• Stilolaps për zbardhjen e dhëmbëve

  Stilolapsi kompakt dhe i lëvizshëm lehtëson zbardhjen e dhëmbëve në shtëpi ose gjatë udhëtimit.
  Thjesht kthejeni pjesën e poshtme të stilolapsit për të ekspozuar xhelin zbardhues dhe lyejeni në secilin dhëmb për të zbardhur në më pak se 1 minutë.
  Dizajni inovativ i tubit të pastër ju lejon të shihni saktësisht se sa xhel zbardhues përdoret dhe lihet në stilolaps. Xheli zbardhues është i trashë për të parandaluar rrjedhjet dhe pajisja stilolaps përdor një mekanizëm të fuqishëm gjarpërues për të shtyrë xhelin përmes majës së furçës për çdo përdorim.
  Përmban 35% xhel zbardhues peroksid ure për të dekompozuar dhe hequr njollat ​​në sipërfaqen e dhëmbit nga kafeja, vera, soda, çaji, pirja e duhanit dhe shumë më tepër!
  Pena përfshin 15+ trajtime zbardhuese dhe xheli vjen në një aromë të ftohtë nenexhiku për një buzëqeshje freskuese çdo herë.
  Përdoreni këtë stilolaps 1-2 herë në ditë. Shihni rezultatet e dukshme pas vetëm disa trajtimeve dhe merrni më të bardhë 4-8 hije me përdorimin pasues. E përsosur për heqjen e njollave me vite ose për të ruajtur buzëqeshjen tuaj tashmë të ndritshme dhe të bukur!
  Maja fleksibile e furçës lehtëson pikturimin e xhelit zbardhues në çarjet e dhëmbëve dhe përmes sipërfaqes së dhëmbëve – në mënyrë që çdo pjesë e dukshme e buzëqeshjes tuaj të zbardhet!

  4.9910.00
 • Koka e dushit me gur joni 30% Shtypje me te lart te ujit

  Merrni lëkurë më të butë, zvogëloni sekretimin e vajit, rrisni qëndrueshmërinë e qelizave, shijoni përvojën e banjës me presion të lartë në banjë me jon negativ të mineralizuar në banjën tuaj.
  Pastron ujin dhe rinovon lëkurën tuaj në vaskën tuaj, duke e përdorur atë eliminon lodhjen, liron dhe ngroh gjymtyrët, dhe çon në një gjendje fantastik.
  Përdor materialin ekologjik ABS, me një dizajn transparent dhe të qartë, me filtër të densitetit të lartë, i cili mund të hiqet për pastrim të lehtë, i përshtatshëm për burra, gra, fëmijë dhe kafshë shtëpiake.

  10.0026.00
 • Tharëse rrobash

  Ndërtim çeliku me cilësi të lartë, më i fortë dhe i qëndrueshëm
  Me 3 nivele dhe 2 krahë anësorë, ju mund të poziciononi rrobat tuaja me një hapësirë të bukur mes tyre, në mënyrë që ato të thahen plotësisht
  I lehtë, i përshtatshëm për tu bartur dhe transportuar; lehtë për tu palosur në ruajtje; Lehtë për të lëvizur – përmban 4 rrotullues të cilat janë të bllokueshme
  Lehtë për tu mbledhur – Jepet detaji i udhëzimit dhe ju lehtë mund ta instaloni hap pas hapi sipas manualit
  Ideale për përdorim në ambiente të mbyllura për shfaqjen e rrobave, çorapeve, tharjen e peshqirëve dhe ajrosjen, ruajtjen e rrobave në dhomat e gjumit dhe pallatet rezervë

  22.0044.00

  Tharëse rrobash

  22.0044.00
 • Xhoger me avull

  I projektuar posaçërisht për përdorim në dysheme të forta, qilima, dritare, veshje dhe tapiceri
  E shkëlqyeshme për banjë, bodrum, dhomë gjumi, lavanderi, kuzhin dhe madje edhe zyra
  Zgjidhja në çdo sipërfaqe – e përsosur për lustrim të çdo lloji dysheme druri, petëzuar, linoleum, guri natyror, pllaka (porcelani dhe qeramika), vinil ose ndryshe
  Ajo punon edhe në dysheme të buta, të tilla si qilima dhe qilima; Gjithashtu i përsosur për pastrimin, deodorizimin, dezinfektimin e sigurt dhe heqjen e njollave nga të gjitha tapiceritë, duke përfshirë shtratet, karriget, kolltukët, mobiljet, dyshekët, jastëkët dhe më shumë
  E vetmja gjë që ju nevojitet është pastrimi i thatë natyral pa pagesë
  Mbroni familjen dhe mysafirët tuaj nga kimikatet e ashpra duke i braktisur ato që nga fillimi
  Pastrimi me avull në mënyrë efektive largon 99 përqind të ndotësve sipërfaqësorë jo të gjallë
  Pyesni veten se si keni kaluar ndonjëherë pa këtë pastrues të gjithanshëm të avullit

