• Prerës multifunksional i perimeve

  Materiale me cilësi të lartë. Prerësi shumëfunksional i perimeve është bërë nga material PP me cilësi të lartë dhe 304 inox, është i qëndrueshëm dhe praktik.
  Shtatë tehe me stile të ndryshme. Në këtë pako, ju mund të gjeni tehe të ndryshme për kërkesa të ndryshme, mund të prisni patate, karotë, djathë, qepë dhe perime ose fruta të tjera në madhësi, formë, trashësi të ndryshme.
  Dizajn pa rrëshqitje. Me dorezë dhe bazë jo rrëshqitëse, mund ta përdorni lehtë, mund të kontrollohet me një dorë. Dizajni bazë është më i qëndrueshëm dhe nuk do ta gërvishtë tavolinen tuaj.
  I përshtatshëm dhe kurseni kohë. I përshtatshëm për përgatitjen e ushqimit. Kurseni kohë kur dëshironi të bëni sallata ose të prisni perime. Pas prerjes së tyre, mund t’i lani me lehtësi përmes pajisjes së kullimit.
  Pastrohet lehtë. Pas përdorimit, pastrojeni me ujë.

  13.0026.00
 • Rende për copëtimin e perimeve

  8 teh të këmbyeshëm ju japin mënyra të shumta për të prerë, qëruar dhe renditur perimet dhe frutat për të krijuar disa mrekulli gastronomike duke përdorur domate, speca, karota, rrepkë, panxhar, tranguj, qepë, hudhër dhe selino.
  Disqe çelik të ngurtësuar ultra të mprehtë për copëtimin / lojërat të perimeve / djathrave më të rëndë me 1 lëvizje të lehtë
  Baza siguron siguri dhe qëndrueshmëri të plotë gjatë prerjes.

  Të gjitha pjesët mund të çmontohen lehtësisht për pastrim të lehtë dhe të ruhen në një vend të ajrosur për tharje
  Paketa përfshin 8 tehe

  9.0018.00
 • Komplet tiganisje prej 3 copash – Fërgoni tiganin me kovë dhe kapak xhami

  • Tonë tigsnin me kovë dhe Kapak prej qelqi mund të përdoren gjithashtu si avullore ose një tigan për salcat e supave dhe qepave.
  • Ky fryer i thellë i përditshëm është i përsosur për mish pule, peshk ose anët më të vogla të skuqura dhe unaza qepësh.
  • Gjithashtu ideal për karvan dhe kampe.
  • Peshë e lehtë 10 “Diametri Kapaciteti 5 kuart
  • Udhëheqës i Lirë Kadmium
  • Përfshinë Fishek shportë Kapak xhami
  11.0016.00
 • Sinbo – Aparat për pancakës

  • Përgatitni pancakes klasike ose amerikane të shijshme dhe të përsosura për ju dhe familjen tuaj
  • Produkt i përsosur për të gjithë dashamirët e pançakësve – makina inovative me pancake Sinbo ju lejon të bëni pancakes me lehtësi në çdo kohë të ditës!
  • Pjatë: 20cm (diametër) e veshur me veshje jo ngjitëse për ta bërë secilën pançakës të gatshme për përsosje
  • Pa djegie dhe pançakës të grisura Nxehtësia në mënyrë të barabartë
  • Dorezë ergonomike për funksionim të lehtë dhe të sigurt
  • Veshje jo ngjitëse për pastrim më të lehtë
  • Fuqia: 650W
  • Tensioni: 220V
  • Udhëzime për përdorim:
  • Ndizni pajisjen dhe lëreni të ngrohet. Ndërkohë përgatisni përzierjen e brumit dhe shtojeni në një tas mjaftueshëm të madh.
  • Sapo pajisja të jetë e ngrohtë, aplikoni përzierjen e brumit në sipërfaqe.
  • Piqni njërën anë dhe pastaj anën tjetër. Përsëriteni derisa të përdoret përzierja.
  18.0036.00
 • Mjeti 12 në 1 Shporta e gatimit të shpejt

