• Çorape termike prej alumini, këmbë plotësisht të ngrohta

  • Kur temperatura të bjerë, mos lejoni që moti i ftohtë t’ju zbresë!
  • Qëndroni të ngrohtë dhe të rehatshëm me 35 çorape revolucionare më poshtë.
  • Të bëra me fije alumini, të endura në pëlhura të endura me frymë, disqe nën 35 çorape janë ideale për kushte ekstreme – nga lopata e borës deri tek sportet dimërore – dhe mjaft të pakta për tu veshur nën çorape të rregullta ose këpucë fustanesh.
  • Kënaquni me aktivitetet e përditshme, nga shëtitjet deri tek vrapimi deri në marrjen e ditës tuaj të punës me këto çorape të qëndrueshme
  • Fijet e aluminit ndihmojnë për të reflektuar nxehtësinë e trupit tuaj, duke minimizuar nxehtësinë dhe lagështinë për t’i mbajtur gjymtyrët tuaja të ngrohta dhe të thata, dhe temperaturën e trupit tuaj si duhet.
  • Mos vuani nga të ftohtët. Qëndroni të rehatshëm dhe shijoni mënyrën e zgjuar me 35 çorape më poshtë.
  16.0022.00
 • BAOFENG – Radio lidhje 8W

   

  • Verifikuar me një garanci të arritur mbi 10 km ne hapsin hapur
  • Pesha e artikullit 15.2 ounces
  • Përmasat e Produktit 2.5 x 8.1 x 7 inç
  • Bateritë 1 Bateri jonik të litiumit të kërkuar. (Përfshirë)
  • Lloji i ekranit LCD
 • Mini Dylbi

  Dizajn me fokus të dyfishtë, fokusim i lehtë, imazhe që përdorin film të plotë optik, mundësi të varur nga cilësia e dritës, tip ngjyre.
  I rehatshëm për t’u parë, shikim i gjatë pa lodhje të syve
  Optika ka një version të azhurnuar të AR të gjelbër, aftësia e fokusit të dyfishtë
  Optika me shumë qëllime garanton transmetim dhe shkëlqim superior të dritës.
  I papërshkueshëm nga uji dhe i mjegullt: pasqyra është plot me azot me pastërti të lartë, i papërshkueshëm nga uji dhe anti-mjegull.
  Mund të përdoret në shi dhe ambiente të lagështa.
  I përshtatshëm për natyrë, golf, gjueti, kampe, shëtitje, peshkim, shikim zogjsh, koncerte, gara sportive, etj.

  14.0028.00

  Mini Dylbi

  14.0028.00
 • Llambë dore origjinale 200mAh 200mAh 800m-1km (100% foto e vërtetë)

  Paketa: x2 origjinale 3.7v 2000 mAh bateri Li-jon; Llambë shtesë LED 5W LED; Karikues i papërshkueshëm nga uji X1; Manuali i produkteve X1
  Pesha: 285g pa bateri
  Koha e tarifimit / Koha e funksionimit: 8h / 4-6h
  Gama: 800m-1km
  Solidat: Allozet e qëndrueshme Intensive Al + Class A
  Pamja: Makineria CNC precize me 4 boshte, trajtim i trashjes me oksidimin e anodës , titan i zi
  Llambat LED: Llambat LED origjinale CREE nga Amerika
  Bateria: Bateri 2A me fuqi të plotë 2A
  i papërshkueshëm nga uji

  FALAS BATERI REZERVE DHE DRITE

  32.9944.99
 • Qizme speciale të prodhuara për njësitë e ushtrisë rrezistent ndaj ujit dhe vajit

  Materiali: Lëkurë
  Tiparët: Rezistent ndaj vajit,Rezistent i rrëshqitjes, I papërshkueshëm nga uji, Anti-Static, Insulative
  Materiali i jashtëm: Gomë speciale
  Materiali i sipërm: Lëkurë e vërtetë
  Shtroja brenda: EVA
  Prodhimi: Qizme të prodhuara speciale për Ushtarë me cilësi të lartë punimi
 • Sharrë elektrike s11,5 inç

  • Ky grup kllapa zinxhirësh përshtatet në një mulli 100 këndësh, duke ju ndihmuar të shndërroni mulli tuaj 100 këndësh me sharrë elektrike
  • Ajo ka një dorezë plastike që është shumë e rehatshme për t’u mbajtur.
  • Siguria e sharrimit, duke përmirësuar në mënyrë efikase efikasitetin e punës suaj.
  • Një zinxhir i jashtëm i vrimave të ujit mund t’ju ndihmojë ta përdorni atë më të qetë.
  55.00110.00

