• Dyshek per udhetim me makine

  • Inflacioni dhe Deflacioni i Shpejtë: Pas disa minutash fryrje ose fryrje me një pompë ajri, dysheku ynë i fryrë mund të përdoret ose paloset shpejt.Pomponi shtratin e fryrë dhe vendoseni në sediljen e pasme.
  • Komoditeti dhe siguria: Në përputhje me ergonominë, dysheku mbështet më mirë shtyllën kurrizore dhe ju siguron rehati të madhe.
  • Dizajni i fëmijëve kundër rënies dhe mbrojtësit të kokës mbron fëmijët tuaj dhe ju nga rënia, pa u shqetësuar për kthesat e papritura ose frenimin.
  • Vendoseni në sediljen e pasme ose në dysheme si një shtrat ose kthejeni shtratin si një divan .
  • Lehtë për tu ruajtur dhe pastruar: Vjen me një çantë pompë.
  • Kujdesi për shtratin e ajrit të makinës është gjithashtu i lehtë për shkak të PVC-së së sipërme të papërshkueshme nga uji me sipërfaqe të butë të tkurrjes
  • Përveç kësaj, ky dyshek udhëtimi është i shkëlqyeshëm për aktivitete familjare në natyrë; ka anëtarë të familjes të cilët shpesh kanë nevojë për pushim të përkohshëm. Kur jeni duke pikni, fëmijët e lodhur ose të moshuarit gjithashtu mund të flenë mirë në të njëjtën kohë.
  28.0055.50
 • Kapak elastik silikoni për mbyllje gjërave – SET x6 copë

  04

  Kapakët e silikonit vijnë në 6 madhësi të ndryshme për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja
  Ato janë miqësore me mjedisin dhe eleminojnë nevojën për mbështjellje plastike.
  Pjesët e sipërme të silikonit janë të rrumbullakëta, por ende të shtrirë aq sa të futen mirë në gota, tenxhere, pjata dhe qfardo qe ju nevojitet te mbyllni në formë të çuditshme.
  I sigurt në një furrë me mikrovalë dhe rezistent ndaj nxehtësisë deri në 232 ° C / 450˚F në mënyrë që t’i ngrohni shpejt dhe të shijoni mbetjet e shijshme.
  Karakteristikë jo-toksike, pa BPA, mbyllje ajri, lahet lehtë, rezistent ndaj nxehtësis, në mënyrë që ushqimi të mbetet i freskët.
  Ngrirje miqësore – kështu që mund të ruani mbetjet në frigorifer.

  9.9917.00
 • Dritë me karikim diellor dhe USB 20w

  Dritë kampingu, ndriçim me diapazon të gjerë, dizajn palosës 90 °, palosje në formë topi, i lehtë për tu ruajtur dhe bartur, drita të thjeshta dhe me stil, të qëndrueshme, dizajn shumë-funksional, goditje shumëfunksionale, praktike. Kjo llambë diellore mund të karikohet me energji diellore, edhe karikim USB, me tregues baterie.
  Diapazoni i ndriçimit: 60m2
  Pozicioni i ndërrimit: Dritë e gjërë, dritë e ulët, rreze e ulët, ndezje, salcë
  Paneli diellor polisilikon 5.5V
  Bateri litiumi 2400mah
  Karikimi diellor më shumë se 8 orë, karikuesi rreth 6 orë.
  Punon mbi 10orë

  12.9920.00
 • Pajisja tejzanor për mbrojtje kundër qenve agresivë

  • pajisja qetëson qentë e pabindur ose përhumbet qentë agresivë endacakë
  • mëson qenin tuaj të shoqërojë tingullin e pakëndshëm me urdhrin që i jepni
  • Bateria 9V
  • Tingull ultrasonik 125dB / 25000 Hz
  • frekuenca: 25 KHz
  • varg efektiv deri në 5m
  • vepron për të gjitha llojet e qenve, shtëpiake, policore, ushtarake, bari etj.
  • pa teknologji shoku Dritë LED
  • Dimensionet: 12,5cm x 4cm x 2,7cm
  • Pesha: 97g
  • Materiali: ABS
  10.0015.00
 • Мakinë dore për qepje

  Kompakt dhe i lehtë, Portabël dhe i lehtë për tu mbajtur.
  E shkëlqyeshme për riparime dhe ndryshime në vend, Kërkon 4 x bateri AA ose adaptor energjie DC 6V 600mA (nuk përfshihen), 20cm (L) x 7.5cm (H) x 5cm (W)

  Marrëveshje për fillestar, i ndërprerë dhe i gatshëm për përdorim, mund të përdoret në shtëpi, në zyrë, makinë etj
  Funksionimi i produktit është shumë i thjeshtë, por nëse keni fëmijë në shtëpi, përpiquni të merrni baterinë pas përdorimit. Shmangni ata ta kontaktojnë

