• Komplet për zbardhjen e dhëmbëve

  Kompleti për zbardhjen e dhëmbëve përfshin dritën e përshpejtuesit që përshpejton procesin e zbardhjes.
  Drita LED përmban 5 llamba për më shumë energji dhe mund të mbani me lehtësi.
  Në çantë përfshihen shiringa xhel zbardhues dhëmbësh , që përmbajnë 35% peroksid karbamid dhe mund te perdoren deri me 30 tretmane.

  8.9918.00
 • Altoparlant pa tel me Bluetooth + mikrofon

  Transmisioni pa tel: deri në 10m
  Madhësia e drejtimit të altoparlantit: 4 inç.
  fuqia e daljes: 5W
  Përgjigja e frekuencës: 100hz-20khz
  Raporti i sinjalit ndaj zhurmës> = 85db
  Skanimi FM: 87.5-108.0mHz
  Karikimi USB: DC 5V
  Kapaciteti i baterisë: 800mah
  Mbështetje maksimale e kujtesës (USB / SD): 32 GB
  Koha e perdorimit: Deri në 3 orë në kohën e karikimit të vëllimit 75%;
  Koha e karikimit: 2-3 orë

  13.0027.00
 • Tabletë portative dixhitale me ekran shkrimi

  05

  Mënyrë pa rrëmujë për të praktikuar shkrimin dhe vizatimin
  Alternativa e letrës tradicionale
  Fshirja e imazhit tuaj me butonin Touch of Erase, miqësor ekologjik dhe mjedisor, ju kursen edhe shumë para.
  Shoqëri e mirë për fëmijët në jetën e përditshme dhe studimin.
  E mirë për të shkruar, aritmetikë, drejtshkrim dhe vizatim.
  Lërini fëmijët të eksplorojnë kreativitetin e tyre të pakufizuar kudo që të jetë.
  E përkryer për të shkruar listat e detyrave, listat e blerjeve, kujtimet e takimeve, shënimet e shkurtra dhe lënia e shënimeve për miqtë dhe familjen.
  Ndaloni fëmijët tuaj të shkruajnë në mur apo pllaka me Smart Tabletin.
  Paketa e përfshirë: 1 x Tabelë shkrimi 1 stilolaps

  8.9916.00
 • Masazhuesi i indeve të thella me goditje të muskujve super efikas

  6 intensitete të ndryshme masazhesh, 4 koka masazhesh për pjesë të ndryshme të trupit, shpejtësia e rrotullimit 2100-3600 / min, ju mund të rregulloni intensitetin dhe të ndryshoni kokën e masazhit sipas pjesëve të ndryshme të trupit dhe përdorimit të ndryshëm ka nevojë. Pavarësisht nëse janë muskujt relaksues pas stërvitjes apo masazhit ditor të trupit, është shumë i përshtatshëm.Masazhi i mbajtur me dorë ka një motor të fuqishëm për të siguruar fuqi të fortë. Mund të lehtësojë dhimbjet e muskujve pas stërvitjes, të zvogëlojë ngurtësinë e muskujve, të zvogëlojë lodhjen, të relaksojë në mënyrë efektive trupin dhe t’ju bëjë të bëheni më të shëndetshëm.

  33.0089.00
 • 2in1 , 12V 150W Ventilator ngrohje / ftohës E RE për çdo automjet

  04
  • 2 në 1 Ventilator ngrohjeje / ftohës
  • Ky ngrohës automjetesh është duke përdorur materiale plastike të forta rezistente ndaj nxehtësisë polimer, ngrohje automatike me mbrojtje nga mbinxehja.
  • Lehtë për tu instaluar, thjesht futeni në prizën tuaj të çakmakit.
  • Ideale për makina në kampe, kampe dhe ngrirje.
  • Përshtatja për të gjitha automjetet e automjeteve 12V.
  • Produkti: max. 150 W. voltazhi i funksionimit: 12 V rrymë e vazhdueshme.
  • Furnizimi me energji elektrike: Konektor i dritës së cigareve 12 V makinë.
  • Të dy Ngrohja dhe Ftohja : Ngrirja, përdhosja dhe heqja e mjegullës, produkte thelbësore për ngrohje në dimër dhe të freskëta gjatë verës.
  • Mbështetje rrotulluese 180 shkallë, dizajn rrotullues, opsional dhe i rregullueshëm, i përshtatshëm dhe praktik.
  • Tri dalje, zona e madhe e erës, e shpejtë dhe e ngrohtë, efikase dhe e përshtatshme.
  • Dalja e nxehtësisë me temperaturë të lartë për ngrohësin mund të sigurojë ngrohjen e shpejtë dhe efektin e përshtatshëm të ngrohjes.
  • Mund të nxehet shpejt brenda një minutë, modelimi efikas i shpërndarjes së nxehtësisë, ngrohni dimrin tuaj.
  16.9931.00
 • Dritë me karikim diellor dhe USB 20w

