• Komplet për zbardhjen e dhëmbëve

  Kompleti për zbardhjen e dhëmbëve përfshin dritën e përshpejtuesit që përshpejton procesin e zbardhjes.
  Drita LED përmban 5 llamba për më shumë energji dhe mund të mbani me lehtësi.
  Në çantë përfshihen shiringa xhel zbardhues dhëmbësh , që përmbajnë 35% peroksid karbamid dhe mund te perdoren deri me 30 tretmane.

  8.9918.00
 • Altoparlant pa tel me Bluetooth + mikrofon

  Transmisioni pa tel: deri në 10m
  Madhësia e drejtimit të altoparlantit: 4 inç.
  fuqia e daljes: 5W
  Përgjigja e frekuencës: 100hz-20khz
  Raporti i sinjalit ndaj zhurmës> = 85db
  Skanimi FM: 87.5-108.0mHz
  Karikimi USB: DC 5V
  Kapaciteti i baterisë: 800mah
  Mbështetje maksimale e kujtesës (USB / SD): 32 GB
  Koha e perdorimit: Deri në 3 orë në kohën e karikimit të vëllimit 75%;
  Koha e karikimit: 2-3 orë

  13.0027.00
 • Tabletë portative dixhitale me ekran shkrimi

  05

  Mënyrë pa rrëmujë për të praktikuar shkrimin dhe vizatimin
  Alternativa e letrës tradicionale
  Fshirja e imazhit tuaj me butonin Touch of Erase, miqësor ekologjik dhe mjedisor, ju kursen edhe shumë para.
  Shoqëri e mirë për fëmijët në jetën e përditshme dhe studimin.
  E mirë për të shkruar, aritmetikë, drejtshkrim dhe vizatim.
  Lërini fëmijët të eksplorojnë kreativitetin e tyre të pakufizuar kudo që të jetë.
  E përkryer për të shkruar listat e detyrave, listat e blerjeve, kujtimet e takimeve, shënimet e shkurtra dhe lënia e shënimeve për miqtë dhe familjen.
  Ndaloni fëmijët tuaj të shkruajnë në mur apo pllaka me Smart Tabletin.
  Paketa e përfshirë: 1 x Tabelë shkrimi 1 stilolaps

  8.9916.00
 • Masazhuesi i indeve të thella me goditje të muskujve super efikas

  6 intensitete të ndryshme masazhesh, 4 koka masazhesh për pjesë të ndryshme të trupit, shpejtësia e rrotullimit 2100-3600 / min, ju mund të rregulloni intensitetin dhe të ndryshoni kokën e masazhit sipas pjesëve të ndryshme të trupit dhe përdorimit të ndryshëm ka nevojë. Pavarësisht nëse janë muskujt relaksues pas stërvitjes apo masazhit ditor të trupit, është shumë i përshtatshëm.Masazhi i mbajtur me dorë ka një motor të fuqishëm për të siguruar fuqi të fortë. Mund të lehtësojë dhimbjet e muskujve pas stërvitjes, të zvogëlojë ngurtësinë e muskujve, të zvogëlojë lodhjen, të relaksojë në mënyrë efektive trupin dhe t’ju bëjë të bëheni më të shëndetshëm.