  • 12 mjete në 1 Shporta e gatimit
  • Mblidhni makarona, patate dhe shumë më tepër nga tenxhere!
  • Koloseri – E përkryer për shtrëngimin dhe shpëlarjen.
  • Mjet i 12 në 1 kuzhinë! Një shportë gatimi është një domosdoshmëri për çdo kuzhinë.
  • Fillon i sheshtë dhe përhapet menjëherë në një shportë fleksibël që ju lejon të gatuani, vlim ose ushqim të skuqur thellë me lehtësi.
  • Kthejeni tepsinë dhe kthejeni atë në avulloren e fundit.
  • Edhe kur uji i nxehtë ose vaji vlon shpejt në tenxhere, dorezat e dizajnuara posaçërisht mbeten të ftohta në prekje.
  • Kur gatimi të ketë mbaruar, thjesht ngrini enën e gatimit dhe shkoni direkt nga tenxhere në tas.
  • E bën punën e kuzhinës të shpejtë dhe të lehtë!
  • Përdorimet janë të pafundme! Përdorimi në sobën e gatimit; valë; tiganisje e thellë; avull; joshjen; blanshiranje; Par-vlim.
  • Përdorni si mjet për shpëlarje; larë; kullimit; shtrëngimit; ruajtje
  16.0023.00
 • Nicer dicer e shpejtë 5 në 1 makinë prerëse me dorë

  • Lehtësoni punën tuaj të kuzhinës me Genius Nicer Dicer Quick 5 në 1.
  • Prerës dore dhe prestar 7 copë
  • 1 x E bukur më e shpejtë 
  • 3 x Kornizë
  • 1 x vario Koleksionist 
  • 1 x (kapaciteti 200 ml)
  • 1 x kapak
  18.0026.00
 • Bëni kollaçe të shpejtë dhe të lehtë në më shum forma pa u lodhur

  • Përdorni këtë pullë klasike cookie për të bërë forma uniforme me cookie-t.
  • Komoditeti i azhurnuar i dorezës ergonomike ndihet shumë mirë në dorën tuaj, dhe kutia e butë e prekjes siguron kontroll dhe rehati shtesë.
  • Fuqi ultra e pastër ju lejon të dini kur brumi është i ulët.
  • Vjen me 12 disqe cookie, duke përfshirë të gjitha format klasike të biskotave spritz, plus disa të reja (si kungulli, gjeldeti, pika dhe masa).
  • Bëni uniforma të shpejta dhe të lehta për biskotat me llak të turmës
  • Një dorezë e rehatshme ergonomike me një nxitës të butë
  • Stuhia ultra e pastër tregon sa brumë keni
  • E shkëlqyeshme për Krishtlindjet, pushimet dhe jetën e përditshme Përfshin 12 forma të diskut disk
  18.0026.00
 • Udhëzues për prerjen e bukës

  01
  • Hero i drekës: Gjithmonë vuani nga faqet e këqija në bukë të shijshme të bërë gjatë gjithë jetës.
  • Kjo fetë bukë do të ndryshojë drekat tuaja përgjithmonë.
  • E qëndrueshme dhe e lehtë për tu pastruar. është edhe aq i vogël sa të futet në bukën tuaj për përdorim dhe ruajtje të lehtë
  • Rregulloni trashësinë: Fetë bukë të bërë në shtëpi për t’ju lejuar të fetë bukën në 4 trashësi të ndryshme prej 0.4 in., 0.6 in., 0.8 in., 1 in.
  • Multiple: Një zonë bujare me feta përfshin bukë, dolli, bukë dhe sanduiç.
  • Mund të përdoret gjithashtu për prerjen e proshutës, djathit dhe perimeve.
  • Mbështet breza deri në rreth 6 inç të lartë dhe 4,5 inç i gjerë
  17.0025.00
 • Ngrohës i shisheve për foshnjën e juaj

  • Karakteristikat:
  • 1.Brand i ri dhe me cilësi të lartë.
  • 2.Pajisje për shishe për fëmijë me diametër prej 5.5 cm.
  • 3.Ato-ngrohje, për temperaturë konstante, temperatura kontrollohet në 35 ~ 45, mos e shkatërroni ushqimin origjinal 
  • 4. ngrohje e shpejtë, ngrohja e ushqimit në mënyrë të barabartë dhe plotësisht.
  • 5. Struktura e përsosur, e lehtë për tu bartur.
  • specifikimet:
  • 1.emri: Ngrohja e shisheve të qumështit
  • 2.Model: Yummy YM-18A
  • 3.ngjyra: Bardhë
  • 4. Materiali i ngrohtë  me shishe: plastike (baza e jashtme) + çelik inox (pjesë e ngrohjes) Materiali
  • 5.Bottle: plastike
  • 6. Madhësia e ngrohtë e shisheve: 13x11x8cm
  • 7.Betull Diametri i ngrohtë: 5.5 cm
  • 8. Madhësia e shisheve: 14x5x5cm
  • 9.Lloji i bllokut: Plug EU
  • 10.Vendosja: 110V-220V
  • 11.Fuqia: 15W
  • 12.Përzgjedhja: 35 ℃ -45 Kapaciteti
  • 13.Bottle: 125ml
  • Perdorimi:
  • 1.Vendoseni shishen e qumështit më të ngrohtë në një pozicion horizontal. Vendoseni shishen me ujë ose qumësht në enë. 
  • 2.Kur energjia të ndizet, drita do të ndizet dhe ngrohni qumështin. Në procesin e ngrohjes, drita e treguesit ndizet dhe fiket në mënyrë alternative. 
  20.0050.00
 • Ketëll , xhigim nga çeliku inox për ngrohje të shpejtë

