• Pajisja tejzanor për mbrojtje kundër qenve agresivë

  • pajisja qetëson qentë e pabindur ose përhumbet qentë agresivë endacakë
  • mëson qenin tuaj të shoqërojë tingullin e pakëndshëm me urdhrin që i jepni
  • Bateria 9V
  • Tingull ultrasonik 125dB / 25000 Hz
  • frekuenca: 25 KHz
  • varg efektiv deri në 5m
  • vepron për të gjitha llojet e qenve, shtëpiake, policore, ushtarake, bari etj.
  • pa teknologji shoku Dritë LED
  • Dimensionet: 12,5cm x 4cm x 2,7cm
  • Pesha: 97g
  • Materiali: ABS
  10.0015.00
 • Super ngjitës FLEX, shirit fleksibël, i aplikuar në nxehtësi ose të ftohtë, ne lagështi ose thatë, madje edhe nën ujë.

  1 + 1 FALAS

  • Madhësia: gjerësia 10 cm gjatësia 150 cm
  • FLEX TAPE është një shirit super i fortë, i gomuar, i papdeportueshem nga uji që mund të fiksojë, vulos dhe rregullojë pothuajse gjithçka.
  • FLEX TAPE është formuluar posaçërisht me një bazë të trashë, fleksibël, të gomuar që përshtatet me çdo formë ose objekt.
  • FLEX TAPE mund të aplikohet ne nxehtë ose ftohtë, ne lagësht ose thatë, madje edhe nën ujë.
  • FLEX TAPE mbyll menjëherë ujin, ajrin dhe lagështinë për të krijuar një pengesë super të fortë, fleksibile, të papërshkueshme nga uji.
  • FLEX TAPE është rezistent ndaj ujit (UV), miqësor me mjedisin, pa VOC dhe ka një gamë të gjerë të temperaturave
  • Mund të përdoret në kushte ekstreme të motit.
  10.9921.00
 • UV Lamp me Solar për oborr 4 led 200Lumen, Sensor Lëvizje

  UV Led Lamba me 4 Led drita secila nga 50 Lumen gjithsej 200 Lumen super drit e fuqishme .
  Mbushet me an të rezeve të diellit i cili posedon panel diellor me lëvizje 180° si dhe lëvizje dritës 90°.
  Vendohet në qfardo lloj pozicioni në parkun tuaj apo në murë, pa nevoj mjeshtrie !

  • Paneli diellor: 5.5V 1.5W
  • Bateria: 18650 bateri litium 3.7V 2200mAh
  • LED: Temperatura e ngjyrave 10 mm 0,5W: 6500
  • Fluksi: 200 lumens 50 secila
  • Koha e punës: Dita e Diellit 6-8 orë (modaliteti i dritës së lartë) 8-12 orë (modaliteti i dritës së ulët)
  • Karakteristikat: kontrolli i shkëlqimit + kontrolli i ndërprerës
  • Klasa e papërshkueshme nga uji: IP65
  • Koha e mbushjes: 8 orë
  25.0055.00
 • Mbajtëse për bërryl

  >Harroni Dhimbjen TUAJ – Duke ofruar një ngjeshje të butë dhe të rehatshëm ndihmon për të siguruar lehtësimin dhe mbështetjen rinovuese të dhimbjeve të përditshme dhe ngurtësinë e muskujve.
  >Materiale Prim – E përbërë nga najloni dhe materiali i bakrit i cili i jep jetë më të gjatë anti-erë dhe anti-statike.
  >Lëvizje e papërmbajtur – Perfekt për Tenis, Golf, Volejboll, Vrapim, Ecje, Mundje, Gjimnastikë ose ndonjë sport tjetër.

