• Kapak elastik silikoni për mbyllje gjërave – SET x6 copë

  04

  Kapakët e silikonit vijnë në 6 madhësi të ndryshme për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja
  Ato janë miqësore me mjedisin dhe eleminojnë nevojën për mbështjellje plastike.
  Pjesët e sipërme të silikonit janë të rrumbullakëta, por ende të shtrirë aq sa të futen mirë në gota, tenxhere, pjata dhe qfardo qe ju nevojitet te mbyllni në formë të çuditshme.
  I sigurt në një furrë me mikrovalë dhe rezistent ndaj nxehtësisë deri në 232 ° C / 450˚F në mënyrë që t’i ngrohni shpejt dhe të shijoni mbetjet e shijshme.
  Karakteristikë jo-toksike, pa BPA, mbyllje ajri, lahet lehtë, rezistent ndaj nxehtësis, në mënyrë që ushqimi të mbetet i freskët.
  Ngrirje miqësore – kështu që mund të ruani mbetjet në frigorifer.

  9.9917.00
 • Pompë uji automatike ,Bombol me vrimë nxjerrës

  • Kjo pompë uji është një bombol me vrimë nxjerrëse pa ujë BPA, çorape ushqyese silikoni, çelik inox 304, plastikë ABS me dendësi të lartë, jo toksike dhe pa erë.
  • Bateri e rimbushur e integruar 1200mAh. Mund të përdoret për 30-40 ditë ose rreth 4-6 shishe me 5 litra ujë pasi të jetë mbushur plotësisht.
  • Pajisje elektrike pompimi e përshtatshme për ujë të pijshëm në shishe të pastër, i përshtatshëm për modele të ndryshme të fuçisë së galonit pa dyfishuar kapakun.
  • Shënim: Pompa e ujit të pijshëm është e përshtatshme për fuçi galoni me një qafë prej 2.16 inç (5.5 cm).

  • Ju lutemi konfirmoni madhësinë e qafës para se të blini.

  • Shërbim i shkëlqyeshëm ndaj klientit, nëse keni ndonjë problem me produktin, ekipi ynë i shërbimit ndaj klientit do të zgjidhë problemet tuaja brenda 12 orësh

  9.0019.00
 • Shake ‘n Take Blender

  • Mini mikser multi-funksional
  • Menjëherë përzieni smoothie dhe shtrëngime proteinike
  • Përzieni dhe pini nga e njëjta shishe
  • Zgjidhje e shpejtë për mëngjesin
  • Baza ultra-kompakte me motor të fuqishëm me kapacitet të lartë
  • Butoni i ndezjes / fikjes me kyç sigurie përpara bazës së mikserit
  • Shishja sportive ka një kapak rrotullues me një kashtë të hapur
  • Pllaka të integruara në pjesën e poshtme të shishës sportive
  17.0037.00

  Shake ‘n Take Blender

  17.0037.00
 • Organizues mbi lavatriçen / tualetin

  Përdorni plotësisht hapësirën sipër lavatriçes dhe tualetit, të përshtatshme për banjo, ballkon, përdorim shtëpie, dekorime të brendshme.
  Kapaciteti super depozitues, raft prej trekatëshe me 3 nivele, me grepa, shportë rrobash.
  Kurseni hapësirën: Shfrytëzoni në mënyrë efektive hapësirën e papërdorur mbi pellgun më të afërt, duke krijuar hapësira të shumta shtesë për ruajtjen e banjës së mbipopulluar, ngarkesë me një shtresë të vetme 8 kg.
  Këmbë të rregullueshme : i fortë edhe në tokë të pabarabartë.
  Montimi i lehtë

  20.0040.00
 • Grilë rrjetë për barbeque

  • Grilat e mbyllura bllokojnë ushqimet në vend dhe mundësojnë pjekjen e lehtë të ushqimeve në skarë, ideale për pjekje të peshkut, perimeve, mishit, mishit të derrit, pulës, krahëve të pulave, qafës së pulës, kokës së pulës, dhe ushqime të tjera delikate.
  • Boshllëqet në rrjetë janë me madhësi të përkryer për të siguruar shpërndarje të barabartë të nxehtësisë, ndërsa parandalojnë që pjesët e vogla të ushqimeve të bien përmes grillave.
  • Prodhuar nga çeliku inox i grirë nga ushqimi për cilësi të qëndrueshme dhe i lehtë për tu pastruar.
  • Përmasat: 25cm x 25cm
  4.008.99
 • Clean Smart – Robot për pastrimin e dyshemesë

  • Pastruesja juaj e re e dyshemesë!
  • Thjesht vendoseni në dysheme dhe ndizeni!
  • Falë rrotullimit të poshtëm, roboti do të lëvizë në çdo cep të shtëpisë, dhe falë sensorit të integruar, kur përballet me një pengesë ai rrotullohet, ndryshon drejtim dhe vazhdon të pastrohet.
  • Ai automatikisht lëviz rreth dhe pastron dyshemenë
  • Projektuar për të pastruar sipërfaqe të lëmuara – parket, tjegull, parket laminat dhe më shumë
  • Produkti pastron grimcat e imëta siç janë pluhuri, fibrat, thërrimet, etj.
  • Punon me teknologjinë vakum
  • I përshtatshëm për pastrim ditor
  • Fuqia: Bateria e rimbushshme e integruar përmes kabllit USB
  • Koha e tarifimit: 4h – Koha e punës: 3h
  28.0037.00
 • Refrigator 12L

  Një frigorifer portativ është një aplikim i ëndrrës për ata që janë në lëvizje. Frigoriferi është mjaft i vogël për t’u përshtatur në shumicën e automjeteve pa marrë shumë hapësirë. Fakti që ai mund të transportohet në mënyrë të lehtë e bën atë një investim të shëndoshë për ata që gëzojnë udhëtime, si dhe kampe. Që të mbani artikuj të freskët është e rëndësishme, veçanërisht nëse ato janë sende që duhet të jenë të ftohta pandërprerë. Komoditeti i përgjithshëm i një mini frigoriferi që mund të merret me ju, çon shumë njerëz për të marrë vendim për pushimet e tyre.

  Karakteristikat
  Temeperatura nga -10°C ~ 65°C
  Vëllimi efektiv: 12 litra
  Materiali: ABS plastike
  Tensioni i vlerësuar: AC 220V ose DC 12V
  Fuqia nominale: ftohje 72W, ngrohje 65W
  Përmasat: Gjatësia 40 × gjerësi 28 × 29 cm e lartë

  37.0050.00

  Refrigator 12L

  37.0050.00
 • Pompë manuale uji

  Pompa manuale është shumë e dobishme për pompimin e ujit nga bombolaina. Përshtatet me shumicën e kostove standarde të shisheve prej 20 litra pa dizenjim spërkatjeje.

  • Përfshin një tub shtesë të sipërme të sipërme dhe një kapak sanitar.
  • Asnjë bateri ose energji nuk kërkohet dhe përdoret kudo brenda dhe jashtë.
  • Bërë 100 për qind ujë me cilësi të ujit të pijshëm (pa BPA).
  • Përshtatës fleksibël mundëson përshtatjen e pothuajse të gjitha shisheve me ujë 11-22 litra.
  • (Më së miri i përshtatet shisheve 52mm-55mm të tipit të lartë të kurorës dhe nuk i përshtaten shisheve të gojës me majë 48mm.)
  8.0015.00

  Pompë manuale uji

  8.0015.00

Menuja Kryesore