• Komplet për zbardhjen e dhëmbëve

  Kompleti për zbardhjen e dhëmbëve përfshin dritën e përshpejtuesit që përshpejton procesin e zbardhjes.
  Drita LED përmban 5 llamba për më shumë energji dhe mund të mbani me lehtësi.
  Në çantë përfshihen shiringa xhel zbardhues dhëmbësh , që përmbajnë 35% peroksid karbamid dhe mund te perdoren deri me 30 tretmane.

  8.9918.00
 • Masazhuesi i indeve të thella me goditje të muskujve super efikas

  6 intensitete të ndryshme masazhesh, 4 koka masazhesh për pjesë të ndryshme të trupit, shpejtësia e rrotullimit 2100-3600 / min, ju mund të rregulloni intensitetin dhe të ndryshoni kokën e masazhit sipas pjesëve të ndryshme të trupit dhe përdorimit të ndryshëm ka nevojë. Pavarësisht nëse janë muskujt relaksues pas stërvitjes apo masazhit ditor të trupit, është shumë i përshtatshëm.Masazhi i mbajtur me dorë ka një motor të fuqishëm për të siguruar fuqi të fortë. Mund të lehtësojë dhimbjet e muskujve pas stërvitjes, të zvogëlojë ngurtësinë e muskujve, të zvogëlojë lodhjen, të relaksojë në mënyrë efektive trupin dhe t’ju bëjë të bëheni më të shëndetshëm.

  33.0089.00
 • Dritë me karikim diellor dhe USB 20w

  Dritë kampingu, ndriçim me diapazon të gjerë, dizajn palosës 90 °, palosje në formë topi, i lehtë për tu ruajtur dhe bartur, drita të thjeshta dhe me stil, të qëndrueshme, dizajn shumë-funksional, goditje shumëfunksionale, praktike. Kjo llambë diellore mund të karikohet me energji diellore, edhe karikim USB, me tregues baterie.
  Diapazoni i ndriçimit: 60m2
  Pozicioni i ndërrimit: Dritë e gjërë, dritë e ulët, rreze e ulët, ndezje, salcë
  Paneli diellor polisilikon 5.5V
  Bateri litiumi 2400mah
  Karikimi diellor më shumë se 8 orë, karikuesi rreth 6 orë.
  Punon mbi 10orë

  12.9920.00
 • Мakinë dore për qepje

  Kompakt dhe i lehtë, Portabël dhe i lehtë për tu mbajtur.
  E shkëlqyeshme për riparime dhe ndryshime në vend, Kërkon 4 x bateri AA ose adaptor energjie DC 6V 600mA (nuk përfshihen), 20cm (L) x 7.5cm (H) x 5cm (W)

  Marrëveshje për fillestar, i ndërprerë dhe i gatshëm për përdorim, mund të përdoret në shtëpi, në zyrë, makinë etj
  Funksionimi i produktit është shumë i thjeshtë, por nëse keni fëmijë në shtëpi, përpiquni të merrni baterinë pas përdorimit. Shmangni ata ta kontaktojnë

  8.0016.00

  Мakinë dore për qepje

  8.0016.00
 • Folës i lëvizshëm

  Funksioni i modalitetit Bluetooth
  Mbështetje për muzikën e kartës USB / TF
  Funksioni i radios FM
  Fuqia e daljes 16W
  Fuqia DC5V
  Bateria e ndërtuar në të rikarikueshme
  Efekt stereo dhe cilësi tingulli bas
  Paketa / Kutia Përfshin:
  Altoparlanti HY-02
  Kabllo karikimi

  48.0096.00

  Folës i lëvizshëm

  48.0096.00
 • Ekran pa tel, Lidhu me WiFi, Përdorni Miracast, DLNA dhe AirPlay

  • Ekran pa tel: Lidhuni me WiFi, përdorni Miracast, DLNA dhe AirPlay për të hartuar ekranin e plotë të smartphone / tabletë / kompjuterit tuaj në një ekran tjetër të madh të ekranit (të tilla si HDTV, monitor dhe projektues) me ndërfaqen HDMI.
  • Shijoni ekranin përfundimtar: shikoni filma, luani lojëra dhe krijoni filma tuaj ekskluziv.
  • Nuk ka nevojë për APP: Modul WiFi i integruar 2.4Ghz, nuk ka nevojë për APP.
  • Thjesht shijoni mediat në ekranin e madh Vendosni përshtatësin në portën HDMI, zgjidhni kanalin e duhur HDMI, futni pajisjen USB në adaptorin e jashtëm të energjisë (ngarkuesin e telefonit celular) dhe në fund çiftoni atë me pajisjen celulare.
  • Dizajn i lëvizshëm i përdorur dhe kompakt i lëvizshëm: Mund të përdoret për argëtim në shtëpi, mësim elektronik, prezantime edukative, takime / konferenca biznesi.
  • Ekran pa tel nga telefonat inteligjentë, tabletët në HDTV, monitorët dhe projektuesit te PowerPoint, Excel, Word, PDF dhe imazhe.
  • Dizajn kompakt dhe i lëvizshëm për transportueshmëri të lehtë.
  • Përputhshmëri e gjerë: Mbështetni telefona inteligjentë dhe tableta me Android 4.4+ dhe iOS 9.0+, për Samsung, Sony, iPhone, etj.
  • Jo i pajtueshëm me aplikacionet e mbrojtura nga “HDCP”, të tilla si Netflix, Amazon Video, SKYGO, HBO, FULU dhe Honda.
  • Për shkak se këto aplikacione janë të koduara dhe nuk janë të autorizuar të ndajnë softuer të palëve të treta. 5 Ekran i vogël në ekran të madh:
  • Përmbajtja e mrekullueshme (video HD / lojëra / muzikë / foto / skedarë) nga smartphone / tabletë / PC (Windows8.1 +) / Mac në HDMI si TV dhe projektues, Argëtim / Biznes / Edukim / Trajnim miqësor për familjen.
  • Parametrat: Ngjyra: E zezë
  • Ndërfaqja: HDMI
  • E zbatueshme: Mbështetni Miracast / Airplay / DLNA List 2.4G me të njëjtin ekran
  • Kabllo për karikim
  28.0045.00
 • Zbardhni dhe lustroni dhëmbët

