• Kapak elastik silikoni për mbyllje gjërave – SET x6 copë

  04

  Kapakët e silikonit vijnë në 6 madhësi të ndryshme për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja
  Ato janë miqësore me mjedisin dhe eleminojnë nevojën për mbështjellje plastike.
  Pjesët e sipërme të silikonit janë të rrumbullakëta, por ende të shtrirë aq sa të futen mirë në gota, tenxhere, pjata dhe qfardo qe ju nevojitet te mbyllni në formë të çuditshme.
  I sigurt në një furrë me mikrovalë dhe rezistent ndaj nxehtësisë deri në 232 ° C / 450˚F në mënyrë që t’i ngrohni shpejt dhe të shijoni mbetjet e shijshme.
  Karakteristikë jo-toksike, pa BPA, mbyllje ajri, lahet lehtë, rezistent ndaj nxehtësis, në mënyrë që ushqimi të mbetet i freskët.
  Ngrirje miqësore – kështu që mund të ruani mbetjet në frigorifer.

  9.9917.00
 • Organizues mbi lavatriçen / tualetin

  Përdorni plotësisht hapësirën sipër lavatriçes dhe tualetit, të përshtatshme për banjo, ballkon, përdorim shtëpie, dekorime të brendshme.
  Kapaciteti super depozitues, raft prej trekatëshe me 3 nivele, me grepa, shportë rrobash.
  Kurseni hapësirën: Shfrytëzoni në mënyrë efektive hapësirën e papërdorur mbi pellgun më të afërt, duke krijuar hapësira të shumta shtesë për ruajtjen e banjës së mbipopulluar, ngarkesë me një shtresë të vetme 8 kg.
  Këmbë të rregullueshme : i fortë edhe në tokë të pabarabartë.
  Montimi i lehtë

  20.0040.00
 • Perfect Slicer – një aksesor kuzhine për prerje të ëmbëlsirave

  • – tehe çeliku inox
  • – Doreza anësore për trajtimin e mbrojtjes
  • – bën 12 copa identike të ëmbëlsirave, etj.
  • – i sigurt për t’u përdorur
  • – Dimensionet: 38 x 27cm
  • – mund të lahen me dorë ose në makinë larëse enësh
  8.0012.00
 • Mini Shatërvan cokollate, 3 Nivele, Kontroll motori

  Fountain Chocolate u krijua si një kopje e burimeve çokollate të përdorura nga hotelierët profesionistë në evente.
  Mbart çokollatë të bardhë ose kafe të shkrirë nga baza në majën e kullës së saj.
  Mban çokollatën e shkrirë me një bazë të ndezur që e mban çokollatën të ngrohtë dhe të rrjedhë.

  • Materiali: ABS + Baza prej çeliku inox + Kontrolli i motorit
  • Ngjyra: kafe
  • Lartësia: Përafërsisht. 22cm / 8.7 “
  • Diametri bazë: Përafërsisht.15cm / 5.9 “
  • Diametri i Madh i Kthesës: Përafërsisht. 8cm / 3.1 “
  • Diametri i vogël i gjatësisë: Përafërsisht. 6cm / 2.4 “
  • Tensioni (V): 220V
  • Fuqia (W): 250W
  28.0050.00
 • Refrigator 12L

  Një frigorifer portativ është një aplikim i ëndrrës për ata që janë në lëvizje. Frigoriferi është mjaft i vogël për t’u përshtatur në shumicën e automjeteve pa marrë shumë hapësirë. Fakti që ai mund të transportohet në mënyrë të lehtë e bën atë një investim të shëndoshë për ata që gëzojnë udhëtime, si dhe kampe. Që të mbani artikuj të freskët është e rëndësishme, veçanërisht nëse ato janë sende që duhet të jenë të ftohta pandërprerë. Komoditeti i përgjithshëm i një mini frigoriferi që mund të merret me ju, çon shumë njerëz për të marrë vendim për pushimet e tyre.

  Karakteristikat
  Temeperatura nga -10°C ~ 65°C
  Vëllimi efektiv: 12 litra
  Materiali: ABS plastike
  Tensioni i vlerësuar: AC 220V ose DC 12V
  Fuqia nominale: ftohje 72W, ngrohje 65W
  Përmasat: Gjatësia 40 × gjerësi 28 × 29 cm e lartë

  37.0050.00

  Refrigator 12L

  37.0050.00
 • Pompë manuale uji

  Pompa manuale është shumë e dobishme për pompimin e ujit nga bombolaina. Përshtatet me shumicën e kostove standarde të shisheve prej 20 litra pa dizenjim spërkatjeje.

  • Përfshin një tub shtesë të sipërme të sipërme dhe një kapak sanitar.
  • Asnjë bateri ose energji nuk kërkohet dhe përdoret kudo brenda dhe jashtë.
  • Bërë 100 për qind ujë me cilësi të ujit të pijshëm (pa BPA).
  • Përshtatës fleksibël mundëson përshtatjen e pothuajse të gjitha shisheve me ujë 11-22 litra.
  • (Më së miri i përshtatet shisheve 52mm-55mm të tipit të lartë të kurorës dhe nuk i përshtaten shisheve të gojës me majë 48mm.)
  8.0015.00

  Pompë manuale uji

  8.0015.00
 • Prerës multifunksional i perimeve

  Materiale me cilësi të lartë. Prerësi shumëfunksional i perimeve është bërë nga material PP me cilësi të lartë dhe 304 inox, është i qëndrueshëm dhe praktik.
  Shtatë tehe me stile të ndryshme. Në këtë pako, ju mund të gjeni tehe të ndryshme për kërkesa të ndryshme, mund të prisni patate, karotë, djathë, qepë dhe perime ose fruta të tjera në madhësi, formë, trashësi të ndryshme.
  Dizajn pa rrëshqitje. Me dorezë dhe bazë jo rrëshqitëse, mund ta përdorni lehtë, mund të kontrollohet me një dorë. Dizajni bazë është më i qëndrueshëm dhe nuk do ta gërvishtë tavolinen tuaj.
  I përshtatshëm dhe kurseni kohë. I përshtatshëm për përgatitjen e ushqimit. Kurseni kohë kur dëshironi të bëni sallata ose të prisni perime. Pas prerjes së tyre, mund t’i lani me lehtësi përmes pajisjes së kullimit.
  Pastrohet lehtë. Pas përdorimit, pastrojeni me ujë.

