• Masazhuesi i indeve të thella me goditje të muskujve super efikas

  6 intensitete të ndryshme masazhesh, 4 koka masazhesh për pjesë të ndryshme të trupit, shpejtësia e rrotullimit 2100-3600 / min, ju mund të rregulloni intensitetin dhe të ndryshoni kokën e masazhit sipas pjesëve të ndryshme të trupit dhe përdorimit të ndryshëm ka nevojë. Pavarësisht nëse janë muskujt relaksues pas stërvitjes apo masazhit ditor të trupit, është shumë i përshtatshëm.Masazhi i mbajtur me dorë ka një motor të fuqishëm për të siguruar fuqi të fortë. Mund të lehtësojë dhimbjet e muskujve pas stërvitjes, të zvogëlojë ngurtësinë e muskujve, të zvogëlojë lodhjen, të relaksojë në mënyrë efektive trupin dhe t’ju bëjë të bëheni më të shëndetshëm.

  33.0089.00
 • Çorape termike prej alumini, këmbë plotësisht të ngrohta

  • Kur temperatura të bjerë, mos lejoni që moti i ftohtë t’ju zbresë!
  • Qëndroni të ngrohtë dhe të rehatshëm me 35 çorape revolucionare më poshtë.
  • Të bëra me fije alumini, të endura në pëlhura të endura me frymë, disqe nën 35 çorape janë ideale për kushte ekstreme – nga lopata e borës deri tek sportet dimërore – dhe mjaft të pakta për tu veshur nën çorape të rregullta ose këpucë fustanesh.
  • Kënaquni me aktivitetet e përditshme, nga shëtitjet deri tek vrapimi deri në marrjen e ditës tuaj të punës me këto çorape të qëndrueshme
  • Fijet e aluminit ndihmojnë për të reflektuar nxehtësinë e trupit tuaj, duke minimizuar nxehtësinë dhe lagështinë për t’i mbajtur gjymtyrët tuaja të ngrohta dhe të thata, dhe temperaturën e trupit tuaj si duhet.
  • Mos vuani nga të ftohtët. Qëndroni të rehatshëm dhe shijoni mënyrën e zgjuar me 35 çorape më poshtë.
  16.0022.00
 • Çantë shpine ushtarake taktike 35L

  • Baza e rehatshme, e vogël dhe me shumë xhepa, është ekonomike dhe praktike E shkëlqyeshme për udhëtime, shëtitje, kampe, etj.
  • I papërshkueshëm nga uji
  • Shiritat e gjerë të shpatullave ndihmojnë në lehtësimin e stresit në shpatullat tuaja, kurseni energji Inxhinieria njerëzore ju lejon të personalizoni gjërat që ju nevojiten
  23.0037.00
 • Korrigjues i qëndrimit të trupit

  Një mbajtëse shpatullash ose protezë kockore e kockave të kockave do t’ju japë që të keni një shpinë të drejtë dhe një pamje të shëndetshme përsëri
  Qëndrimi i shkëlqyeshëm natyral është diçka që duhet të bëni për të rregulluar pjesën e poshtme të shpinës për të ndihmuar në lehtësimin e dhimbjeve dhe simptomave të tilla si ishiatiku, lordoza dhe skolioza.
  Korigjuesi ynë i mbështetjes së pasme është bërë nga materiale me cilësi të lartë që janë të rehatshme dhe të frymëmarrës
  Ju mund ta vishni këtë në punë, në shtëpi ose të bëni aktivitete të kohës së lirë nën rroba
  Korrigjuesi i qëndrimit është i pajisur me rripa plotësisht të rregullueshëm.
  Kjo mund të përshtatet në madhësitë më të mëdha të burrave dhe grave.
  Thjesht tërhiqni ose lëshoni rripat për t’iu përshtatur trupit tuaj

  7.0014.00
 • Mbajtëse për bërryl

  >Harroni Dhimbjen TUAJ – Duke ofruar një ngjeshje të butë dhe të rehatshëm ndihmon për të siguruar lehtësimin dhe mbështetjen rinovuese të dhimbjeve të përditshme dhe ngurtësinë e muskujve.
  >Materiale Prim – E përbërë nga najloni dhe materiali i bakrit i cili i jep jetë më të gjatë anti-erë dhe anti-statike.
  >Lëvizje e papërmbajtur – Perfekt për Tenis, Golf, Volejboll, Vrapim, Ecje, Mundje, Gjimnastikë ose ndonjë sport tjetër.

