• Altoparlant pa tel me Bluetooth + mikrofon

  Transmisioni pa tel: deri në 10m
  Madhësia e drejtimit të altoparlantit: 4 inç.
  fuqia e daljes: 5W
  Përgjigja e frekuencës: 100hz-20khz
  Raporti i sinjalit ndaj zhurmës> = 85db
  Skanimi FM: 87.5-108.0mHz
  Karikimi USB: DC 5V
  Kapaciteti i baterisë: 800mah
  Mbështetje maksimale e kujtesës (USB / SD): 32 GB
  Koha e perdorimit: Deri në 3 orë në kohën e karikimit të vëllimit 75%;
  Koha e karikimit: 2-3 orë

  13.0027.00
 • Folës i lëvizshëm

  Funksioni i modalitetit Bluetooth
  Mbështetje për muzikën e kartës USB / TF
  Funksioni i radios FM
  Fuqia e daljes 16W
  Fuqia DC5V
  Bateria e ndërtuar në të rikarikueshme
  Efekt stereo dhe cilësi tingulli bas
  Paketa / Kutia Përfshin:
  Altoparlanti HY-02
  Kabllo karikimi

  48.0096.00

  Folës i lëvizshëm

  48.0096.00
 • Sistemi i lëvizshëm PA , mikrofoni i makinës Karaoke dhe altoparlanti pa tel i sistemit

  • Makinë e Portokallisë së Sistemit PA Portable me mikrofon dhe sistem altoparlant Mikrofoni pa tel Bluetooth Rockoke Block Rocker për Argëtim
  • Jetojnë në natyrë 30W Kryetari i sistemit
  • Përshkrimi Altoparlant PA Machine Karaoke Bluetooth
  • Mikrofoni dhe altoparlanti
  • Altoparlanti i jashtëm i zërit të jashtëm
  • Bluetooth Ajo ka gjithçka që dëshironi; është i lëvizshëm (fuqia e baterisë), kontrollet e tonit, efektet echo, inputet ndihmëse, Lidhje Bluetooth me mikrofonin handheld, memorie të integruar plus kontrollet e kapjes / pagës, slot MicroSD, portë USB …….
  • Ky folës i lëvizshëm është mjaft fleksibël për shumë qëllime
  • Sistemi i zmadhimit të zërit të PA; Makinë Karaoke për të rriturit; Mikrofoni argëtues Bluetooth; Altoparlant muzikor këndimi në natyrë;
  • Frekuenca nga 87.0MHz në 108.0MHz, ju mund të zgjidhni kanalin tuaj të preferuar me sinjal të qartë FM (treguar në ekran) për të shijuar të mirë USB i lëvizshëm me USB Bank të fuqishëm
  • Ky port është mjaft i fuqishëm për të ngarkuar çfarëdo telefoni, tableti ose riprodhuesi muzikor portativ që zotëroni, duke i mbajtur gjallë pajisjet tuaja të preferuara ndërsa argëtoheni! Pra, folësi ka memorie plus kontrollet Ofron kartën TF dhe lidhje USB Flash. Thjesht ngarkoni kartën ose flash drive dhe lidheni me njësinë tuaj për të filluar
  • Portable Machine PA Sistem Karaoke për Mikrofon dhe Altoparlant Sistemin Wireless Bluetooth Mikrofoni Altoparlant Bluetooth
  • Ju mund të mbani muzikën tuaj të preferuar nga çdo lloj Bluetooth, siç janë iPad juaj, iPod touch, iPhone apo edhe kompjuteri laptop, deri në 90 metra.
  • Mikrofoni pa tel dhe aftësia regjistruese
  • Ky model vjen me një mikrofon pa tel UHF që është i përsosur për ushtrime ose këndime.
  • Nuk ka tela, as tela, as kaos. Kjo makinë karaoke ju jep mundësinë për të rregulluar vëllimin e mikrofonit, si dhe vëllimin e muzikës si Bass, Treble dhe Echo në nivelet e dëshiruara.
  • Sistemi i përforcimit të zërit PA
  • PA Sistemi i këndimit të mikrofonit të Karaoke Direkt duke përdorur butona numrash për të hyrë në kanalin që ju dëshironi.
  • Sistemi i lëvizshëm pa pako, bateri të rimbushshme të integruara 4000mAh që japin 5 deri në 6 orë energji në gjysmën e vëllimit
  • Kjo pajisje portative e folësve është e shkëlqyeshme për ngjarje në natyrë, përfshirë filma, bisedime për festa, madje edhe muzikë live në kodër, për një martesë ku mund të mos keni akses në një prizë elektrike.
  • Detajet e produktit:
  • Dimensionet e Paketave: 16.1 x 11.7 x 7,5 inç
  • Bateritë: Kërkohet 1 bateri polimer litiumi.
  40.0048.00
 • Këmbë për zërime SPS-502

  Këmbë për mbajtje të zërimeve në përmasa më të mëdha. Përshtatet në zërime me një diametër prej një ngarkesa maksimale 40kg. I përshtatshëm për Serinë S, Seria RS, Seria ES, Seria MU, T Series.