  13.0026.00
 • 3 Led drita me telekomandë

  Këto drita LED SMD pa tel (të montuara në sipërfaqe) janë përparimet më të fundit në teknologjinë e ndriçimit LED.
  Ato janë më të lehta për të funksionuar sesa LED standarde (rreth 20%) dhe japin një kënd më të madh të rrezes që do të thotë se ata kanë një gamë më të gjerë përdorimi
  Asnjë sekret i madh, ashtu si LED standard, vetëm më mirë! Set prej 3 dritave LED
  Drita LED te bardha te ndritshme
  Distance Distanca e kontrollit: 5 – 10m
  Bateria: 3 x AAA
  Mund të përdoren: dollapët e dyshemesë / kuzhinës, dollapët, drita pranë shtratit, depo dhe më shumë

  13.0026.00

  3 Led drita me telekomandë

  13.0026.00
 • Rende për copëtimin e perimeve

  8 teh të këmbyeshëm ju japin mënyra të shumta për të prerë, qëruar dhe renditur perimet dhe frutat për të krijuar disa mrekulli gastronomike duke përdorur domate, speca, karota, rrepkë, panxhar, tranguj, qepë, hudhër dhe selino.
  Disqe çelik të ngurtësuar ultra të mprehtë për copëtimin / lojërat të perimeve / djathrave më të rëndë me 1 lëvizje të lehtë
  Baza siguron siguri dhe qëndrueshmëri të plotë gjatë prerjes.

  Të gjitha pjesët mund të çmontohen lehtësisht për pastrim të lehtë dhe të ruhen në një vend të ajrosur për tharje
  Paketa përfshin 8 tehe

  9.0018.00
 • Raft 2 nivelësh per enë

  Mbështetëse elegante për tharje enë me dizajn 2 nivelesh.
  Dizajn rafti me dy shtresa në formën  S
  Përzgjedhja e materialeve me cilësi të lartë, më të trashë dhe më të fortë, qëndrueshmëri më të fortë.
  Përdorni një  një leckë të butë për të pastruar raftin e enëve
  Ky raft enësh kuzhine ka  kapacitet për 18 pjata, një mbajtëse anësore për 6 gota dhe një mbajtëse takëmesh për të gjitha pirunët, lugët, thikat etj.
  Lehtë për tu mbledhur
  Përfshihet i gjithë hardueri i nevojshëm i montimit për instalim të shpejtë.

  9.9919.99

  Raft 2 nivelësh per enë

  9.9919.99
 • Komplet tiganisje prej 3 copash – Fërgoni tiganin me kovë dhe kapak xhami

  • Tonë tigsnin me kovë dhe Kapak prej qelqi mund të përdoren gjithashtu si avullore ose një tigan për salcat e supave dhe qepave.
  • Ky fryer i thellë i përditshëm është i përsosur për mish pule, peshk ose anët më të vogla të skuqura dhe unaza qepësh.
  • Gjithashtu ideal për karvan dhe kampe.
  • Peshë e lehtë 10 “Diametri Kapaciteti 5 kuart
  • Udhëheqës i Lirë Kadmium
  • Përfshinë Fishek shportë Kapak xhami
  11.0016.00
 • Мjet i përsosur për përgaditje të sarmave

  •  Bëni shpejt dhe me efikasitet sarma të shkëlqyeshme, me madhësi të njëtrajtshme në vetëm 3 hapa!
  • Përgatitja e sarmave me këtë aparat është një kënaqësi e vërtetë.
  • Dhe jo vetëm kaq – ju mund të përgatisni rrotullime të ndryshme prosciutto, proshutë dhe djathë për fillestarët dhe urdhërat, dhe madje edhe pancakes!
  • Kur përgatisni sarma, vendosni gjethe të freskët të lakrës së thartë, hardhitë etj, të zbutet në ujë të valë.
  • Pritini të gjitha palosjet nga fleta dhe vendoseni në makinën e lakimit.
  • Pastaj vendosni përzierjen, tërhiqni dorezën dhe sarma juaj është gati.
  • E thjeshtë dhe e shpejtë.
  • Pajisja është krijuar posaçërisht për të lehtësuar punën tuaj, për të zvogëluar kohën e përgatitjes dhe për të përmirësuar cilësinë dhe pamjen e pajisjeve të përfunduara.
  • Përdorimi i pajisjes nuk kërkon njohuri dhe përvojë të veçantë
  • Mund të përdoret në shtëpi, në restorante, etj.
  • Bërë prej plastike, me 3 nivele për rregullimin e madhësisë së sarmës
  • Lehtë për tu mirëmbajtur dhe i lehtë për t’u përdorur
  • Dimensionet: 35,7 x 18,8 x 5,5 cm
  • Pesha: 310 g
  11.9916.00

Menuja Kryesore