• Dritë me karikim diellor dhe USB 20w

  Dritë kampingu, ndriçim me diapazon të gjerë, dizajn palosës 90 °, palosje në formë topi, i lehtë për tu ruajtur dhe bartur, drita të thjeshta dhe me stil, të qëndrueshme, dizajn shumë-funksional, goditje shumëfunksionale, praktike. Kjo llambë diellore mund të karikohet me energji diellore, edhe karikim USB, me tregues baterie.
  Diapazoni i ndriçimit: 60m2
  Pozicioni i ndërrimit: Dritë e gjërë, dritë e ulët, rreze e ulët, ndezje, salcë
  Paneli diellor polisilikon 5.5V
  Bateri litiumi 2400mah
  Karikimi diellor më shumë se 8 orë, karikuesi rreth 6 orë.
  Punon mbi 10orë

  12.9920.00
 • Jastëk për ulëse Egg Sitter

  • Një jastëk i posaçëm për mbështetjen e jastëkut mbështet shpinën dhe shtyllën kurrizore kaq mirë, ju mund të uleni në një vezë pa e thyer atë – asnjë jastëk tjetër karrige nuk mund ta përmbushë atë premtim!
  • Ndryshe nga karrigia e shkumës së kujtesës, jastëku i nervit shiatik ose jastëku i shkumës, dizajni unik i huallit me sistemin fleksibël Egg Sitter lejon ajrin të qarkullojë dhe të ftohet në prekje E fortë dhe e qëndrueshme, Veza Sitter ruan formën e saj, duke e bërë atë vend të shkëlqyeshëm për dhimbjen e shpinës dhe ortopedik ulëse
  • I përshtatet shumicës së sediljeve për lehtësimin e presionit të thellë të sediljes – masat e vezëve peshojnë 15 inç X 16,5 inç Përfshin 1 jastëk sediljeje për vezë dhe kapak jo të rrëshqitshëm

  10.0021.00
 • Мakinë dore për qepje

  Kompakt dhe i lehtë, Portabël dhe i lehtë për tu mbajtur.
  E shkëlqyeshme për riparime dhe ndryshime në vend, Kërkon 4 x bateri AA ose adaptor energjie DC 6V 600mA (nuk përfshihen), 20cm (L) x 7.5cm (H) x 5cm (W)

  Marrëveshje për fillestar, i ndërprerë dhe i gatshëm për përdorim, mund të përdoret në shtëpi, në zyrë, makinë etj
  Funksionimi i produktit është shumë i thjeshtë, por nëse keni fëmijë në shtëpi, përpiquni të merrni baterinë pas përdorimit. Shmangni ata ta kontaktojnë

  8.0016.00

  Мakinë dore për qepje

  8.0016.00
 • Super ngjitës FLEX, shirit fleksibël, i aplikuar në nxehtësi ose të ftohtë, ne lagështi ose thatë, madje edhe nën ujë.

  1 + 1 FALAS

  • Madhësia: gjerësia 10 cm gjatësia 150 cm
  • FLEX TAPE është një shirit super i fortë, i gomuar, i papdeportueshem nga uji që mund të fiksojë, vulos dhe rregullojë pothuajse gjithçka.
  • FLEX TAPE është formuluar posaçërisht me një bazë të trashë, fleksibël, të gomuar që përshtatet me çdo formë ose objekt.
  • FLEX TAPE mund të aplikohet ne nxehtë ose ftohtë, ne lagësht ose thatë, madje edhe nën ujë.
  • FLEX TAPE mbyll menjëherë ujin, ajrin dhe lagështinë për të krijuar një pengesë super të fortë, fleksibile, të papërshkueshme nga uji.
  • FLEX TAPE është rezistent ndaj ujit (UV), miqësor me mjedisin, pa VOC dhe ka një gamë të gjerë të temperaturave
  • Mund të përdoret në kushte ekstreme të motit.
  10.9921.00
 • Prerësi shumëfunksional i vetullave, heqja e qimeve pa dhimbje

  • karakteristika:
  • Dizajn me shumë kokë, mini dhe i lëvizshëm.
  • I përshtatshëm për të gjithë trupin, i përshtatshëm për rruajtjen e këmbës / këmbëve / zonave të bikinit.
  • Lehtë për t’u pastruar, i lehtë për t’u përdorur, i lëvizshëm në shtëpi ose në lëvizje.
  • Grip i papërshkueshëm nga uji për përdorim të lagësht ose të thatë.
  • Rrokullisni lart – skajet e sakta për ta bërë stilin tuaj më të lehtë se kurrë më parë.
  • Rruajeni atë – Makinë e rruajtjes së shpejtë për rruajtjen e flokëve të gjatë, por jo shumë të shtrënguar për ta bërë lëkurën tuaj të ndjehet rehat.
  • specifikimet:
  • Gjinia: grua
  • Ngjyra: rozë, e bardhë, ari rozë
  • Materiali: plastike
  • Madhësia e produktit: 130 * 15 * 15mm
  • Fuqia e baterisë 1 x AA (nuk përfshihet)
  • Përmbajtja e paketës: 1 copë rroje femre
  15.0030.00
 • Pompë uji automatike ,Bombol me vrimë nxjerrës