  33.0089.00
 • 2in1 , 12V 150W Ventilator ngrohje / ftohës E RE për çdo automjet

  04
  • 2 në 1 Ventilator ngrohjeje / ftohës
  • Ky ngrohës automjetesh është duke përdorur materiale plastike të forta rezistente ndaj nxehtësisë polimer, ngrohje automatike me mbrojtje nga mbinxehja.
  • Lehtë për tu instaluar, thjesht futeni në prizën tuaj të çakmakit.
  • Ideale për makina në kampe, kampe dhe ngrirje.
  • Përshtatja për të gjitha automjetet e automjeteve 12V.
  • Produkti: max. 150 W. voltazhi i funksionimit: 12 V rrymë e vazhdueshme.
  • Furnizimi me energji elektrike: Konektor i dritës së cigareve 12 V makinë.
  • Të dy Ngrohja dhe Ftohja : Ngrirja, përdhosja dhe heqja e mjegullës, produkte thelbësore për ngrohje në dimër dhe të freskëta gjatë verës.
  • Mbështetje rrotulluese 180 shkallë, dizajn rrotullues, opsional dhe i rregullueshëm, i përshtatshëm dhe praktik.
  • Tri dalje, zona e madhe e erës, e shpejtë dhe e ngrohtë, efikase dhe e përshtatshme.
  • Dalja e nxehtësisë me temperaturë të lartë për ngrohësin mund të sigurojë ngrohjen e shpejtë dhe efektin e përshtatshëm të ngrohjes.
  • Mund të nxehet shpejt brenda një minutë, modelimi efikas i shpërndarjes së nxehtësisë, ngrohni dimrin tuaj.
  16.9931.00
 • Dritë me karikim diellor dhe USB 20w

  Dritë kampingu, ndriçim me diapazon të gjerë, dizajn palosës 90 °, palosje në formë topi, i lehtë për tu ruajtur dhe bartur, drita të thjeshta dhe me stil, të qëndrueshme, dizajn shumë-funksional, goditje shumëfunksionale, praktike. Kjo llambë diellore mund të karikohet me energji diellore, edhe karikim USB, me tregues baterie.
  Diapazoni i ndriçimit: 60m2
  Pozicioni i ndërrimit: Dritë e gjërë, dritë e ulët, rreze e ulët, ndezje, salcë
  Paneli diellor polisilikon 5.5V
  Bateri litiumi 2400mah
  Karikimi diellor më shumë se 8 orë, karikuesi rreth 6 orë.
  Punon mbi 10orë

  12.9920.00
 • Мakinë dore për qepje

  Kompakt dhe i lehtë, Portabël dhe i lehtë për tu mbajtur.
  E shkëlqyeshme për riparime dhe ndryshime në vend, Kërkon 4 x bateri AA ose adaptor energjie DC 6V 600mA (nuk përfshihen), 20cm (L) x 7.5cm (H) x 5cm (W)

  Marrëveshje për fillestar, i ndërprerë dhe i gatshëm për përdorim, mund të përdoret në shtëpi, në zyrë, makinë etj
  Funksionimi i produktit është shumë i thjeshtë, por nëse keni fëmijë në shtëpi, përpiquni të merrni baterinë pas përdorimit. Shmangni ata ta kontaktojnë

  8.0016.00

  Мakinë dore për qepje

  8.0016.00
 • UV Lamp me Solar për oborr 4 led 200Lumen, Sensor Lëvizje

  UV Led Lamba me 4 Led drita secila nga 50 Lumen gjithsej 200 Lumen super drit e fuqishme .
  Mbushet me an të rezeve të diellit i cili posedon panel diellor me lëvizje 180° si dhe lëvizje dritës 90°.
  Vendohet në qfardo lloj pozicioni në parkun tuaj apo në murë, pa nevoj mjeshtrie !

  • Paneli diellor: 5.5V 1.5W
  • Bateria: 18650 bateri litium 3.7V 2200mAh
  • LED: Temperatura e ngjyrave 10 mm 0,5W: 6500
  • Fluksi: 200 lumens 50 secila
  • Koha e punës: Dita e Diellit 6-8 orë (modaliteti i dritës së lartë) 8-12 orë (modaliteti i dritës së ulët)
  • Karakteristikat: kontrolli i shkëlqimit + kontrolli i ndërprerës
  • Klasa e papërshkueshme nga uji: IP65
  • Koha e mbushjes: 8 orë
  25.0055.00
 • UFO LED dritë me sistem solar