  Dritë kampingu, ndriçim me diapazon të gjerë, dizajn palosës 90 °, palosje në formë topi, i lehtë për tu ruajtur dhe bartur, drita të thjeshta dhe me stil, të qëndrueshme, dizajn shumë-funksional, goditje shumëfunksionale, praktike. Kjo llambë diellore mund të karikohet me energji diellore, edhe karikim USB, me tregues baterie.
  Diapazoni i ndriçimit: 60m2
  Pozicioni i ndërrimit: Dritë e gjërë, dritë e ulët, rreze e ulët, ndezje, salcë
  Paneli diellor polisilikon 5.5V
  Bateri litiumi 2400mah
  Karikimi diellor më shumë se 8 orë, karikuesi rreth 6 orë.
  Punon mbi 10orë

  12.9920.00
 • Jastëk për ulëse Egg Sitter

  • Një jastëk i posaçëm për mbështetjen e jastëkut mbështet shpinën dhe shtyllën kurrizore kaq mirë, ju mund të uleni në një vezë pa e thyer atë – asnjë jastëk tjetër karrige nuk mund ta përmbushë atë premtim!
  • Ndryshe nga karrigia e shkumës së kujtesës, jastëku i nervit shiatik ose jastëku i shkumës, dizajni unik i huallit me sistemin fleksibël Egg Sitter lejon ajrin të qarkullojë dhe të ftohet në prekje E fortë dhe e qëndrueshme, Veza Sitter ruan formën e saj, duke e bërë atë vend të shkëlqyeshëm për dhimbjen e shpinës dhe ortopedik ulëse
  • I përshtatet shumicës së sediljeve për lehtësimin e presionit të thellë të sediljes – masat e vezëve peshojnë 15 inç X 16,5 inç Përfshin 1 jastëk sediljeje për vezë dhe kapak jo të rrëshqitshëm

  10.0021.00
 • Мakinë dore për qepje

  Kompakt dhe i lehtë, Portabël dhe i lehtë për tu mbajtur.
  E shkëlqyeshme për riparime dhe ndryshime në vend, Kërkon 4 x bateri AA ose adaptor energjie DC 6V 600mA (nuk përfshihen), 20cm (L) x 7.5cm (H) x 5cm (W)

  Marrëveshje për fillestar, i ndërprerë dhe i gatshëm për përdorim, mund të përdoret në shtëpi, në zyrë, makinë etj
  Funksionimi i produktit është shumë i thjeshtë, por nëse keni fëmijë në shtëpi, përpiquni të merrni baterinë pas përdorimit. Shmangni ata ta kontaktojnë

  8.0016.00

  Мakinë dore për qepje

  8.0016.00
 • Super ngjitës FLEX, shirit fleksibël, i aplikuar në nxehtësi ose të ftohtë, ne lagështi ose thatë, madje edhe nën ujë.

  1 + 1 FALAS

  • Madhësia: gjerësia 10 cm gjatësia 150 cm
  • FLEX TAPE është një shirit super i fortë, i gomuar, i papdeportueshem nga uji që mund të fiksojë, vulos dhe rregullojë pothuajse gjithçka.
  • FLEX TAPE është formuluar posaçërisht me një bazë të trashë, fleksibël, të gomuar që përshtatet me çdo formë ose objekt.
  • FLEX TAPE mund të aplikohet ne nxehtë ose ftohtë, ne lagësht ose thatë, madje edhe nën ujë.
  • FLEX TAPE mbyll menjëherë ujin, ajrin dhe lagështinë për të krijuar një pengesë super të fortë, fleksibile, të papërshkueshme nga uji.
  • FLEX TAPE është rezistent ndaj ujit (UV), miqësor me mjedisin, pa VOC dhe ka një gamë të gjerë të temperaturave
  • Mund të përdoret në kushte ekstreme të motit.
  10.9921.00
 • Çantë shpine ushtarake taktike 35L

  • Baza e rehatshme, e vogël dhe me shumë xhepa, është ekonomike dhe praktike E shkëlqyeshme për udhëtime, shëtitje, kampe, etj.
  • I papërshkueshëm nga uji
  • Shiritat e gjerë të shpatullave ndihmojnë në lehtësimin e stresit në shpatullat tuaja, kurseni energji Inxhinieria njerëzore ju lejon të personalizoni gjërat që ju nevojiten
  23.0037.00
 • Prerësi shumëfunksional i vetullave, heqja e qimeve pa dhimbje

  • karakteristika:
  • Dizajn me shumë kokë, mini dhe i lëvizshëm.
  • I përshtatshëm për të gjithë trupin, i përshtatshëm për rruajtjen e këmbës / këmbëve / zonave të bikinit.
  • Lehtë për t’u pastruar, i lehtë për t’u përdorur, i lëvizshëm në shtëpi ose në lëvizje.
  • Grip i papërshkueshëm nga uji për përdorim të lagësht ose të thatë.
  • Rrokullisni lart – skajet e sakta për ta bërë stilin tuaj më të lehtë se kurrë më parë.
  • Rruajeni atë – Makinë e rruajtjes së shpejtë për rruajtjen e flokëve të gjatë, por jo shumë të shtrënguar për ta bërë lëkurën tuaj të ndjehet rehat.
  • specifikimet:
  • Gjinia: grua
  • Ngjyra: rozë, e bardhë, ari rozë
  • Materiali: plastike
  • Madhësia e produktit: 130 * 15 * 15mm
  • Fuqia e baterisë 1 x AA (nuk përfshihet)
  • Përmbajtja e paketës: 1 copë rroje femre
  15.0030.00

Menuja Kryesore