  • Kjo pompë uji është një bombol me vrimë nxjerrëse pa ujë BPA, çorape ushqyese silikoni, çelik inox 304, plastikë ABS me dendësi të lartë, jo toksike dhe pa erë.
  • Bateri e rimbushur e integruar 1200mAh. Mund të përdoret për 30-40 ditë ose rreth 4-6 shishe me 5 litra ujë pasi të jetë mbushur plotësisht.
  • Pajisje elektrike pompimi e përshtatshme për ujë të pijshëm në shishe të pastër, i përshtatshëm për modele të ndryshme të fuçisë së galonit pa dyfishuar kapakun.
  • Shënim: Pompa e ujit të pijshëm është e përshtatshme për fuçi galoni me një qafë prej 2.16 inç (5.5 cm).

  • Ju lutemi konfirmoni madhësinë e qafës para se të blini.

  • Shërbim i shkëlqyeshëm ndaj klientit, nëse keni ndonjë problem me produktin, ekipi ynë i shërbimit ndaj klientit do të zgjidhë problemet tuaja brenda 12 orësh

  9.0019.00
 • Mushkonja – llambë LED për vrasjen e mushkonjave (të qeta dhe jo toksike)

  • Në mënyrë efektive kap mushkonja në shtëpinë tuaj
  • Mbroni ju dhe të dashurit tuaj nga mushkonjat
  • Më e lehtë dhe më e sigurt se kurrë
  • I sigurt për fëmijët, pa kimikate dhe i përshtatshëm për kafshët shtëpiake
  • Drita LED vjollcë me efikasitet energjetik në mete fluturuese
  • Hapje e mençur dhe e qetë e thithjes
  • Kuti për vrasjen e mushkonjave kundër shpëtimit
  • Dy herë më efektiv se grilat e tjera të mbyllura
  • Stylish, kompakt dhe efikas
  • Lehtë për tu pastruar
  • Ideale për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm
  11.0025.00
 • solar led , drita rrugore

  • Lidhjet e aluminit + EEC Kjo dritë është e pajisur me mbrojtje nga temperatura e lartë, bateria nuk do të shpërthejë nën diell.  gjithashtu i padepertueshem nga uji IP67 dhe mund të përdoret në një ditë me shi ose një ditë me dëborë.
  • Sistemi i kontrollit: Kontrolli i dritës + Zbulimi inteligjent i radarit + Telekomanda. Teknologjia për zgjimin e trupit të njeriut e bën atë më efikas në energji, ndriçuar nga ndjenja e lëvizjes, drita e zbehtë kur nuk ka lëvizje. Rruaza me ndriçim LED me shkëlqim të lartë, kursim energjie, madje edhe dritë, me jetëgjatësi më të madhe.
  • Panelet diellore shndërrojnë energjinë diellore në energji elektrike, më miqësore me mjedisin. Kontroll inteligjent i kohës së ndërprerësit. Ndriçimi fillon automatikisht në errësirë ​​dhe ndriçimi emetohet automatikisht në ndarjen e kohës. Instalim i lehtë, funksionim i sigurt pa mirëmbajtje pa nevojë për tela ose llogore.

  • Zorrë rezistente ndaj ndryshkut, e papërshkueshme nga uji prej alumini, e rëndë. Aplikim i gjerë për Outdoor Wall ose Shtyllë në Plaza, Park, Kopsht, Oborr, Rrugë, Shteg, Shteg, Kampus, Fermë, Siguri i Perimetrit, etj.

  40.0099.00

  solar led , drita rrugore

  40.0099.00
 • Tharëse rrobash

  Ndërtim çeliku me cilësi të lartë, më i fortë dhe i qëndrueshëm
  Me 3 nivele dhe 2 krahë anësorë, ju mund të poziciononi rrobat tuaja me një hapësirë të bukur mes tyre, në mënyrë që ato të thahen plotësisht
  I lehtë, i përshtatshëm për tu bartur dhe transportuar; lehtë për tu palosur në ruajtje; Lehtë për të lëvizur – përmban 4 rrotullues të cilat janë të bllokueshme
  Lehtë për tu mbledhur – Jepet detaji i udhëzimit dhe ju lehtë mund ta instaloni hap pas hapi sipas manualit
  Ideale për përdorim në ambiente të mbyllura për shfaqjen e rrobave, çorapeve, tharjen e peshqirëve dhe ajrosjen, ruajtjen e rrobave në dhomat e gjumit dhe pallatet rezervë

  22.0044.00

  Tharëse rrobash

  22.0044.00

Menuja Kryesore