  Karakteristikat
  Rregullimi i lartësisë: 1.1m deri në 1.85m
  Ngarkesa maksimale (zakonisht): 40 kg
  Pesha neto: 2.8kg
  Pesha bruto: 6.5kg
  Dimensionet (P x D x H): Mbështjell 130 x 130 x 1030

  20.0030.00
 • Zërim me dorezë

  Zërim me formë të drejtkëndëshit me dorezë në pjesën e sipërme për kontroll më të lehtë.
  Karakteristikat:
  – 20 W
  – Bluetooth
  – LED lights
  – FM
  – USB
  – TF
  – AUX
  – Mickrofon “jack” 6.5mm
  – Microphone and Remote Control
  – Ngjyra: Red and Blue

  69.00100.00

  Zërim me dorezë

  69.00100.00
 • Zërim me led drita

  Emri i markës: OEM
  Numri Modeli: YS-2602
  Përdorimi: Home Theater, Audio Player Portable, Telefon Celular, Karaoke Player, Kompjuter, Faza
  Kanalet: 2 (2,0)
  Veçori Speciale: Pa tela, Portable
  Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)
  Emri i produktit:
  Kryetari i Rrjetit Portable
  Ngjyra: E zezë
  Funksioni: USB / TF / MIKROFONI / BLUETOOTH / AUX IN / FM
  Tipar: Super Bass Stereo Sound
  Materiali: ABS plastike
  Fjala kyçe: Kryetari BT Wireless
  Mbështetje: FM / USB / SD Iput / USB / SD / MMC / DVD / PC / MP3 / MP4 / Telefon me shumë
  Versioni i Bluetooth: Versioni i Bluetooth: V5.0
  Bateria: 2400mAh
  Madhesia: 6.5 inç x 2
  input: DC 5V
  prodhimi: 10Wx2 = 20W, 5V, 3000mah bateri e ringarkueshme
  Funksioni: Mbështetje USB, kartë TF, AUX në, radio FM, telekomandë, mikrofon, dritë LED
  Pajisje shtesë: manuel përdorues, kabllo USB ngarkuar, kontrollues i largët ($ 0.30 opsional), mikrofon ($ 0.70 opsional)
  Madhësia e produktit: 235x210x515mm
  Madhësia e kutisë: 249X249X600mm
  N.W .: 3.13KGS
  G.W .: 3.68KGS
  Masat CTN: 516x510x625mm
  N.W./CTN: 14KGS
  G.W./CTN: 17KGS
  40’HQ: 1800pcs

  53.0090.00

  Zërim me led drita

  53.0090.00
 • JBK-8865 Karaoke

  • TF slot
  • USB Port
  • FM Radio
  • Wireless connectivity
  • Aux-in Port
  32.0045.00

  JBK-8865 Karaoke

  32.0045.00
 • P-88 Karaoke [NEW]

  • folësit me zë të lartë!
  • Lidhje wireless Bluetooth, të tilla si tableta, fletore dhe telefona celularë me versionin Bluetooth.
  • LED ngjyra alternuar elegancë për të përdorur.
  • Mbështetje FM / Micro / SD / CARD / UXD / AUX
  • Mbështet lidhjen me kabllo të mikrofonit.
  • Bluetooth deri në 10 metra (pa pengesa)
  • Dorezë me dorë. Shoferi i altoparlantit 5W
  • Çelësat e funksioneve mund të shtypen. Shiko Profilin
  • Bateri litium 1800 mAh
  32.0042.00

  P-88 Karaoke [NEW]

  32.0042.00
 • Otetils Karaoke

  • Bluetooth Playing dhe Hands-free thirrje
  • Me FM radio
  • Mbështetni kartën U disk / TF, luani skedarin MP3 / WMA.
  • Li-bateria e integruar rechargeable
  • AUX-in
  • Katër ngjyrat e panelit: Red / Blue / Black / Grey
  • Dritë drite Colorful
  • Funksion Micphone, ju mund të luani karaoke
  35.0080.00

  Otetils Karaoke

  35.0080.00
 • Mini Karaoke [NEW]

  Karakteristikat teknike:
  1pc. Mikrofoni i përfshirë
  ⇒ Foleja USB
  ⇒ kartë SD
  ⇒ Ekrani digjital
  ⇒ Radio digjitale: 87.5 – 108MHZ – skanimi dhe memorizimi
  ⇒ Baterinë e integruar
  ⇒ Hyrja e sinjalit nga MP3, GSM ose më shumë. strukturë
  ⇒ Mikrofoni me funksionin karaoke
  ⇒ Lehtë për të mbajtur dorezën
  ⇒ Bluetooth

   

  105.00110.00

  Mini Karaoke [NEW]

  105.00110.00
 • ROJEM Karaoke

  • Madhesia:
  • Gjerësia – 26 cm
  • Gjatësia – 43 cm
  • Thellësia – 23 cm
  • ekran
  • Butoni i ndezjes së ndezjes / fikjes
  • Treguesi i ngarkimit të baterisë
  • Dritë e folësit LED (aktive)
  • Doreza teleskopike për lëvizje
  • Montoni për montim në një trekëmbësh
  • castors
  • Rregulloni volumin e mikrofonit / reverb, volumin e muzikës.
  • Aftësia për të lidhur një bateri shtesë 12V
  155.00200.00

  ROJEM Karaoke

  155.00200.00
 • Rjonised Karaoke

  • * Madhësia 61 (h) x35 (b) x34cm (d) – kur doreza nxirret lart, lartësia është 83 cm
  • * Pesha 12.8kg
  • * Hyrja e dollarit për ngarkimin e telefonit ose tabletës
  • * Ekrani LCD për përzgjedhjen e Modalitetit
  • * Built-in bateri e ringarkueshme 12V Lithium
  • * Optil 4-8 orë rishikim në një pagesë të plotë
  • * Radio FM (antenë për t’u tërhequr)
  • * Antenë MIC (antenë për t’u tërhequr)
  • * Kontroll i volumit
  • * Kontroll Bass
  • * Kontroll i trefishtë
  • * Vëllimi i MIC kontrollon të dyja anët dhe prapa
  • * 4 x hyrje MIC
  • * Hyrja Guitac
  • * Sasia e Guitar
  • * AUX hyrje
   Për me shumë shiko më posht te faqes
  155.00230.00

  Rjonised Karaoke

  155.00230.00

Menuja Kryesore