• Prerësi shumëfunksional i vetullave, heqja e qimeve pa dhimbje

  • karakteristika:
  • Dizajn me shumë kokë, mini dhe i lëvizshëm.
  • I përshtatshëm për të gjithë trupin, i përshtatshëm për rruajtjen e këmbës / këmbëve / zonave të bikinit.
  • Lehtë për t’u pastruar, i lehtë për t’u përdorur, i lëvizshëm në shtëpi ose në lëvizje.
  • Grip i papërshkueshëm nga uji për përdorim të lagësht ose të thatë.
  • Rrokullisni lart – skajet e sakta për ta bërë stilin tuaj më të lehtë se kurrë më parë.
  • Rruajeni atë – Makinë e rruajtjes së shpejtë për rruajtjen e flokëve të gjatë, por jo shumë të shtrënguar për ta bërë lëkurën tuaj të ndjehet rehat.
  • specifikimet:
  • Gjinia: grua
  • Ngjyra: rozë, e bardhë, ari rozë
  • Materiali: plastike
  • Madhësia e produktit: 130 * 15 * 15mm
  • Fuqia e baterisë 1 x AA (nuk përfshihet)
  • Përmbajtja e paketës: 1 copë rroje femre
  15.0030.00
 • Largimi i qimeve dhe rruajtja e trupit lehtë për t’u përdorur

  • BaKblade 1.0 BIG MOUTH “rruajtësja e flokëve mbrapa heq flokët nga shpatullat, krahët dhe pjesën e sipërme, si dhe pjesën e poshtme të shpinës.
  • Thjesht mbajeni rruajtësin e pasëm BaKblade me dhëmbët që drejtohen drejt lëkurës dhe tërhiqeni lehtë nëpër flokët e padëshiruar.
  • Dhëmbët rrëmbehen dhe prerë flokët pa siklet të ngjashëm me një mjet kruarje të shpinës.
  • Ndjesia e përgjithshme është mjaft e këndshme.
  • Për pjesën e poshtme të shpinës rrokullisni dorezën në mënyrë që ajo tani të jetë përballë kahjes së kundërt dhe me të njëjtën lëvizje rrëshqitni rruajtësin e pasëm BaKblade mbi flokët e padëshiruar për të hequr.
  • Ju mund të dëshironi të përdorni një pasqyrë për të siguruar që ju keni hequr të gjitha flokët e padëshiruar.
  • Herën e parë duhet të marrë pak kohë pasi të njiheni me mjetin.
  • Pasi të keni një praktikë të vogël rekomandohet të ruani rruajtjen tuaj zona mbrapa një herë në çdo 3 ose 4 ditë për të mbajtur një mbrapa të këndshëm.
  17.0026.00
 • Prerëse flokësh profesional për meshkuj

  Dy bateri të cilat janë shumë të fuqishme
  Bateri litium-jon 1000mA
  Mënyra për të karikuar: Karikues USB (5V)
  Teh çelik inox, gjerësi 40mm
  Kujtesë për pune me dritën e kuqe, kujtesë për ngarkimin me dritë së kuqe
  Një buton për shpejtësinë
  3 krehër ndihmës, gjatësia 1/2/3 mm
  Koha e karikimit 8 orë
  Koha e punës 50 minuta
  I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve

  16.0022.00
 • Mjet i bukur për gërsheta të flokëve,bishtaleca te ndryshme për kohë të shkurtë

  • Dhuratë e mirë për vajzat dhe fëmijët, mjet i ri modern për bishtalec i flokëve, krijoni prerjen tuaj të flokëve me disa hapa të thjeshtë, plotësisht automatik dhe praktik, shpëtojeni nga harxhimi i kohës, harxhimi i energjisë, produkti i imazhit, mallra për fëmijë, vajza, etj.
  • Me këtë mjet automatik të bishtalec të flokëve, vetëm 3 hapa të thjeshtë,
  • hapa: 1. Zgjidhni 1 fije floku, shtyni fillesën majtas lart dhe vendosni flokët në dosje, pastaj lëshoni butonin;
  • 2. Ndizni ndërprerësin në mes të njësisë, flokët do të shtrembërohen në drejtim të akrepave të orës në rrënjë, dhe pastaj fikeni.
  • 3. Hiqni flokët, lidheni atë në rripin e flokëve.
  • Mundësuar nga 2 bateri AA
  18.0036.00
 • Pastrues elektrik i fytyrës 5në1

  • Përshkrimi: -100% markë me cilësi të lartë dhe të lartë.
  • Mbushni hidroizolimin në mënyrë që kjo furçë e fortë për pastrimin e lëkurës të përdoret në dush
  • Sistemi i furçave të tërhequra: Heq në mënyrë efektive të gjitha papastërtitë, vajrat dhe gjurmët e përbërjes 10 herë më të efektshme se larja e duarve
  • Lejoni që lëkura të duket e shëndetshme dhe rinore duke zvogëluar poret, vajrat, rrudhat, linjat e imëta dhe lëkurën e vdekur
  • Përfshirë furçën e duarve dhe të trupit, OWO furçat e syve me sfungjer dhe zonat e tjera të ndjeshme dhe shtufin për pastrimin e lëkurës së ashpër dhe callus.Lehtë për t’u përdorur, thjesht hidheni në bashkëngjitjen e dëshiruar dhe shtypni butonin e energjisë.
  • Paketa përfshin:
  • 1 x sfungjer grim
  • 1 x sfungjer latex
  • 1 x rul për masazh
  • 1 x furçë normale
  • 1 x gur i shtreses se holle.
  17.0026.00
 • 3në1 rroje elektrike, përdoret e lagur dhe e thatë