  46.0092.00

  Xhoger me avull

  46.0092.00
 • Organizues mbi lavatriçen / tualetin

  Përdorni plotësisht hapësirën sipër lavatriçes dhe tualetit, të përshtatshme për banjo, ballkon, përdorim shtëpie, dekorime të brendshme.
  Kapaciteti super depozitues, raft prej trekatëshe me 3 nivele, me grepa, shportë rrobash.
  Kurseni hapësirën: Shfrytëzoni në mënyrë efektive hapësirën e papërdorur mbi pellgun më të afërt, duke krijuar hapësira të shumta shtesë për ruajtjen e banjës së mbipopulluar, ngarkesë me një shtresë të vetme 8 kg.
  Këmbë të rregullueshme : i fortë edhe në tokë të pabarabartë.
  Montimi i lehtë

  20.0040.00
 • Smart Robot, furça automatike e fshesë me korrent

  • karakteristika
  • 1. Mënyra e Karikimit USB, me bateri të integruar me kapacitet të lartë, mund të përdoret vazhdimisht kur është plotësisht i ngarkuar, me jetë të gjatë
  • 2. Teknologjia automatike e kthimit: kthesë automatike kur hasen pengesa.
  • 3. Mini Roboti elektrik me vakum është mjaft i paktë për të kaluar nëpër shtrat ose shtratin në shtëpinë tuaj
  • 4. Motori i ulët i veshjes dhe ajrit të pastruar Avancon në mënyrë të konsiderueshme vakumin e zhurmës, shkalla e pastrimit të pluhurit është më e lartë 99.7%
  • 5 Jetë e gjatë dhe kursimi i energjisë Bateria e përparuar Li-ion mban jetë maksimale dhe performancën e ngarkimit për vite, mund të përdoret vazhdimisht, jetë të gjatë shërbimi
  • 6. Kontrolli fleksibël dhe falas i rrotës magjike dhe mikrokompjuterit automatikisht ndryshon drejtimet kur hasni pengesa, të zgjuara për t’u përdorur.
  • Roboti më i pastër punon natyrshëm në shtëpi për të tërhequr pluhur dhe tokë me ind mikrofibër.
  • specifikim
  • Materiali: ABS Fuqia:
  • Bateria e integruar e rimbushshme e litiumit
  • Parametri i baterisë: 3.7V 18650 bateri litium / 1500MAH
  • Fuqia: Karikimi USB Koha e tarifimit: Një orë (përafërsisht)
  • Madhësia e produktit: 23 * 23 * 6ЦМ
  • Orët e hapjes: Një orë e gjysmë (afërsisht) pasi të keni mbushur plotësisht Me një furçë
  • Paketa përfshin: 1 furçë X për pastrimin automatik të furçave
  • 1 kabllo USB
  • Njoftim: Ngarkoni plotësisht makinën e pastrimit për herë të parë
  32.0056.00
 • Clean Smart – Robot për pastrimin e dyshemesë

  • Pastruesja juaj e re e dyshemesë!
  • Thjesht vendoseni në dysheme dhe ndizeni!
  • Falë rrotullimit të poshtëm, roboti do të lëvizë në çdo cep të shtëpisë, dhe falë sensorit të integruar, kur përballet me një pengesë ai rrotullohet, ndryshon drejtim dhe vazhdon të pastrohet.
  • Ai automatikisht lëviz rreth dhe pastron dyshemenë
  • Projektuar për të pastruar sipërfaqe të lëmuara – parket, tjegull, parket laminat dhe më shumë
  • Produkti pastron grimcat e imëta siç janë pluhuri, fibrat, thërrimet, etj.
  • Punon me teknologjinë vakum
  • I përshtatshëm për pastrim ditor
  • Fuqia: Bateria e rimbushshme e integruar përmes kabllit USB
  • Koha e tarifimit: 4h – Koha e punës: 3h
  28.0037.00
 • Largimi i qimeve dhe rruajtja e trupit lehtë për t’u përdorur

  • BaKblade 1.0 BIG MOUTH “rruajtësja e flokëve mbrapa heq flokët nga shpatullat, krahët dhe pjesën e sipërme, si dhe pjesën e poshtme të shpinës.
  • Thjesht mbajeni rruajtësin e pasëm BaKblade me dhëmbët që drejtohen drejt lëkurës dhe tërhiqeni lehtë nëpër flokët e padëshiruar.
  • Dhëmbët rrëmbehen dhe prerë flokët pa siklet të ngjashëm me një mjet kruarje të shpinës.
  • Ndjesia e përgjithshme është mjaft e këndshme.
  • Për pjesën e poshtme të shpinës rrokullisni dorezën në mënyrë që ajo tani të jetë përballë kahjes së kundërt dhe me të njëjtën lëvizje rrëshqitni rruajtësin e pasëm BaKblade mbi flokët e padëshiruar për të hequr.
  • Ju mund të dëshironi të përdorni një pasqyrë për të siguruar që ju keni hequr të gjitha flokët e padëshiruar.
  • Herën e parë duhet të marrë pak kohë pasi të njiheni me mjetin.
  • Pasi të keni një praktikë të vogël rekomandohet të ruani rruajtjen tuaj zona mbrapa një herë në çdo 3 ose 4 ditë për të mbajtur një mbrapa të këndshëm.
  17.0026.00

Menuja Kryesore