• Masazhuesi i indeve të thella me goditje të muskujve super efikas

  6 intensitete të ndryshme masazhesh, 4 koka masazhesh për pjesë të ndryshme të trupit, shpejtësia e rrotullimit 2100-3600 / min, ju mund të rregulloni intensitetin dhe të ndryshoni kokën e masazhit sipas pjesëve të ndryshme të trupit dhe përdorimit të ndryshëm ka nevojë. Pavarësisht nëse janë muskujt relaksues pas stërvitjes apo masazhit ditor të trupit, është shumë i përshtatshëm.Masazhi i mbajtur me dorë ka një motor të fuqishëm për të siguruar fuqi të fortë. Mund të lehtësojë dhimbjet e muskujve pas stërvitjes, të zvogëlojë ngurtësinë e muskujve, të zvogëlojë lodhjen, të relaksojë në mënyrë efektive trupin dhe t’ju bëjë të bëheni më të shëndetshëm.

  33.0089.00
 • Çorape termike prej alumini, këmbë plotësisht të ngrohta

  • Kur temperatura të bjerë, mos lejoni që moti i ftohtë t’ju zbresë!
  • Qëndroni të ngrohtë dhe të rehatshëm me 35 çorape revolucionare më poshtë.
  • Të bëra me fije alumini, të endura në pëlhura të endura me frymë, disqe nën 35 çorape janë ideale për kushte ekstreme – nga lopata e borës deri tek sportet dimërore – dhe mjaft të pakta për tu veshur nën çorape të rregullta ose këpucë fustanesh.
  • Kënaquni me aktivitetet e përditshme, nga shëtitjet deri tek vrapimi deri në marrjen e ditës tuaj të punës me këto çorape të qëndrueshme
  • Fijet e aluminit ndihmojnë për të reflektuar nxehtësinë e trupit tuaj, duke minimizuar nxehtësinë dhe lagështinë për t’i mbajtur gjymtyrët tuaja të ngrohta dhe të thata, dhe temperaturën e trupit tuaj si duhet.
  • Mos vuani nga të ftohtët. Qëndroni të rehatshëm dhe shijoni mënyrën e zgjuar me 35 çorape më poshtë.
  16.0022.00
 • Korrigjues i qëndrimit të trupit

  Një mbajtëse shpatullash ose protezë kockore e kockave të kockave do t’ju japë që të keni një shpinë të drejtë dhe një pamje të shëndetshme përsëri
  Qëndrimi i shkëlqyeshëm natyral është diçka që duhet të bëni për të rregulluar pjesën e poshtme të shpinës për të ndihmuar në lehtësimin e dhimbjeve dhe simptomave të tilla si ishiatiku, lordoza dhe skolioza.
  Korigjuesi ynë i mbështetjes së pasme është bërë nga materiale me cilësi të lartë që janë të rehatshme dhe të frymëmarrës
  Ju mund ta vishni këtë në punë, në shtëpi ose të bëni aktivitete të kohës së lirë nën rroba
  Korrigjuesi i qëndrimit është i pajisur me rripa plotësisht të rregullueshëm.
  Kjo mund të përshtatet në madhësitë më të mëdha të burrave dhe grave.
  Thjesht tërhiqni ose lëshoni rripat për t’iu përshtatur trupit tuaj

  7.0014.00
 • Mbajtëse për bërryl

  >Harroni Dhimbjen TUAJ – Duke ofruar një ngjeshje të butë dhe të rehatshëm ndihmon për të siguruar lehtësimin dhe mbështetjen rinovuese të dhimbjeve të përditshme dhe ngurtësinë e muskujve.
  >Materiale Prim – E përbërë nga najloni dhe materiali i bakrit i cili i jep jetë më të gjatë anti-erë dhe anti-statike.
  >Lëvizje e papërmbajtur – Perfekt për Tenis, Golf, Volejboll, Vrapim, Ecje, Mundje, Gjimnastikë ose ndonjë sport tjetër.

  12.0018.00

  Mbajtëse për bërryl

  12.0018.00
 • DOCTOR™ Korigjuesi i gjendjes tuaj

  Butësisht tërheq shpatullat tuaja prapa dhe shtrëngon shtyllën kurrizore për të përmirësuar qëndrimin tuaj dhe për të ndihmuar në uljen e dhimbjes në shpinë, qafë dhe supet
  E shkëlqyeshme për Meshkuj dhe Femra, gjithashtu ndihmon në ndërtimin e kujtesës muskulore të nevojshme për përmirësimin e qëndrimit afatgjatë.

