• Prerës multifunksional i perimeve

  Materiale me cilësi të lartë. Prerësi shumëfunksional i perimeve është bërë nga material PP me cilësi të lartë dhe 304 inox, është i qëndrueshëm dhe praktik.
  Shtatë tehe me stile të ndryshme. Në këtë pako, ju mund të gjeni tehe të ndryshme për kërkesa të ndryshme, mund të prisni patate, karotë, djathë, qepë dhe perime ose fruta të tjera në madhësi, formë, trashësi të ndryshme.
  Dizajn pa rrëshqitje. Me dorezë dhe bazë jo rrëshqitëse, mund ta përdorni lehtë, mund të kontrollohet me një dorë. Dizajni bazë është më i qëndrueshëm dhe nuk do ta gërvishtë tavolinen tuaj.
  I përshtatshëm dhe kurseni kohë. I përshtatshëm për përgatitjen e ushqimit. Kurseni kohë kur dëshironi të bëni sallata ose të prisni perime. Pas prerjes së tyre, mund t’i lani me lehtësi përmes pajisjes së kullimit.
  Pastrohet lehtë. Pas përdorimit, pastrojeni me ujë.

  13.0026.00
 • Furçë pluhuri super efikas

  Furça e pluhurit është një shtojcë vakumi që keni ëndërruar
  Eshtë krijuar për të pastruar edhe vendet më të vështira për t’u arritur
  Furça përbëhet nga tuba të hollë dhe fleksibël
  Pra, është e shkëlqyeshme në largimin e papastërtisë dhe pluhurit pa thithjen e objekteve të vogla

 • Doreza silikoni anti bakterial rezistent ndaj nxehtësisë

  [SILIKON USHQIMI]: E bërë nga 100% silikon i shkallës së ushqimit, jo alergjik ndaj lateksit, i përdorur për të pastruar perimet dhe frutat
  [PERDORIM I THJESHT DHE I PASTERT]: Madhësia e produktit: 13,6 x 6.3inch.Use përdorni furçë silikoni për të zëvendësuar furçën tuaj të stilit të vjetër për përmirësimin e higjenës së kuzhinës. Super e lehtë për të pastruar furçën, thjesht shpëlajeni me ujë ose vendoseni në makinë larëse enësh, do të freskojë përsëri
  [BENI PUNEN ME TE LEHT DHE TE SIGURUA]: Mbroni gruan / burrin / fëmijët / prindërit nga pastrimi i dëmit. pastruesit e gjellës. Pastruesit janë bërë nga silikoni i shkallës së ushqimit, i cili është natyrisht pasi nuk është poroz, siç janë sfungjerët e rregullt dhe leckat. Me këta pastrues të pjatave silikoni, nuk ka më sfungjerë të qelbur! JU LUTEM SHENIM: NUK THIT UJIN!
  [Përdorimi i shumëfishtë]: Kjo Doreza Magjike mund të përdoret për kuzhinë, larje enësh, pastrim të frutave dhe perimeve, pastrimin e banjës, pastrimin e dhomës së shtratit, heqjen e pluhurit të veshjet, kujdesin për flokët e përkëdhelur të kafshës tuaj, larjen e makinës etj.
  [Rezistent ndaj nxehtësisë së lartë]: Ka rezistencë ndaj nxehtësisë deri në 160 gradë celsius, kështu që mund të pastrohet me ujë të valë ose furrë me mikrovalë (2min). Mund të përdoret gjithashtu për të lëvizur enët e nxehta ose për të hequr enët e furrës.