  • Drita diellore e rrugës-UFO llambë rruge UFO 250W
  • Modaliteti i kontrollit: kontrolli i dritës plus versioni i telekomandës / panelit diellor për induksionin e trupit të njeriut: silikon polikristalinë / silic monokristalor (6V / 22W)
  • Bateria: 5 bateri me fosfat hekuri litiumi
  • Kapaciteti: 25000 mAh
  • Materiali Sanan: ABS
  • Niveli i rezistencës ndaj ujit: Metoda e karikimit IP65, koha: karikimi diellor, rreth 6 orë Koha e ndriçimit: rreth 12 orë Ndriçim i qëndrueshëm Anti-korrozioni anti-korrozioni ABS mbështjellës plastik me rezistencë të lartë ndaj flakës Mënyra e kontrollit: induksioni njerëzor, kontrolli i ndriçimit dhe kontrolli i motit
  40.0099.00
 • Folës i lëvizshëm

  Funksioni i modalitetit Bluetooth
  Mbështetje për muzikën e kartës USB / TF
  Funksioni i radios FM
  Fuqia e daljes 16W
  Fuqia DC5V
  Bateria e ndërtuar në të rikarikueshme
  Efekt stereo dhe cilësi tingulli bas
  Paketa / Kutia Përfshin:
  Altoparlanti HY-02
  Kabllo karikimi

  48.0096.00

  Folës i lëvizshëm

  48.0096.00
 • Ekran pa tel, Lidhu me WiFi, Përdorni Miracast, DLNA dhe AirPlay

  • Ekran pa tel: Lidhuni me WiFi, përdorni Miracast, DLNA dhe AirPlay për të hartuar ekranin e plotë të smartphone / tabletë / kompjuterit tuaj në një ekran tjetër të madh të ekranit (të tilla si HDTV, monitor dhe projektues) me ndërfaqen HDMI.
  • Shijoni ekranin përfundimtar: shikoni filma, luani lojëra dhe krijoni filma tuaj ekskluziv.
  • Nuk ka nevojë për APP: Modul WiFi i integruar 2.4Ghz, nuk ka nevojë për APP.
  • Thjesht shijoni mediat në ekranin e madh Vendosni përshtatësin në portën HDMI, zgjidhni kanalin e duhur HDMI, futni pajisjen USB në adaptorin e jashtëm të energjisë (ngarkuesin e telefonit celular) dhe në fund çiftoni atë me pajisjen celulare.
  • Dizajn i lëvizshëm i përdorur dhe kompakt i lëvizshëm: Mund të përdoret për argëtim në shtëpi, mësim elektronik, prezantime edukative, takime / konferenca biznesi.
  • Ekran pa tel nga telefonat inteligjentë, tabletët në HDTV, monitorët dhe projektuesit te PowerPoint, Excel, Word, PDF dhe imazhe.
  • Dizajn kompakt dhe i lëvizshëm për transportueshmëri të lehtë.
  • Përputhshmëri e gjerë: Mbështetni telefona inteligjentë dhe tableta me Android 4.4+ dhe iOS 9.0+, për Samsung, Sony, iPhone, etj.
  • Jo i pajtueshëm me aplikacionet e mbrojtura nga “HDCP”, të tilla si Netflix, Amazon Video, SKYGO, HBO, FULU dhe Honda.
  • Për shkak se këto aplikacione janë të koduara dhe nuk janë të autorizuar të ndajnë softuer të palëve të treta. 5 Ekran i vogël në ekran të madh:
  • Përmbajtja e mrekullueshme (video HD / lojëra / muzikë / foto / skedarë) nga smartphone / tabletë / PC (Windows8.1 +) / Mac në HDMI si TV dhe projektues, Argëtim / Biznes / Edukim / Trajnim miqësor për familjen.
  • Parametrat: Ngjyra: E zezë
  • Ndërfaqja: HDMI
  • E zbatueshme: Mbështetni Miracast / Airplay / DLNA List 2.4G me të njëjtin ekran
  • Kabllo për karikim
  28.0045.00

Menuja Kryesore