  12.0018.00

  Mbajtëse për bërryl

  12.0018.00
 • Mbështetja më e mirë e gjurit, Kosmodisk

  • Mbështetje shtesë për dizajnin pranveror PRO 4 Mbroni kapakun dhe muskujt e gjurit në pozicionin e duhur
  • Minimizon dhimbjen në gju dhe nyje
  • Parandaloni shtrirjen dhe ndihmoni në rikuperimin e lëndimeve sportive
  • Rripa të rregullueshëm
  8.0025.00
 • DOCTOR™ Korigjuesi i gjendjes tuaj

  Butësisht tërheq shpatullat tuaja prapa dhe shtrëngon shtyllën kurrizore për të përmirësuar qëndrimin tuaj dhe për të ndihmuar në uljen e dhimbjes në shpinë, qafë dhe supet
  E shkëlqyeshme për Meshkuj dhe Femra, gjithashtu ndihmon në ndërtimin e kujtesës muskulore të nevojshme për përmirësimin e qëndrimit afatgjatë.

  11.9930.00
 • Mbajtëse standarde për gjunjë

  -I dobishëm për problemet me gjurin , tensione të gjurit, artritit dhe mundëson mbrojtje nga abrasionet.
  -Jastëku oval siguron mbrojtje të mbushur, ngjeshje & stabilizim të gjurit.
  -Stabilizuesi i përforcuar rreth kupës së gjurit parandalon zhvendosjen e patelarit dhe ruan paqëndrueshmërinë.
  -Patella e hapur ndihmon në lehtësimin e presionit; bërë nga 75% shkumë qelqi neoprene dhe 25% najlon.

  13.0019.00
 • Shake ‘n Take Blender

  • Mini mikser multi-funksional
  • Menjëherë përzieni smoothie dhe shtrëngime proteinike
  • Përzieni dhe pini nga e njëjta shishe
  • Zgjidhje e shpejtë për mëngjesin
  • Baza ultra-kompakte me motor të fuqishëm me kapacitet të lartë
  • Butoni i ndezjes / fikjes me kyç sigurie përpara bazës së mikserit
  • Shishja sportive ka një kapak rrotullues me një kashtë të hapur
  • Pllaka të integruara në pjesën e poshtme të shishës sportive
  17.0037.00

  Shake ‘n Take Blender

  17.0037.00
 • Premium Bunion Çorape Korrigjuese për gishtat e këmbës

  • LARGIMI I PERGJITHSHM I DHIMBJES BUNIONARE DHE GISHTERINJEVE: Ndihmon në siklet, presion dhe inflamacion të shkaktuar nga bunionet. Jastëkë dhe mbështet zonën e bunionit në mënyrë që të mund të bëni çdo hap me rehati të ripërtërirë. Korrigjuesi Bunion është i garantuar për të lehtësuar dhimbjen tuaj në bunion.
  • MBROJTJA ABSOLUTE: Xheli i gradës mjekësore mbron lëkurën gjatë ecjes dhe ushtrimeve fizike. Jastëku xhel vepron si një zbutës për të mbrojtur zonën e ndjeshme të dhjamit për të parandaluar fërkimin e dhimbshëm. Aktivitetet tani do të jenë pa dhimbje dhe përsëri të këndshme.
  • Ky mbrojtës bunion mund të vishet diskret nën këpucë, çorape dhe çorape për një mbrojtje të pazbulueshme. Mund të vishen në të gjitha llojet e këpucëve përfshirë palën tuaj më elegante.
  11.9937.00

Menuja Kryesore