  12.0018.00

  Mbajtëse për bërryl

  12.0018.00
 • Ekran pa tel, Lidhu me WiFi, Përdorni Miracast, DLNA dhe AirPlay

  • Ekran pa tel: Lidhuni me WiFi, përdorni Miracast, DLNA dhe AirPlay për të hartuar ekranin e plotë të smartphone / tabletë / kompjuterit tuaj në një ekran tjetër të madh të ekranit (të tilla si HDTV, monitor dhe projektues) me ndërfaqen HDMI.
  • Shijoni ekranin përfundimtar: shikoni filma, luani lojëra dhe krijoni filma tuaj ekskluziv.
  • Nuk ka nevojë për APP: Modul WiFi i integruar 2.4Ghz, nuk ka nevojë për APP.
  • Thjesht shijoni mediat në ekranin e madh Vendosni përshtatësin në portën HDMI, zgjidhni kanalin e duhur HDMI, futni pajisjen USB në adaptorin e jashtëm të energjisë (ngarkuesin e telefonit celular) dhe në fund çiftoni atë me pajisjen celulare.
  • Dizajn i lëvizshëm i përdorur dhe kompakt i lëvizshëm: Mund të përdoret për argëtim në shtëpi, mësim elektronik, prezantime edukative, takime / konferenca biznesi.
  • Ekran pa tel nga telefonat inteligjentë, tabletët në HDTV, monitorët dhe projektuesit te PowerPoint, Excel, Word, PDF dhe imazhe.
  • Dizajn kompakt dhe i lëvizshëm për transportueshmëri të lehtë.
  • Përputhshmëri e gjerë: Mbështetni telefona inteligjentë dhe tableta me Android 4.4+ dhe iOS 9.0+, për Samsung, Sony, iPhone, etj.
  • Jo i pajtueshëm me aplikacionet e mbrojtura nga “HDCP”, të tilla si Netflix, Amazon Video, SKYGO, HBO, FULU dhe Honda.
  • Për shkak se këto aplikacione janë të koduara dhe nuk janë të autorizuar të ndajnë softuer të palëve të treta. 5 Ekran i vogël në ekran të madh:
  • Përmbajtja e mrekullueshme (video HD / lojëra / muzikë / foto / skedarë) nga smartphone / tabletë / PC (Windows8.1 +) / Mac në HDMI si TV dhe projektues, Argëtim / Biznes / Edukim / Trajnim miqësor për familjen.
  • Parametrat: Ngjyra: E zezë
  • Ndërfaqja: HDMI
  • E zbatueshme: Mbështetni Miracast / Airplay / DLNA List 2.4G me të njëjtin ekran
  • Kabllo për karikim
  28.0045.00
 • Celluless – Aparaturë kundër celulitit

  • Redukton në mënyrë drastike yndyrën dhe celulitin e depozituar në mollaqe, bark, krahë, këmbë
  • Pajisja më inovative e eleminimit të celulitit vakum siguri valvula dhe kapuç vakum impulsiv për rezultate më të shpejta
  • 3 funksione:
  • 1. Vakum: për masazhimin dhe lëshimin e qelizave yndyrore,
  • 2. Kokat e cilindrave masivë: për humbjen e peshës,
  • 3. Dritën: për humbje yndyre dhe përtëritje të lëkurës
  • Pajisja funksionon për të zvogëluar problemin më të zakonshëm të grave “Lëkura si lëvozhga portokalli”, përmirëson kullimin limfatik, përmirëson prodhimin e kolagjenit dhe elastinës, përmirëson strukturën e lëkurës, qetëson dhembjet e muskujve falë masazhit terapeutik, rrit masën e muskujve dhe përmirëson rrjedhën e gjakut, rrit rrjedhjen e gjakut trupi si me ushtrimet fizike.
  • Pesha: 960 g
  • Furnizimi me energji elektrike: DC 220V
  • Ju merrni: 1 aparat MD Celluless, 1 kokë rrotullimi ergonomik, 1 kokë cilindri ergonomik për zona të ndjeshme
  20.0040.00
 • Mbajtëse standarde për gjunjë

  -I dobishëm për problemet me gjurin , tensione të gjurit, artritit dhe mundëson mbrojtje nga abrasionet.
  -Jastëku oval siguron mbrojtje të mbushur, ngjeshje & stabilizim të gjurit.
  -Stabilizuesi i përforcuar rreth kupës së gjurit parandalon zhvendosjen e patelarit dhe ruan paqëndrueshmërinë.
  -Patella e hapur ndihmon në lehtësimin e presionit; bërë nga 75% shkumë qelqi neoprene dhe 25% najlon.

  13.0019.00
 • Led Solar Rugor – Reflektor

  • Fuqia: 20W
  • Temperatura e ngjyrës: drita e bardhë
  • Koha e punës: 12h
  • Материал корпуса: АБС-пластик
  • Rruaza e lehta: 20 * 1.5W ndriçim të lartë SMD dritë bead
  • Kapaciteti Solar: 6000ah
  • Zona e rrezatimit: 30 metra katrorë
  • Voltage: 6 V
  • Lumen L: 2000lm
  • Dimenzioni trupit: 200mm * 390mm / 7.87 * 15.35in
  • Dimenzioni panelit: 171mm * 291mm / 6.73 * 11.46in
  • Kapacitet: 6000ah
  30.0045.00

Menuja Kryesore