• Mini Shatërvan cokollate, 3 Nivele, Kontroll motori

  Fountain Chocolate u krijua si një kopje e burimeve çokollate të përdorura nga hotelierët profesionistë në evente.
  Mbart çokollatë të bardhë ose kafe të shkrirë nga baza në majën e kullës së saj.
  Mban çokollatën e shkrirë me një bazë të ndezur që e mban çokollatën të ngrohtë dhe të rrjedhë.

  • Materiali: ABS + Baza prej çeliku inox + Kontrolli i motorit
  • Ngjyra: kafe
  • Lartësia: Përafërsisht. 22cm / 8.7 “
  • Diametri bazë: Përafërsisht.15cm / 5.9 “
  • Diametri i Madh i Kthesës: Përafërsisht. 8cm / 3.1 “
  • Diametri i vogël i gjatësisë: Përafërsisht. 6cm / 2.4 “
  • Tensioni (V): 220V
  • Fuqia (W): 250W
  28.0050.00
 • Ngrohës elektronik + kazan elektronik

  Materiali i përdorur për  kazanin të çajit është çelik i pandryshkshëm që do të shtojë qëndrueshmërinë dhe sigurinë e tij, kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni për ndotjen nga materialet plastike dhe kimikatet. [Kapacitet i madh 2L] – Me dizajn të humanizuar dhe karakteristikë me kapacitet të madh. Është zgjedhja juaj e mençur për kazan elektrik dhe një ndihmës i mirë për mbledhjen e familjes dhe miqve tuaj. Ky kazan është i pajisur me 1.000 vat energji që ngroh lehtësisht ujin në një kohë të shkurtër. Ibrik elektrik gjithashtu ka një kontrollues të temperaturës paraprake, mbylljen automatike dhe teknologjinë e mbrojtjes së thatë të zierjes, sigurojnë siguri dhe qëndrueshmëri.

  + Kazan elektronik për kafe turke

  16.0032.00
 • GEMEI 805

  • Kodi i Produktit: GM-805
  • Gjendja: E re
  • Makinë profesionale me 4 krehje kapëse dhe rregullimi i levës konike.
  • Treguesi i ngarkesës.
  • Përdorni me tel ose pa tel.
  • Koha e tarifimit
  • 1 orë për përdorim 
  • 30 Thikë çeliku.
  • 1. 4 krehër fiksimi
  • 2. Shtrëngoni dorezën
  • 3. Ndezës
  • 4. Treguesi i tarifimit
  • 5. Përdorimi i kabllove / wireless
  • 6. 2200 mah bateri Li-jon
  • 7. Funksioni i prizës dhe luajtjes
  • 8, AC 100-240 V – 50/60 Hz
  • 9. Teh te çelikta
  • Bëni jetën më të mirë Kapëse profesionale e flokëve Gemei Blade çeliku inox me teknologji të lartë GM-805,
  30.0060.00

  GEMEI 805

  30.0060.00
 • NOVA NHC-5311-dredhës profesional i flokëve

  • Një dredhës i ri profesional i flokëve
  • Ju nuk keni nevojë për aftësi të veçanta për të arritur stil profesionale
  • me këtë Flokë të modës së Re, ju mund të shijoni stile shumë të bukura vetëm me mjetet e duhura.
  • Jini kaçurele mahnitëse ose flokë të drejtë të butë, mund të prisni të keni vetëm flokët që dëshironi, ashtu siç dëshironi.
  • Shndërroni një stil të shurdhër në diçka interesante
  • Ky dredhës flokësh zbut të arratisurit kaçurrelë që ju përgatisin për një mbrëmje plot argëtim dredha deri në 19 mm
  • Për të gjitha llojet e flokëve ngroheni super shpejt
  • Treguesi i energjisë
  • Moderatori i kaçurrelës e flokëve New NHC-5311 është një karrem flokësh për përdorim shtëpiak.
  • Qofshin ato valë komode apo kaçurela të lirshme, ju mund ta arrini atë pamje elegante me këtë makinë të jashtëzakonshme.
  25.0030.00
 • Gemei-6005

  • GEMEI-GM-6005
  • Kapëse flokësh
  • Rroje elektrike për burra me rroje mjekër për 45 min.
  • Bluzë Gemei çelik
  • Paketa përfshin; kapëse flokësh, krehër prerjeje, shishe vaji, furça pastrimi dhe përshtatës për karikim
  • Koha e tarifimit: 8 orë 60 minuta përdorim
  • Modeli: GM-6005
  • Fuqia: 3W Nuk është në dispozicion për ndërtimin e zyrave
  • Sasi e kufizuar në dispozicion
  30.00

  Gemei-6005

  30.00
 • Gemei – 6025

  • Modeli GM6025
  • Voltet me vlera AC220-240V 50-60Hz ose AC100-110V 60Hz opsionale
  • Fuqia 3W
  • Materiali brisk
  • Precizues i çelikut të pandryshkshëm me kapak titan, posaçërisht teh i tubave ABS Shell
  • Aksesorë me 4 furça fiksimi, furça pastrimi, shishe vaji me pirgje, udhëzime gjithëpërfshirëse për broshurat ndryshim
  • Me çelsin ON / OFF për funksionim të lehtë.
  • Bateri e rimbushshme me shumë efikas brenda.
  • Koha e ngarkimit 8 orë mbushje
  • Përdorimi i kohës për 60 minuta përdorim.
  • Dizajn rroje e mprehtë, e qëndrueshme , teh çeliku inox dhe teh fikse titaniumi, kaloni në presion, treguesi i karikimit, karikimi standard.
  • Pas përdorimit, futeni atë në prizën e ngarkimit, drita e treguesit do të tregojë
  • Përdorimi: Përdorimi i shtëpisë në familje ose sallon
  25.00