  Sharrë elektrike s11,5 inç

  55.00110.00
 • TAC mjeti çelik inox 18-në-1 mjet i shumfisht

  • Materiali: çelik inox
  • Madhësia: 16 * 9.5 * 3cm
  • Me peshë (376 gram) për të krijuar forcë të mjaftueshme për mjetin maksimal të çekut të integruar
  • Dizajni i çelikut është shumë i qëndrueshëm dhe i dizajnuar të zgjasë
  • Madhësia: 6.3 inç i gjatë i ngjeshur; Pesha: 376 gram (13,1 oz)
  16.0040.00
 • Doreza me dritë

  GLOVELITE është e përkryer për të inspektuar hapësira të ngushta dhe është e natyrshme për ndriçimin në kokë kur nevojiten nivele të ulëta të lumenjve për të ruajtur vizionin e natës dhe për të mbajtur shikimin e shkëlqyeshëm. E disponueshme në LED të bardhë për shkëlqim maksimal. Ndërtuar nga një hollë e hollë 0.5mm e zezë me një pëlhurë të butë të rrobave, GLOVELITE shtrihet në mënyrë të qetë mbi dorën tuaj dhe qëndron i vendosur. Bateritë GLOVELITE zgjasin më shumë se 8 orë në mënyrë të vazhdueshme “në” dhe dukshëm më të gjatë nëse përdoren me ndërprerje.

  Karakteristika
  Dy LED drita të vegjël të prodhimit të bardhë – në gishtin drejtues dhe thumb.
  Mjaft e ndritshme për të parë projektet afër.
  Përshtatet në dorën tuaj, madje edhe mbi dorashka.
  Majë të xhveshur të gishtave, të lira për të kapur, shtypur ose për të përdorur ekranin me prekje.
  Nuk laget nga djersa.
  Shtrirje e shpejtë e tharjes.
  Rezistent ndaj ujit – jo për zhytje, por të sigurt për kushtet në bord.

  8.0015.00

  Doreza me dritë

  8.0015.00
 • BAOFENG 888s 1 + 1

  Frekuenca deri më 7KM në hapsir të hapur
  +Gratis Kufje Speciale
  Hapësira e kanalit: 25KHz.
  Tensioni i operuar: 3.7V.
  Bateria: 1500MAh Li-jon (Rimbushës).
  Koha e punës: 40 – 48 orë.
  Kanal: 16.
  Dritë elektrik dore: Po

  42.0060.00

  BAOFENG 888s 1 + 1

  42.0060.00
 • TAC Syza ushtarake HD

  Shfaq ngjyrat e pastra dhe kap cdo lloj ngjyre ndonjë objekti të vogël

  10.0030.00

  TAC Syza ushtarake HD

  10.0030.00
 • BAOFENG – Radio lidhje

  Gama e Frekuencës: 400-470MHz; 16 kanali; 50 CTCSS / 105 CDCSS
  Karakteristikat e kursimit të energjisë për të zgjatur jetëgjatësinë e baterisë; Alarm i ulët i baterisë ju këshillon kur duhet të rimbushni ose zëvendësoni bateritë
  Çdo radio ka një kufje; Bateri Li-ion 1500mAh; Alert me tension të ulët; Ngarkimi Inteligjent
  Ky artikull i thjeshtë, ekonomik dhe i përshtatshëm mund të plotësojë kërkesën tuaj. Ky 2pcs Walkie Talkie është i dobishëm për këto rrethana: roje sigurie, lidhje supermarketi, tregues për zonën e ndërtimit, më e dobishme për mbijetesën në terren, biking dhe hiking. Gjithashtu, plotësoni nevojën tuaj në natën e errët
  Kjo pjesë e radios me dy drejtime mund të lidhë njëri-tjetrin në zonën e largët ose në fushën e egër, ku sinjali i telefonit të skajshëm është i dobët. Me teknologjinë më të fundit, është shumë e lehtë t’i përdorësh këto. Të gjitha që ju nevojitet është t’i ktheni këta dy në të njëjtin kanal (16 kanali që do të zgjidhet), të shtyni një buton dhe ju mund të dëgjoni nga bashkëshorti juaj

  30.0060.00

  BAOFENG – Radio lidhje

  30.0060.00

Menuja Kryesore