• Mini Tastierë

  Funksion i ri me ndriçim të ndriçuar LED. 3 në 1 shumëfunksionale: Tastierë  + mouse + prekje, lidhje wireless RF 2.4G, deri në 10 m distancë funksionimi dhe mund të vendosni ngjyrën e ndriçuar në kuq, blu dhe jeshile
  Formë inovative – e lëvizshme, elegante. Krahasuar me touchpad-in e notebook-it të përsosur për PC, Pad, TV Box Andriod, Google TV Box, Raspberry PI, TV Box, PS3, HTPC / IPTV, etj.
  Prekja për manipulim të lehtë dhe të saktë, përputhja e madhësive të ndryshme të ekranit, Plug and play – nuk ka nevojë të instaloni softuer, me Marrësin USB në pjesën e pasme të tastierës.
  Multi-Funksioni – Mini tastierë dhe kombinim i miut me çelësa të shkurtoreve multimedia. 92 çelësa me dizajn rrotullimi 360 gradë,
  Përdorimi i përshtatshëm – Përdoreni atë për të futur me lehtësi tekst, për të shfletuar internetin dhe për të luajtur lojëra me një tastierë të unifikuar, ju mund ta kontrolloni pajisjen tuaj me të pa mundim, Bëni kërkimin më të përshtatshëm.

  12.0024.00

  Mini Tastierë

  12.0024.00
 • Kontrolluesi i Lojërave Wireless Gamepad për PUBG iPhone Android

  • Karakteristikat e produkteve:
  • Dizajni: 3 në 1, aktivizim, lojë.
  • Dizajni ergonomik e bën atë të qëndrueshëm dhe të lehtë për t’u përdorur.
  • portativ: Portable dhe i lehtë, i lehtë për tu shijuar lojërat tuaja kudo që dëshironi.
  • rregullueshme: E zgjerueshme dhe e personalizueshme për çdo telefon celular
  • Mbështetje maksimale për një lartësi prej 82 mm dhe gjerësi 173 mm.
  • Ndjeshmëri e lartë: Sigurohuni që gishtat të preken butësisht.
  • Lëvizja për prekje të ndjeshme në prekje të dorës së majtë, të dorës së djathtë.
  • Pa ndërhyrje: Pa ndërhyrë në llojin dhe ekranin e telefonit tuaj celular, ju ndihmojnë të përqendroheni në lojërat tuaja.
  • Instalimi i thjeshtë:
  • Instalim dhe heqje e thjeshtë
  • Shkruani 3 në 1 lojë kontrolluese Mobile Materialet e përcaktuara ABS Platformë universale
  • Lojë e mbështetur PUBG, Rregullat e mbijetesës, thikat nga pajisjet e mbështetura
  • Pajisja më e ekranit me prekje
  14.0018.00
 • Dritë selfie me 2 mbajtëse telefoni dhe mbajtëse mikrofoni

  • Ideale për studiot e transmetimit, studion e zërit, Live, Youtuber, skena dhe stacione televizive
  • Mbajeni telefonin tuaj në mënyrë të sigurt , 2 mbajtese telefoni
  • Mbajeni mikrofonin tuaj në mënyrë të sigurt dhe të vendosur në këtë klip mbajtese mikrofoni me gërshërë.
  • Klip standard mikrofoni për montim në shumicën e mikrofonëve dore me madhësi standarde.
  • Diametri maksimal i klipit të mikrofonit është 1.26 inç Ka funksionet e karikimit të dritës, fytyrës për bukurinë, syrit për bukurinë, ndriçimit të lëkurës, etj.
  • Mund të rregullohet gjithashtu në tre temperatura ngjyrash, për t’iu përshtatur nuancës tuaj të preferuar të ndryshme dhe është e pajisur me lartësi dhe kënde të ndryshme në përdorim me një kornizë që është një armë bukurie.
  20.0037.00
 • Atmosfera e energjisë LED, altoparlant Bluetooth

  • specifikimet:
  • Furnizimi me energji elektrike: 5V 1A
  • Fuqia e daljes së llambës: 5W
  • Kapaciteti i baterisë: 3600mAh
  • Versioni Bluetooth: 4.2 SNR Gjuha RDA:> 75dB
  • Shkalla e Shpërndarjes së Altoparlantit: <10% Fuqia e folësit: 5W / 50MM 4ohm
  • Distanca e transmetimit Bluetooth: 10m (pa pengesë)
  • Lloji i papërshkueshëm nga uji: IP65 Koha e riprodhimit të muzikës: 8 orë përafërsisht.
  • Koha e riprodhimit të flakës: 22h përafërsisht. Koha e tarifimit: 4-5 orë
  • karakteristika:
  • 1. Altoparlanti i azhurnuar i udhëhequr tregon dritën më reale të flakës. çdo LED ndez dritat e ngrohta të verdha, duke formuar flakë mahnitëse, duke imituar flakë jashtëzakonisht realiste dhe natyrore të vallëzimit.
  • 2. Dizajn unik me llambadarin e gërshetimit të artit bambu, i kombinuar në mënyrë të përkryer moderne dhe element tradicional.
  • Vetëm një llambë atmosferë flakë? absolutisht jo vetëm një altoparlant Bluetooth?
  26.0040.00
 • Adapter USB i pajtueshëm me karikues dixhital të identifikimit automatik