  Heq njollat ​​dhe njollën e dhëmbëve të shkaktuar nga pirja e duhanit
  I bën dhëmbët më të bardhë dhe më të pastër
  Ka të njëjtën fuqi dhe saktësi “si mjeti lustrues i dentistit tuaj”
  Lehtë për t’u përdorur mund të përdoret në çdo kohë në shtëpi
  E shkëlqyeshme për dhëmbë të ndjeshëm
  Kërkohet me 2 bateri AA
  Përbërësit e produktit: Pesë heqës njollash, secili mund të përdoret qindra herë.
  Shumë e lehtë për t’u përdorur, vendosni çfarëdo pastë dhëmbësh në kokën e pajisjes, më pas rrëshqiteni mbi dhëmbët për 5 minuta

  9.0018.00
 • Mini Tastierë

  Funksion i ri me ndriçim të ndriçuar LED. 3 në 1 shumëfunksionale: Tastierë  + mouse + prekje, lidhje wireless RF 2.4G, deri në 10 m distancë funksionimi dhe mund të vendosni ngjyrën e ndriçuar në kuq, blu dhe jeshile
  Formë inovative – e lëvizshme, elegante. Krahasuar me touchpad-in e notebook-it të përsosur për PC, Pad, TV Box Andriod, Google TV Box, Raspberry PI, TV Box, PS3, HTPC / IPTV, etj.
  Prekja për manipulim të lehtë dhe të saktë, përputhja e madhësive të ndryshme të ekranit, Plug and play – nuk ka nevojë të instaloni softuer, me Marrësin USB në pjesën e pasme të tastierës.
  Multi-Funksioni – Mini tastierë dhe kombinim i miut me çelësa të shkurtoreve multimedia. 92 çelësa me dizajn rrotullimi 360 gradë,
  Përdorimi i përshtatshëm – Përdoreni atë për të futur me lehtësi tekst, për të shfletuar internetin dhe për të luajtur lojëra me një tastierë të unifikuar, ju mund ta kontrolloni pajisjen tuaj me të pa mundim, Bëni kërkimin më të përshtatshëm.

  12.0024.00

  Mini Tastierë

  12.0024.00
 • Krehër për drejtimin e flokëve

  Cilësimet për 5 temperatura të ndryshme (266 ℉ – 410) janë përshtatur për të gjitha llojet e flokëve.
  Pavarësisht nga lloji i flokëve që keni, mund të gjeni rregullimin e duhur.
  Krehra e drejtimit të flokëve miraton teknologjinë e ngrohjes PTC që mund të nxehet shpejt deri në 350 ° F në 25 sekonda
  Ajo gjithashtu mban një nxehtësi konstante të barabartë për të parandaluar dëmtimin e flokëve.
  Mbyllet pas 30 min

  Si një tipar i integruar i sigurisë, krehja e drejtimit të flokëve do të fiket automatikisht pas 30 minutash pushimi për të siguruar sigurinë tuaj.

  16.0032.00
 • Stilolapsi spiun me mini Kamer 1080HD, Rekordues Zëri, Video regjistures + MicroSD Kart

  100% markë e re dhe me cilësi të lartë.
  Ruajtje deri në 32 GB përmes kartës micro TF TF (pa përfshirë).
  Shtojcë USB për ta bërë të lehtë transferimin në kompjuter.
  Bateria e integruar e riparueshme.
  Mund të përdoret si stilolaps normal.
  Regjistrimi i videos, si dhe marrja e fotove.
  Rezolucioni i videos: Formati AVI 1920 * 1080 30fps.
  Rezolucion i figurës: 2560 * 1440 format JPG.
  Vjen me një manual përdorimi dhe një kabllo të dhënash USB.

  20.0039.99
 • Shiatsu 2 në 1 Masazhues dhe Ngrohës – 360° Masazh

  Trajtoni këmbët tuaja me këtë këpucë luksoze të shkurtër elektrike të ngrohtë dhe me masazhë! Jo vetëm që do t’i mbajë këmbët tuaja komod dhe të ngrohtë, por gjithashtu do t’u japë atyre një masazh të butë dhe gjallërues! Një mënyrë e shkëlqyeshme për rinovimin e këmbëve të lodhura dhe të dhembshme. Ajo vjen me një kontroll me 2 cilësime të nxehtësisë dhe 2 cilësime masazhesh.
  Kur temperatura arrin temperaturën e caktuar, termostati automatikisht futet në gjendje, ngrohja me ndërprerje, kursimi i energjisë dhe mbrojtja e mjedisit.

  27.0044.00

Menuja Kryesore