• Ngrohës elektronik + kazan elektronik

  Materiali i përdorur për  kazanin të çajit është çelik i pandryshkshëm që do të shtojë qëndrueshmërinë dhe sigurinë e tij, kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni për ndotjen nga materialet plastike dhe kimikatet. [Kapacitet i madh 2L] – Me dizajn të humanizuar dhe karakteristikë me kapacitet të madh. Është zgjedhja juaj e mençur për kazan elektrik dhe një ndihmës i mirë për mbledhjen e familjes dhe miqve tuaj. Ky kazan është i pajisur me 1.000 vat energji që ngroh lehtësisht ujin në një kohë të shkurtër. Ibrik elektrik gjithashtu ka një kontrollues të temperaturës paraprake, mbylljen automatike dhe teknologjinë e mbrojtjes së thatë të zierjes, sigurojnë siguri dhe qëndrueshmëri.

  + Kazan elektronik për kafe turke

  16.0032.00
 • Kazan elektrik për zierjen e vezëve

  • Vezët janë të mbushura me proteina me cilësi të lartë, vitamina, minerale dhe yndyrna të mira që i bëjnë ato thelbësore për një dietë të ekuilibruar.
  • Të gjithë kanë një avantazh kur bëhet fjalë për një vezë të zierë të përkryer, por mund të jetë e ndërlikuar ta marrësh siç duhet duke përdorur një tenxhere me ujë të valë.
  • Me kazanin elektrik të vezëve mund të krijoni vezë të ziera të përsosura dhe madje edhe të bëni avull perimet tuaja të preferuara.
  15.0028.99
 • SINBO© Makinë kafeje turke 0.4L

  Fuqia (W): 1000
  Kapaciteti (L): 0.4
  Materiali: plastik
  Përdorimi i kabllove: Jo
  Ngjyra: kafe
  Kapaciteti i kupës: 5
  Rezistenca e fshehur: Po

  12.9924.00

Menuja Kryesore