• BAOFENG – Radio lidhje 8W

   

  • Verifikuar me një garanci të arritur mbi 10 km ne hapsin hapur
  • Pesha e artikullit 15.2 ounces
  • Përmasat e Produktit 2.5 x 8.1 x 7 inç
  • Bateritë 1 Bateri jonik të litiumit të kërkuar. (Përfshirë)
  • Lloji i ekranit LCD
  50.00
 • BAOFENG 888s 1 + 1

  Frekuenca deri më 7KM në hapsir të hapur
  +Gratis Kufje Speciale
  Hapësira e kanalit: 25KHz.
  Tensioni i operuar: 3.7V.
  Bateria: 1500MAh Li-jon (Rimbushës).
  Koha e punës: 40 – 48 orë.
  Kanal: 16.
  Dritë elektrik dore: Po

  42.0060.00

  BAOFENG 888s 1 + 1

  42.0060.00
 • BAOFENG – Radio lidhje

  Gama e Frekuencës: 400-470MHz; 16 kanali; 50 CTCSS / 105 CDCSS
  Karakteristikat e kursimit të energjisë për të zgjatur jetëgjatësinë e baterisë; Alarm i ulët i baterisë ju këshillon kur duhet të rimbushni ose zëvendësoni bateritë
  Çdo radio ka një kufje; Bateri Li-ion 1500mAh; Alert me tension të ulët; Ngarkimi Inteligjent
  Ky artikull i thjeshtë, ekonomik dhe i përshtatshëm mund të plotësojë kërkesën tuaj. Ky 2pcs Walkie Talkie është i dobishëm për këto rrethana: roje sigurie, lidhje supermarketi, tregues për zonën e ndërtimit, më e dobishme për mbijetesën në terren, biking dhe hiking. Gjithashtu, plotësoni nevojën tuaj në natën e errët
  Kjo pjesë e radios me dy drejtime mund të lidhë njëri-tjetrin në zonën e largët ose në fushën e egër, ku sinjali i telefonit të skajshëm është i dobët. Me teknologjinë më të fundit, është shumë e lehtë t’i përdorësh këto. Të gjitha që ju nevojitet është t’i ktheni këta dy në të njëjtin kanal (16 kanali që do të zgjidhet), të shtyni një buton dhe ju mund të dëgjoni nga bashkëshorti juaj

  30.0060.00

  BAOFENG – Radio lidhje

  30.0060.00
 • Kenwood – Mini dëgjues dy ansore

  Mund të vihet në anën e djathtë dhe majtë dhe eshte i rehatshem.
  Bërthama e veshit përshtatet lehtësisht në vesh, e cila mban bisedat tuaja private
  Personeli përkatës: policia, ushtria, mashtruesi dhe biznesmeni.
  Faqet e ngjashme: klube nate, bare, paintball, siguri, restorante, hotele, aeroporte, kazino, fabrika prodhimi, konventa, koncerte, magazina dhe ambjente te zhurmshme
  Diametri standard me dy pincë: Koka 3,5mm (pin i lartë). Mikrofoni 2.5mm stereo (pin fund)

  Për pershtatjet me radio lidhjet lexo më posht tek Përshkrimi !

  12.0020.00
 • BAOFENG BF-T3 AAA+ 1 + 1

  Frekuenca deri më 3KM në hapsir të qel
  2 copa për vetëm 27 Euro
  Punon me batteri AAA+

  27.0047.00

  BAOFENG BF-T3 AAA+ 1 + 1

  27.0047.00

Menuja Kryesore