• Folës i lëvizshëm

  Funksioni i modalitetit Bluetooth
  Mbështetje për muzikën e kartës USB / TF
  Funksioni i radios FM
  Fuqia e daljes 16W
  Fuqia DC5V
  Bateria e ndërtuar në të rikarikueshme
  Efekt stereo dhe cilësi tingulli bas
  Paketa / Kutia Përfshin:
  Altoparlanti HY-02
  Kabllo karikimi

  48.0096.00

  Folës i lëvizshëm

  48.0096.00
 • Sistemi Profesional super i fuqishëm

  POSEDON 2 MIKROFONA DHE SISTEM ME 2 ANTENA
  Gama e frekuencës: FM121.7-128.7MHz
  Përgjigja në frekuencë: 100Hz-10000Hz (? 3dB)
  Distors Audio: Më pak se 1%
  Gama dinamike: 80dB

  Mikrofoni i transmetuesit:
  Lloji i emisionit: FM
  Raporti S / N: Më mirë se 80dB
  Paisja RF: 8mw (maksimumi 50mw)
  Devijimi i Frekuencës: 75KHz
  Bateri: 9 V Bateri (nuk përfshihen)
  Paketimi i jashtëm Madhësia: 36 x 28 x 6cm

  40.0060.00
 • Sistemi i lëvizshëm PA , mikrofoni i makinës Karaoke dhe altoparlanti pa tel i sistemit

  • Makinë e Portokallisë së Sistemit PA Portable me mikrofon dhe sistem altoparlant Mikrofoni pa tel Bluetooth Rockoke Block Rocker për Argëtim
  • Jetojnë në natyrë 30W Kryetari i sistemit
  • Përshkrimi Altoparlant PA Machine Karaoke Bluetooth
  • Mikrofoni dhe altoparlanti
  • Altoparlanti i jashtëm i zërit të jashtëm
  • Bluetooth Ajo ka gjithçka që dëshironi; është i lëvizshëm (fuqia e baterisë), kontrollet e tonit, efektet echo, inputet ndihmëse, Lidhje Bluetooth me mikrofonin handheld, memorie të integruar plus kontrollet e kapjes / pagës, slot MicroSD, portë USB …….
  • Ky folës i lëvizshëm është mjaft fleksibël për shumë qëllime
  • Sistemi i zmadhimit të zërit të PA; Makinë Karaoke për të rriturit; Mikrofoni argëtues Bluetooth; Altoparlant muzikor këndimi në natyrë;
  • Frekuenca nga 87.0MHz në 108.0MHz, ju mund të zgjidhni kanalin tuaj të preferuar me sinjal të qartë FM (treguar në ekran) për të shijuar të mirë USB i lëvizshëm me USB Bank të fuqishëm
  • Ky port është mjaft i fuqishëm për të ngarkuar çfarëdo telefoni, tableti ose riprodhuesi muzikor portativ që zotëroni, duke i mbajtur gjallë pajisjet tuaja të preferuara ndërsa argëtoheni! Pra, folësi ka memorie plus kontrollet Ofron kartën TF dhe lidhje USB Flash. Thjesht ngarkoni kartën ose flash drive dhe lidheni me njësinë tuaj për të filluar
  • Portable Machine PA Sistem Karaoke për Mikrofon dhe Altoparlant Sistemin Wireless Bluetooth Mikrofoni Altoparlant Bluetooth
  • Ju mund të mbani muzikën tuaj të preferuar nga çdo lloj Bluetooth, siç janë iPad juaj, iPod touch, iPhone apo edhe kompjuteri laptop, deri në 90 metra.
  • Mikrofoni pa tel dhe aftësia regjistruese
  • Ky model vjen me një mikrofon pa tel UHF që është i përsosur për ushtrime ose këndime.
  • Nuk ka tela, as tela, as kaos. Kjo makinë karaoke ju jep mundësinë për të rregulluar vëllimin e mikrofonit, si dhe vëllimin e muzikës si Bass, Treble dhe Echo në nivelet e dëshiruara.
  • Sistemi i përforcimit të zërit PA
  • PA Sistemi i këndimit të mikrofonit të Karaoke Direkt duke përdorur butona numrash për të hyrë në kanalin që ju dëshironi.
  • Sistemi i lëvizshëm pa pako, bateri të rimbushshme të integruara 4000mAh që japin 5 deri në 6 orë energji në gjysmën e vëllimit
  • Kjo pajisje portative e folësve është e shkëlqyeshme për ngjarje në natyrë, përfshirë filma, bisedime për festa, madje edhe muzikë live në kodër, për një martesë ku mund të mos keni akses në një prizë elektrike.
  • Detajet e produktit:
  • Dimensionet e Paketave: 16.1 x 11.7 x 7,5 inç
  • Bateritë: Kërkohet 1 bateri polimer litiumi.
  40.0048.00
 • OSAWA Mikrofon OSW610