  8.0016.00

  Мakinë dore për qepje

  8.0016.00
 • Stilolaps për zbardhjen e dhëmbëve

  Stilolapsi kompakt dhe i lëvizshëm lehtëson zbardhjen e dhëmbëve në shtëpi ose gjatë udhëtimit.
  Thjesht kthejeni pjesën e poshtme të stilolapsit për të ekspozuar xhelin zbardhues dhe lyejeni në secilin dhëmb për të zbardhur në më pak se 1 minutë.
  Dizajni inovativ i tubit të pastër ju lejon të shihni saktësisht se sa xhel zbardhues përdoret dhe lihet në stilolaps. Xheli zbardhues është i trashë për të parandaluar rrjedhjet dhe pajisja stilolaps përdor një mekanizëm të fuqishëm gjarpërues për të shtyrë xhelin përmes majës së furçës për çdo përdorim.
  Përmban 35% xhel zbardhues peroksid ure për të dekompozuar dhe hequr njollat ​​në sipërfaqen e dhëmbit nga kafeja, vera, soda, çaji, pirja e duhanit dhe shumë më tepër!
  Pena përfshin 15+ trajtime zbardhuese dhe xheli vjen në një aromë të ftohtë nenexhiku për një buzëqeshje freskuese çdo herë.
  Përdoreni këtë stilolaps 1-2 herë në ditë. Shihni rezultatet e dukshme pas vetëm disa trajtimeve dhe merrni më të bardhë 4-8 hije me përdorimin pasues. E përsosur për heqjen e njollave me vite ose për të ruajtur buzëqeshjen tuaj tashmë të ndritshme dhe të bukur!
  Maja fleksibile e furçës lehtëson pikturimin e xhelit zbardhues në çarjet e dhëmbëve dhe përmes sipërfaqes së dhëmbëve – në mënyrë që çdo pjesë e dukshme e buzëqeshjes tuaj të zbardhet!

  4.9910.00
 • Super ngjitës FLEX, shirit fleksibël, i aplikuar në nxehtësi ose të ftohtë, ne lagështi ose thatë, madje edhe nën ujë.

  1 + 1 FALAS

  • Madhësia: gjerësia 10 cm gjatësia 150 cm
  • FLEX TAPE është një shirit super i fortë, i gomuar, i papdeportueshem nga uji që mund të fiksojë, vulos dhe rregullojë pothuajse gjithçka.
  • FLEX TAPE është formuluar posaçërisht me një bazë të trashë, fleksibël, të gomuar që përshtatet me çdo formë ose objekt.
  • FLEX TAPE mund të aplikohet ne nxehtë ose ftohtë, ne lagësht ose thatë, madje edhe nën ujë.
  • FLEX TAPE mbyll menjëherë ujin, ajrin dhe lagështinë për të krijuar një pengesë super të fortë, fleksibile, të papërshkueshme nga uji.
  • FLEX TAPE është rezistent ndaj ujit (UV), miqësor me mjedisin, pa VOC dhe ka një gamë të gjerë të temperaturave
  • Mund të përdoret në kushte ekstreme të motit.
  10.9921.00
 • Çorape termike prej alumini, këmbë plotësisht të ngrohta

  • Kur temperatura të bjerë, mos lejoni që moti i ftohtë t’ju zbresë!
  • Qëndroni të ngrohtë dhe të rehatshëm me 35 çorape revolucionare më poshtë.
  • Të bëra me fije alumini, të endura në pëlhura të endura me frymë, disqe nën 35 çorape janë ideale për kushte ekstreme – nga lopata e borës deri tek sportet dimërore – dhe mjaft të pakta për tu veshur nën çorape të rregullta ose këpucë fustanesh.
  • Kënaquni me aktivitetet e përditshme, nga shëtitjet deri tek vrapimi deri në marrjen e ditës tuaj të punës me këto çorape të qëndrueshme
  • Fijet e aluminit ndihmojnë për të reflektuar nxehtësinë e trupit tuaj, duke minimizuar nxehtësinë dhe lagështinë për t’i mbajtur gjymtyrët tuaja të ngrohta dhe të thata, dhe temperaturën e trupit tuaj si duhet.
  • Mos vuani nga të ftohtët. Qëndroni të rehatshëm dhe shijoni mënyrën e zgjuar me 35 çorape më poshtë.
  16.0022.00
 • UV Lamp me Solar për oborr 4 led 200Lumen, Sensor Lëvizje

  UV Led Lamba me 4 Led drita secila nga 50 Lumen gjithsej 200 Lumen super drit e fuqishme .
  Mbushet me an të rezeve të diellit i cili posedon panel diellor me lëvizje 180° si dhe lëvizje dritës 90°.
  Vendohet në qfardo lloj pozicioni në parkun tuaj apo në murë, pa nevoj mjeshtrie !

  • Paneli diellor: 5.5V 1.5W
  • Bateria: 18650 bateri litium 3.7V 2200mAh
  • LED: Temperatura e ngjyrave 10 mm 0,5W: 6500
  • Fluksi: 200 lumens 50 secila
  • Koha e punës: Dita e Diellit 6-8 orë (modaliteti i dritës së lartë) 8-12 orë (modaliteti i dritës së ulët)
  • Karakteristikat: kontrolli i shkëlqimit + kontrolli i ndërprerës
  • Klasa e papërshkueshme nga uji: IP65
  • Koha e mbushjes: 8 orë
  25.0055.00
 • Pompë uji automatike ,Bombol me vrimë nxjerrës

  • Kjo pompë uji është një bombol me vrimë nxjerrëse pa ujë BPA, çorape ushqyese silikoni, çelik inox 304, plastikë ABS me dendësi të lartë, jo toksike dhe pa erë.
  • Bateri e rimbushur e integruar 1200mAh. Mund të përdoret për 30-40 ditë ose rreth 4-6 shishe me 5 litra ujë pasi të jetë mbushur plotësisht.
  • Pajisje elektrike pompimi e përshtatshme për ujë të pijshëm në shishe të pastër, i përshtatshëm për modele të ndryshme të fuçisë së galonit pa dyfishuar kapakun.
  • Shënim: Pompa e ujit të pijshëm është e përshtatshme për fuçi galoni me një qafë prej 2.16 inç (5.5 cm).

  • Ju lutemi konfirmoni madhësinë e qafës para se të blini.

  • Shërbim i shkëlqyeshëm ndaj klientit, nëse keni ndonjë problem me produktin, ekipi ynë i shërbimit ndaj klientit do të zgjidhë problemet tuaja brenda 12 orësh

  9.0019.00

Menuja Kryesore