  11.9930.00
 • Mbajtëse standarde për gjunjë

  -I dobishëm për problemet me gjurin , tensione të gjurit, artritit dhe mundëson mbrojtje nga abrasionet.
  -Jastëku oval siguron mbrojtje të mbushur, ngjeshje & stabilizim të gjurit.
  -Stabilizuesi i përforcuar rreth kupës së gjurit parandalon zhvendosjen e patelarit dhe ruan paqëndrueshmërinë.
  -Patella e hapur ndihmon në lehtësimin e presionit; bërë nga 75% shkumë qelqi neoprene dhe 25% najlon.

  13.0019.00
 • Slim and Lift për meshkuj

  01

  Kjo bluzë e rehatshme ka panele të dizajnuara në mënyrë unike për të shtrënguar dhe forcuar barkun
  Ndihmon në mbështetjen e shpinës dhe qëndrimit të trupit.
  Vizualisht humbet kapjen në bark ose gjoks dhe sheshon gjoksin dhe barkun.
  Dizajni i rehatshëm, dhe praktik i bluzave tona siguron një efekt të menjëhershëm të dobësimit, duke e veshur atë nën të gjitha llojet e veshjeve.
  Hollimi ergonomik dhe mbrapa e ngushtë në formë X, e krijuar për të formuar trupin.
  Brenda ka shtresa të fuqishme najloni dhe material elastik të thurur fort së bashku, duke niveluar gjoksin dhe barkun.
  Me një kombinim të stërvitjes dhe një diete të mirë, ky krijues i humbjes së peshës do t’ju ndihmojë të keni një formë të bukur të trupit.

  10.0020.00

  Slim and Lift për meshkuj

  10.0020.00
 • Litar tensioni për ushtrime

  E bërë nga një azhurnim i plastikës dhe sustës me cilësi të lartë, e qëndrueshme dhe e vështirë për tu thyer, kjo pajisje është zgjidhja më e mirë për ndërtimin e muskujve tuaj.
  Ushtrim për barkun, krahun dhe gjoksin

  Litar tensioni shumëfunksional ju ndihmon të ushtroni gjatë qëndrimit ose ulur. Mund të përdorni metoda të ndryshme për trajnim.
  Ideale për tonifikimin dhe forcimin e barkut, belit dhe këmbëve, krahëve, ijeve, kofshëve dhe barkut në të njëjtën kohë

  Nuk është vetëm një mënyrë për të humbur dhjamin duke ushtruar , por edhe një mënyrë për të formuar trupin tuaj
  Portabël dhe i lehtë, i lehtë për tu ruajtur dhe mund të përdoret kudo dhe në çdo kohë

  9.0019.00
 • Rrip për djersitjeje

  Rripi i belit të djersës është krijuar për të rritur stërvitjen tuaj duke ndihmuar në përmirësimin e aktivitetit termogjenik dhe djersitjen!
  Rripi i belit të djersës është natyrshëm fleksibël për t’iu përshtatur madhësisë dhe formës tuaj dhe është i konturuar që t’i përshtatet belit tuaj rehat gjatë ushtrimit
  I bërë me neoprene ekstra të trashë pa latex për përvojë të shtuar të djersitjes.

  Por mos u shqetësoni për djersën shtesë, mbulesa e brendshme e rripit tonë për bel jo vetëm që do të refuzojë thithjen e lagështisë, por gjithashtu do të kufizojë rrëshqitjen dhe fiksimin gjatë trajnimit.

  9.0019.00

  Rrip për djersitjeje

  9.0019.00
 • PinPong Trajnuesi pa tabel elakstik 180°

  Trajneri mini-pingpong i boshtit elastik të butë do të testojë aftësitë tuaja, aftësinë e reagimit, aftësinë e koordinimit të syve dhe duarve.
  Ju mund të luani vetëm, gjithashtu mund të dyfishoni ose edhe më shumë njerëz për të luajtur.
  I përshtatshëm për fëmijë / të rinj / moshë të mesme / pleqëri; Hapeni turneun e pingpongut në çdo kohë, në çdo vend.
  Për amatorët mund të përmirësojnë shumë shkallën e kapjes së topit për të rritur argëtimin.
  Ky trajnues elastik i butë bosht i lëvizshëm ping pong pa tryezë të përshtatshme për fillestar.
  Eshtë traineri më i mirë për stërvitje dhe argëtohuni me ekipet, familjen dhe miqtë tuaj.

Menuja Kryesore