (100 herë më e hollë se flokët e njeriut).
  • Valvula e nxjerrjes lehtëson lagështinë dhe prodhimin e CO2 nga brenda maskës Madhësia: 27 x 14cm (e përshtatshme për burra dhe gra.
  • Rripa të gjerë rreth veshëve për veshje të rehatshme
  • Materiali: poliester Asnjë filtër për të ndryshuar – kjo është një maskë e shumëfishtë filtri me dy shtresa të mediave filtër, të grumbulluara në mes të maskës: një karbon i gjeneratës së re, ozoni dhe filtri VOC; Filter grimcash shumë i efektshëm N95 i klasës për mbrojtje të thelluar ndaj grimcave mikroskopike thithëse, përfshirë pluhurin, polenin, tallashin, mykun
  • Përdorimi: për 3 muaj deri në më shumë se një vit, në varësi të kushteve të cilësisë së ajrit
  • Mund të lahet me dorë dhe vetëm me ujë për të zgjatur jetën e maskës
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e aktiviteteve në natyrë: vrapim, shëtitje, çiklizëm, motoçiklist, skijim, hipur në kalë, ecje, etj.
  • Për efekt maksimal, maskë duhet të jetë e bashkangjitur saktë rreth hundës dhe gojës, në mënyrë që i gjithë ajri i thithur të kalojë përmes filtrit
  16.0035.00
 • Kostum sportiv për palestër yoga

  • Projektuar për të ngritur, tonifikuar dhe shtrënguar belin, gjoksin, mollaqen dhe këmbët
  • Ata formojnë trupin dhe fshehin celulitin
  • Efekti i veshjes është një vështrim i ngushtë i menjëhershëm në mollaqe dhe kofshë
  • Ato janë bërë nga materiali i lehtë për frymë dhe janë formuar në mënyrë perfekte për t’iu përshtatur trupit tuaj
  • E shkëlqyeshme për stërvitje, sporte dhe veshje të përditshme
  20.0031.00
 • Mens vullkan rrip shtërngimi në të zezë

  • Për çdo atlet që shpon dëmtimet ose muskujt dhe problemet e nyjeve mund të jetë një temë e përsëritur.
  • Kjo mbështetje e Vulkan Back  mund të jetë një zgjidhje e mirë.
  • Mbështetja e shpinës Vulcan është një ndihmë e shkëlqyer ortopedike e krijuar për të siguruar nivele të jashtëzakonshme mbështetjeje, kompresimi dhe mbrojtjeje.
  • Idealisht për ata me probleme të shpinës, mbështetja e shpinës ka një pëlhurë elastike që është e lehtë dhe e padurueshme, por edhe tepër mbështetëse.
  • Ajo ka fiksim të rregullueshëm i cili lejon përdoruesin të zgjedhë përshtatjen më të rehatshme.
  • Mbështetje e lehtë, elastike e shpinës
  • Ofron mbështetje të jashtëzakonshme për pjesën e poshtme të shpinës
  • Mbyllja e rregullueshme e përparme siguron përshtatje të sigurt shirit compression dhe qëndron në pjesën e prapme  në madhësinë e rreth gjysmës
  16.0025.00

Menuja Kryesore