  Kutia e kordos + mikrofoni me shirit me kokë, banda e frekuencës VHF, frekuenca e frekuencës 174 MHz ~ 216 MHz, distanca maksimale prej 40 metra, marrësi me 2 x 1.5V transmetues baterie me bateri 9V

  35.0050.00

  OSAWA Mikrofon OSW610

  35.0050.00
 • Mikrofon TB21

  • Mikrofon i ndërtuar mirë dhe i qëndrueshëm metalik, shumë i këndshëm për të mbajtur dhe mund të parandalojë zhurmën e padëshiruar të shkaktuar nga çdo rub.
  • Kanalet UHF me zgjedhje mbajnë një pritje të qëndrueshme me më pak braktisje. Lehtë për të ngritur dhe ndryshuar kanalet e mikrofonit me butonin on / off, kështu që më shumë se dy K035B mund të përdoren njëkohësisht. Gëzoni vargun prej 80 metra të gjatë me qartësi.
  • Kapsula superiore mikrofon dinamike ju jep tingullin më të lartë cilësor të mundshëm për shfaqjet tuaja vokale. Është e ndjeshme ndaj burimit kryesor kështu që ju nuk keni nevojë ta mbani atë në gojën tuaj për të marrë zë të lartë dhe të qartë. Gjithashtu minimizon zhurmën e sfondit.
  • Bateria që vepron, mikrofoni i transmetuesit me valë mundësohet nga dy bateri AA dhe marrësi me valë mund të furnizohet nga dy bateri AAA. Ekran LCD i lexueshëm i lexueshëm në mikrofon që tregon jetën dhe frekuencën e baterisë.
  25.0030.00

  Mikrofon TB21

  25.0030.00
 • Mikrofon B21

  • Mikrofon unidirekt pa tel me dorë për të dhënë në mënyrë efektive tingullin me cilësi të lartë
  • Ndjeshmëri të lartë dhe përgjigje të frekuencës 60Hz ~ 13KHz, marrës VHF.
  • Distanca e punës deri në 30 deri në 50 metra në zonën e hapur pa pengesë.
  • Marresi me plug 6.35mm.
  • I madh për shfaqje, karaoke, video chat, ceremoni, martesë në natyrë, promovim të tregut, klasë, ekspozitë dhe vende të tjera të propagandës.
  35.0045.00

  Mikrofon B21

  35.0045.00
 • Mikrofon A-1

  Performanca e lartë kapsulë dinamike
  Furnizimi me energji lokale.
  Vendosja e fitimit të audios.
  Relay kontakti konfigurueshme për sistemin ndihmës.
  Linja e zënë dhe treguesit e pranuar të fjalës.
  Treguesi i ndriçimit i vendosur në qafën e gomës.
  I përshtatshëm për sistemet NEO ose SONORA PA / VA.

  28.0030.00

  Mikrofon A-1

  28.0030.00

Menuja Kryesore