  Gemei – 6025

  25.00
 • Kemei – 3506

  • Emri i markës: Kemei
  • Numri i modelit: KM-3506
  • Mikro-rregullimi rrotullues,
  • Karikimi i indikatorit të ndërprerjes kundër ngarkesës,
  • krehër i kufizuar 4 (3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm),
  • Ngjyra:E zezë + e bardhë
  • Fuqia: 6.5W
  • Tensioni: 220-240V 50Hz
  • Materiali: ABS
  • Madhësia: 17.5 * 4.5 cm
  • Lloji i lidhjes: Lidhës i BE-së, i referohet Indonezisë, Gjermanisë, Francës, Spanjës, Italisë etj.
  • Përmbajtja e paketës:
  • Makinë
  • Kufizoni krehën Bateri rezervë
  • Furça pastrimi
  • Vaj mirëmbajtjeje
  • Adapter 1 * plug (BE)
  • Vetëm përmbajtja kryesore e paketës, produktet e tjera nuk përfshihen.
  25.0037.00

  Kemei – 3506

  25.0037.00
 • Depilim , Laser për pastrimin e qimeve të trupit në shtëpi

  • karakteristika:
  • Heqja e shpejtë, pa dhimbje dhe pothuajse e përhershme e qimeve.
  • Ideale për heqjen e plotë të qimeve të trupit, duke përfshirë duart, këmbët, vijën bikini, shpinën dhe gjoksin.
  • Përputhshmëri e lartë: efektive për 5 lloje të ndryshme të lëkurës, sistem ekskluziv i zbulimit të lëkurës.
  • Të sigurt dhe të butë në lëkurën më të ndjeshme.
  • Nuk ka metoda të dhimbshme ose aromatike të heqjes së qimeve.
  • Shumë e qetë.
  • Nuk ka më tronditje apo djegie.
  • Përshkrimi:
  • Kompakt dhe i lëvizshëm, përdorni i përshtatshëm.
  • Përdorni kudo që jeni i sigurt për të gjitha llojet dhe ngjyrat e lëkurës.
  • Dizajn kompakt që është i përsosur për t’u përdorur në shtëpi ose në lëvizje.specifikim:
  • Materiali: plastik
  • Ngjyra: blu, rozë
  • Përbërja: Madhësia : 15,5×19,7×8 cm
  • Madhësia e paketës: 27×21,5×9,5cm
  • Inputi: 100-240V, 50 / 60HZ
  • Fuqia: më pak se 36W
  • Paketa përfshin:
  • 1 x aparat për heqjen e qimeve
  • 1 x Syze
  • 1 x Karikues
  • 1 x mbulesë
  • 1 x Udhëzues i përdoruesit
  78.00150.00
 • Ngrohës i lëvizshëm ushqimorë , ushqime të ngrohta në ç’do moment

  • Ushqimi i nxehtë në lëvizje!
  • Tigan ushqimor ku gjithmonë mund të ngrohni ushqimin tuaj, kudo që të jeni!
  • Gjithmonë ushqime të freskëta, përgatiteni ose përsëritni ushqimin tuaj ndërsa shkoni!
  • Ngrohni ngadalë dhe në mënyrë të barabartë vaktet për të ruajtur freskinë dhe për të rritur aromën
  • Temperatura maksimale: deri në 80 gradë,
  • pa u shqetësuar për gatimin ose tharjen e ushqimit;
  • pa përdorimin e furrave të ndotura me mikrovalë dhe ndjenjën e një vakti të ftohtë
  • në mes Brendshme alumini që pasqyron dhe ruan nxehtësinë
  • Patentë e dyfishtë për sigurinë dhe qëndrueshmërinë
  • Teknologji e zgjuar e raftit për mirëmbajtjen e lagësht Kursen kohë dhe energji elektrike, ndryshe nga mikrovalë
  • I përshtatshëm për enë plastike, metalike, qelqi, petë alumini, kartoni dhe enë letre
  • Për piknikët, në punë, në një dhomë hoteli etj. 60-90min.
  • për ngrohjen e plotë të ushqimit
  • Konsum i ulët; 220V / 50Hz Dimensionet: 25 x 19 x 8cm
  50.00
 • 400W Mini ngrohës

  • Harxhon Vetem 5 Cent ne orë!!!
  • Element i ngrohjes: tela ngrohje
  • Instalimi: qëndrim i vetëm, lloji portativ, lloji i montuar në mur
  • Aplikimi: 11-20 ㎡
  • Përdorimi: banjo, dhomë gjumi, dhomë gjumi
  • Certifikimi: CE
  • Modeli: HH-123
  • Lloji i ngrohësit elektrik: ngrohës tifoz
  • Pesha neto: 480g
  • Madhësia: 16.5 x 14.5 x 8.5cm / 6.5 “x 5.71” x 3.35 “
  • Sipërfaqja: <20 m2
  • Fuqia: <800w
  25.0050.00

  400W Mini ngrohës

  25.0050.00
 • Pro WAX100 – Wax ngrohës

  Seti përmban:

  • WAXI
  • Shkopinjë
  • Kabell karikues
  25.0045.00

  Pro WAX100 – Wax ngrohës

  25.0045.00

Menuja Kryesore