  • Teh me çelik inox me cilësi të lartë
  • Prerëse bikini e lagur dhe e thatë 3-në-1
  • Komplet i ri fillestar, i lehtë për t’u përdorur dhe kryer
  • Kostum trimmeri i bukurisë personale, ideal për femrat
  • Trupi kompakt dhe elegant me bateri
  • 1 * AA lejon zvogëlimin kudo në çdo kohë.
  22.0030.00
 • Rroje e lehtë për trup të butë dhe mëndafshi bikini zonë

  • Kuti trupi dhe bikini për lëkurë të butë!
  • Fshirja e shpejtë e pastrimit të trupit
  • Pesë rroje për zvogëlimin e ngushtë dhe të rehatshëm
  • Shtojcë eksfoliatori për provë të lehtë
  • E lagur / e thatë – liri për të rruar të thatë ose në dush
  19.0030.00
 • GEMEI 805

  • Kodi i Produktit: GM-805
  • Gjendja: E re
  • Makinë profesionale me 4 krehje kapëse dhe rregullimi i levës konike.
  • Treguesi i ngarkesës.
  • Përdorni me tel ose pa tel.
  • Koha e tarifimit
  • 1 orë për përdorim 
  • 30 Thikë çeliku.
  • 1. 4 krehër fiksimi
  • 2. Shtrëngoni dorezën
  • 3. Ndezës
  • 4. Treguesi i tarifimit
  • 5. Përdorimi i kabllove / wireless
  • 6. 2200 mah bateri Li-jon
  • 7. Funksioni i prizës dhe luajtjes
  • 8, AC 100-240 V – 50/60 Hz
  • 9. Teh te çelikta
  • Bëni jetën më të mirë Kapëse profesionale e flokëve Gemei Blade çeliku inox me teknologji të lartë GM-805,
  30.0060.00

  GEMEI 805

  30.0060.00
 • NOVA NHC-5311-dredhës profesional i flokëve

  • Një dredhës i ri profesional i flokëve
  • Ju nuk keni nevojë për aftësi të veçanta për të arritur stil profesionale
  • me këtë Flokë të modës së Re, ju mund të shijoni stile shumë të bukura vetëm me mjetet e duhura.
  • Jini kaçurele mahnitëse ose flokë të drejtë të butë, mund të prisni të keni vetëm flokët që dëshironi, ashtu siç dëshironi.
  • Shndërroni një stil të shurdhër në diçka interesante
  • Ky dredhës flokësh zbut të arratisurit kaçurrelë që ju përgatisin për një mbrëmje plot argëtim dredha deri në 19 mm
  • Për të gjitha llojet e flokëve ngroheni super shpejt
  • Treguesi i energjisë
  • Moderatori i kaçurrelës e flokëve New NHC-5311 është një karrem flokësh për përdorim shtëpiak.
  • Qofshin ato valë komode apo kaçurela të lirshme, ju mund ta arrini atë pamje elegante me këtë makinë të jashtëzakonshme.
  25.0030.00
 • Gemei-6005

  • GEMEI-GM-6005
  • Kapëse flokësh
  • Rroje elektrike për burra me rroje mjekër për 45 min.
  • Bluzë Gemei çelik
  • Paketa përfshin; kapëse flokësh, krehër prerjeje, shishe vaji, furça pastrimi dhe përshtatës për karikim
  • Koha e tarifimit: 8 orë 60 minuta përdorim
  • Modeli: GM-6005
  • Fuqia: 3W Nuk është në dispozicion për ndërtimin e zyrave
  • Sasi e kufizuar në dispozicion
  30.00

  Gemei-6005

  30.00
 • Gemei – 6025

  • Modeli GM6025
  • Voltet me vlera AC220-240V 50-60Hz ose AC100-110V 60Hz opsionale
  • Fuqia 3W
  • Materiali brisk
  • Precizues i çelikut të pandryshkshëm me kapak titan, posaçërisht teh i tubave ABS Shell
  • Aksesorë me 4 furça fiksimi, furça pastrimi, shishe vaji me pirgje, udhëzime gjithëpërfshirëse për broshurat ndryshim
  • Me çelsin ON / OFF për funksionim të lehtë.
  • Bateri e rimbushshme me shumë efikas brenda.
  • Koha e ngarkimit 8 orë mbushje
  • Përdorimi i kohës për 60 minuta përdorim.
  • Dizajn rroje e mprehtë, e qëndrueshme , teh çeliku inox dhe teh fikse titaniumi, kaloni në presion, treguesi i karikimit, karikimi standard.
  • Pas përdorimit, futeni atë në prizën e ngarkimit, drita e treguesit do të tregojë
  • Përdorimi: Përdorimi i shtëpisë në familje ose sallon
  25.00

  Gemei – 6025

  25.00
 • Kemei – 3506

  • Emri i markës: Kemei
  • Numri i modelit: KM-3506
  • Mikro-rregullimi rrotullues,
  • Karikimi i indikatorit të ndërprerjes kundër ngarkesës,
  • krehër i kufizuar 4 (3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm),
  • Ngjyra:E zezë + e bardhë
  • Fuqia: 6.5W
  • Tensioni: 220-240V 50Hz
  • Materiali: ABS
  • Madhësia: 17.5 * 4.5 cm
  • Lloji i lidhjes: Lidhës i BE-së, i referohet Indonezisë, Gjermanisë, Francës, Spanjës, Italisë etj.
  • Përmbajtja e paketës:
  • Makinë
  • Kufizoni krehën Bateri rezervë
  • Furça pastrimi
  • Vaj mirëmbajtjeje
  • Adapter 1 * plug (BE)
  • Vetëm përmbajtja kryesore e paketës, produktet e tjera nuk përfshihen.
  25.0037.00

  Kemei – 3506

  25.0037.00

Menuja Kryesore