  • Karakteristikat kryesore: 
  • Zierja e shpejtë dhe kapaciteti i madh 1.5L
  • Trajtoni dorezën e lubrifikantit, e rehatshme për tu mbajtur, jo e nxehtë
  • Drita e treguesit të ngrohjes Drita,
  • vizualizimi i gjendjes së ujit të valë
  • Ndërprerësi i sensorit të avullit 13CM, i lehtë për t’u përdorur
  • termostat me cilësi të lartë, kur uji vlon, ndalet menjëherë
  • Mbrojtja
  • Mbrojtja e energjisë,
  • mbrojtja anti-e thatë
  • Power fuqia e vlerësuar: 1800W
  18.0025.00
 • 6 in1 Slicer Mandolin prerse multifunksionale për pem dhe perime

  • Përshkrimi:
  • Elemente specifike
  • Lloji: Vegla frutash dhe perimesh
  • Certifikimi: CE / EU, FDA, EEC, LFGB, SGS, CIQ
  • Numri i modelit: Zinxhiri MYVIT Funksioni: I ruajtur, eko-miqësor
  • Materiali: plastike
  • Lloji i mjeteve për frutat dhe perimet:
  • Ndërtuesit
  • Materiali i trupit: përdorim i gjatë
  • Materiali i qëndrueshëm me teh plastik:
  • Steelelik inox funksion
  • 1: Aksesorë perimesh frutash Frikë Funksioni zhvishem i mandolinës
  • 2: Prerje vale, 3 mm ose 4 mm, prerë, 1 ose 1.5 mm, copë Hyrje në produkt Bërë prej çeliku inox dhe plastike me cilësi të lartë
  • Lehtë për tu pastruar nën ujë të lehtë për shpëlarje
  • Karakteristikat 5/6 lloje të ndryshme të furçave prej çeliku inox për një shumëllojshmëri të prerjeve dhe prerjeve
  • .Kjo e gjitha në një me një bazë enë ushqimore për më pak rrëmujë në banakun e kuzhinës.
  • Blades të forta prej çeliku inox e bëjnë më të lehtë prerjen e perimeve dhe frutave.
  • Tehu është rezistent ndaj ndryshkut.
  • Përshkrimi:
  • Prodhimi: Perime të copëtuara me perime Mandoline
  • Materiali: çelik inox dhe plastik Detajet e paketimit Lloji i njësisë: copë Pesha e paketave: 0.45kg (0.66l)
  • Madhësia e paketimit: 20cm x 20cm x 20cm (7.87x x 7.87x x 7.87in)
 • Prerës perfekt që nevoitet në ç’do kuzhinë për pem & perime

  • Ngjyra: e bardhë
  • Materiali: Plastik, çelik inox
  • Madhësia: 9,9 * 7.89 * 13.4cm
  • Përmbajtja e paketës:
  • Paketa përfshin:
  • 1 x Kupa e prerjes së skuqurave
  • Karakteristikat: Mënyrë e shpejtë dhe e thjeshtë për të përgatitur patate të skuqura të shijshme shtëpiake Mjet unik gatimi në shtëpi
  • Mbledhja e aksesorëve për pajisje dhe aksesorë
  • Rrjet i qëndrueshëm dhe i rehatshëm inox
  • Produkte multifunksionale të kuzhinës së modës që funksionojnë me efikasitet dhe kursejnë kohë
  • Mund të përdoret gjithashtu për prerjen e çdo perime të tjera
  20.0025.00

Menuja Kryesore