  9.9919.00
 • Spray mop -Xhoger , Spërkatës me lëng

  • Spray Mop – Një xhoger që do ta bëjë dyshemenë tuaj të duket më e pastër se kurrë.
  • Shijoni mënyrën e thjeshtë të pastrimit me këtë karrem shumë qëllimesh dhe njomni sipërfaqen përpara se të kaloni nëpër të pa e përkulur, thjesht duke shtypur dorezën.
  • Me rotacion 360 ° C për të pastruar edhe vendet më të paarritshme
  • Falë sistemit të sprejit ju lehtë mund të njomni sipërfaqen përpara se të shkoni në vrap pa pasur nevojë të rrëmuhen kudo.
  • Bakteret përhapen më lehtë përmes ujit.
  • Kështu që njomni sipërfaqen pikërisht përpara xhinsit dhe hiqni menjëherë çdo papastërti.
  • Baza Rrotulluese 360 ​​° C.
  • Rezervuar uji me një kapacitet 350ml + zonë spërkatëse, që përfshin një sipërfaqe të madhe.
  • Dorezë e lehtë e heqshme e aluminit.
  • Bëhet posaçërisht për pllaka qeramike, dysheme druri të llakuar dhe laminat
  • Përdor çdo lëng pastrimi të dyshemesë
  • Lehtë për tu pastruar, lehtë për tu grumbulluar, përdorur dhe ngarkuar
  • Moderne, elegant dhe kompakte
  • Koka e mikrofibrit, në një lëvizje, heq më shumë pluhur dhe papastërti
  • Sipërfaqja thahet aq shpejt sa nuk ka asnjë gjurmë pluhuri ose papastërtie në dysheme
  • Nuk kërkon energji elektrike për të funksionuar
  • Një sasi e vogël uji dhe pastruesi është e mjaftueshme për të pastruar zona të mëdha, thjesht spërkatni kur të jetë e nevojshme
  • Veshja e mikrofibrit mund të përdoret vazhdimisht Ndërtim jashtëzakonisht i lehtë
  • Ndërtim i lehtë dhe i fortë, pesha pa ujë 600 g Për lloje të ndryshme të dyshemeve – nga linoleumi në petëzuar në pllaka dhe mermer
  • Dizajn elegant dhe ngjyra tërheqëse
  • Dimensionet 128 x 40 x 15 cm
  • Provoni llakun e ri Spray dhe shijoni pastërtinë e shtëpisë tuaj!
  17.0020.00
 • Smart Robot, furça automatike e fshesë me korrent

  • karakteristika
  • 1. Mënyra e Karikimit USB, me bateri të integruar me kapacitet të lartë, mund të përdoret vazhdimisht kur është plotësisht i ngarkuar, me jetë të gjatë
  • 2. Teknologjia automatike e kthimit: kthesë automatike kur hasen pengesa.
  • 3. Mini Roboti elektrik me vakum është mjaft i paktë për të kaluar nëpër shtrat ose shtratin në shtëpinë tuaj
  • 4. Motori i ulët i veshjes dhe ajrit të pastruar Avancon në mënyrë të konsiderueshme vakumin e zhurmës, shkalla e pastrimit të pluhurit është më e lartë 99.7%
  • 5 Jetë e gjatë dhe kursimi i energjisë Bateria e përparuar Li-ion mban jetë maksimale dhe performancën e ngarkimit për vite, mund të përdoret vazhdimisht, jetë të gjatë shërbimi
  • 6. Kontrolli fleksibël dhe falas i rrotës magjike dhe mikrokompjuterit automatikisht ndryshon drejtimet kur hasni pengesa, të zgjuara për t’u përdorur.
  • Roboti më i pastër punon natyrshëm në shtëpi për të tërhequr pluhur dhe tokë me ind mikrofibër.
  • specifikim
  • Materiali: ABS Fuqia:
  • Bateria e integruar e rimbushshme e litiumit
  • Parametri i baterisë: 3.7V 18650 bateri litium / 1500MAH
  • Fuqia: Karikimi USB Koha e tarifimit: Një orë (përafërsisht)
  • Madhësia e produktit: 23 * 23 * 6ЦМ
  • Orët e hapjes: Një orë e gjysmë (afërsisht) pasi të keni mbushur plotësisht Me një furçë
  • Paketa përfshin: 1 furçë X për pastrimin automatik të furçave
  • 1 kabllo USB
  • Njoftim: Ngarkoni plotësisht makinën e pastrimit për herë të parë
  32.0056.00
 • Pastrues origjinal rrotullues i kthyeshëm pa kabllo

  • Kthejeni 360 gradë dhe pastroni në çdo drejtim
  • Blades e këndeve rrotullohen në 4000 rpm, duke e bërë më të lehtë pastrimin e thërrimeve dhe rrëmujave në dërrasat bazë dhe qoshet e ngushta.
  • Dizajni i profilit të ulët e bën pastrimin e mobiljeve më të lehtë
  • Nuk kërkon qese të shtrenjta, të çrregullt Brinjët e heqshme, të pastra, të disponueshme Wireless dhe i ngarkuar Lehtë për 2 bs dhe snaps për ruajtje të lehtë I sigurt në të gjitha sipërfaqet e dyshemesë
  26.0035.00

Menuja Kryesore