  • karakteristika: Cilësi e rreptë, detaje të hollë, një karikues dixhital i udhëtimit i domosdoshëm për një shtëpi moderne.
  • Secili ngarkues me 49 teknologji prodhuese, 26 artikuj të testimit të sigurisë, ndjek rreptësisht testin e keq 72 orë, qëndrueshmëri të lartë.
  • Material për mbrojtjen nga zjarri.
  • Ekzaminim dhe çertifikim i rreptë, produkt me cilësi të lartë.
  • Rryma inteligjente e përputhjes.Karikimi inteligjent, pa një prizë të verbër, çdo gojë është më e shpejtë.
  • Shpejtësia e karikimit USB zërit.
  • Efikasitet i lartë.
  • Të sigurt Compatible është në përputhje me pajisjet iphone dhe android dhe pajisje të ndryshme dixhitale
  • Me kabllot e duhura për lidhje USB, Karikuesin e Telefonit, Pad, Smartphone, Mp4, PSP, GPS, pajisjen Bluetooth dhe tabletët, etj.
  • Informacioni bazë: Modeli: A6702 Lloji: Karikues USB i udhëtimit Inputi: AC100-240V, Maksimumi 800mA Rezultati: USB 5V / 7A, 35W (Maksimumi për gjashtë porte së bashku) Port USB: 6 Porta Ngjyra: Madhësia e Bardhë: 96x95x55mm / 3.78×3.74×2.17in (LxWxH) Porta e përshtatësit: Ju zgjidhni përputhshmërinë: I përshtatshëm për telefona të ndryshëm mobil, iPhone, iPod, iPad, PC tablet, PDA, kufje Bluetooth dhe produkte të tjera dixhitale!
  • Paketa: 1 x Karikues shtëpiak (kabllo USB dhe telefoni i paraqitur në figurë që nuk përfshihet) 1 x Kabllot e Karikimit (Gjatësia: 1.5m / 4,99 Këmbë)
  28.0046.00
 • Kufje pa tela Exstra Bass – MDR-XB650BT

  • Dëgjimi audio Bluetooth përmes mbështetjes AAC dhe apt-X,
  • Qark qark elektrik i amplifikatorit të basit për theks shtesë bas,
  • Modaliteti i gatishmërisë për funksionim normal, pa kabllo.
  • Teknologjia e lidhjes: Dizajn i rehatshëm pa tel rreth veshit, shoferë 40 mm për përgjigje të frekuencës së gjerë (3 – 28 kHz, me kabllo),
  • Mikrofoni i integruar për thirrjet telefonike pa duar,
  • Bateri e rimbushshme deri në 20 orë
  • Teknologji e përshtatshme e dëgjimit me një prekje, dizajni i sofistikuar i rrotullimit të thirrjeve portative, kablloja e ngarkimit USB të përfshirë dhe kabllo audio shkëputëse
  23.0050.00
 • L8STAR BM10 Mini Celular

  Celular i hapur për përdorim në mbarë botën.

  Karakteristikat kryesore:
  ● Mund të përdoret si telefon celular kur futni një kartë SIM nano.
  ● Kryen sinkronizimin e mesazhit me anë të Bluetooth.
  ● Përdoret si telefon Bluetooth për të bërë një telefonatë, duke dëgjuar muzikë.
  ● Lehtë për të kryer dhe për të operuar, pa duar nga telefoni celular dhe tablet PC.

  Madhësia e ekranit: 0.66 inç
  Bluetooth: BT3.0
  Karta SIM: kartë SIM dyfishe dhe 1 kartë TF mund të futen në të njëjtën kohë
  Rrjeti: GSM 850/900/1800 / 1900MHz
  Bateri: 350mAh bateri me kapacitet të madh ju ofron një eksperiencë të gjatë.

   

   

  30.0045.00

  L8STAR BM10 Mini Celular

  30.0045.00
 • Mini Celular Super i Vogël

  Celular i dobishëm për sport , punë, gjatë vozitjes me veturë dhe ku do që jeni . Thjesht lidhni celularin tuaj personal me mini celularin nepërmjet Bluetooth-it dhe lehtësoni jetën tuaj.

  Cilësitë:

  • Ram:128 MB.
  • Bluetooth: Po
  • Dimenzioni: 61.8*23.6*11.6mm
  35.0055.00

  Mini Celular Super i Vogël

  35.0055.00
 • Nokia 3310

  Butona të bukura shtytjeje dhe dizajn ikonik, në formë
  2 kamera MP me blic LED për snaps të thjeshtë
  Jackak për kufje për meloditë tuaja
  Dritare e lakuar 2.4 ”me shtresë të polarizuar për lexueshmëri më të mirë në rrezet e diellit
  I disponueshëm me 1 ose 2 Sim Kart
  Lidhshmëri 2G për thirrje dhe tekst
  UI krejt-e re me nyje në origjinal
  Jetë e mrekullueshme e baterisë, me 22 orë kohë bisede
  Radio FM dhe MP3 player për muzikë
  16 MB ruajtje4 plus një slot kartë MicroSD me mbështetje deri në 32 GB

  28.0034.00

  Nokia 3310

  28.0034.00

Menuja Kryesore