• Masazhuesi i indeve të thella me goditje të muskujve super efikas

  6 intensitete të ndryshme masazhesh, 4 koka masazhesh për pjesë të ndryshme të trupit, shpejtësia e rrotullimit 2100-3600 / min, ju mund të rregulloni intensitetin dhe të ndryshoni kokën e masazhit sipas pjesëve të ndryshme të trupit dhe përdorimit të ndryshëm ka nevojë. Pavarësisht nëse janë muskujt relaksues pas stërvitjes apo masazhit ditor të trupit, është shumë i përshtatshëm.Masazhi i mbajtur me dorë ka një motor të fuqishëm për të siguruar fuqi të fortë. Mund të lehtësojë dhimbjet e muskujve pas stërvitjes, të zvogëlojë ngurtësinë e muskujve, të zvogëlojë lodhjen, të relaksojë në mënyrë efektive trupin dhe t’ju bëjë të bëheni më të shëndetshëm.

  33.0089.00
 • Masazher elektronik për relaksim të muskujve

  • Përshkrimi:
  • 1 Udhëzues dixhital për udhëzuesin e trajtimit Përdor elektroda me terapi infra të kuqe fizike Përmirëson qarkullimin në trupin tuaj, lehtëson dhimbjen dhe promovon metabolizmin tuaj I përshtatshëm për bel, shpatulla, këmbë, masazh këmbësh dhe terapi fizike Terapia fizike për katër pjesë të trupit tuaj në të njëjtën kohë.
  • 4 mënyra terapeutike: dridhje lëkure, Shiatsu, Masazh, Rrugë dhe terapi zeroja 8 mënyra masazhesh dhe
  • 10 nivele të fuqisë masazh
  • Vjen me dy pjesë të elektrodave masazh, ngarkues, tel elektrodë
  • Fuqia: Bateri 1.5V (bateritë nuk përfshihen)
  • Paketa përfshin:
  • * Masazhi * 1
  • * Tavolina elektrike * 16
  • * Kabëll USB * 1
  • * Manuali i përdoruesit të gjuhës angleze * 1
  • * Kablli i lidhjes * 2 me dy drejtime.Furnizimi me energji elektrike: Bateritë AAA 3 x 1.5V (bateritë nuk janë të përfshira) ose adaptor i rrymës USB
  • (Ju lutemi mos përdorni bateri dhe një adaptor të energjisë në të njëjtën kohë)
  
  
  38.00
 • Masazhues për celulit

  Masazhues shumëfunksional i bukurisë i dizajnuar me dridhje me frekuencë të lartë. Ndihmon në masazhin e muskujve të tensionuar dhe punon në prishjen e celulitit.
  Masazhuesi i celulitit është për ta hequr  dhjamin dhe të forcojë elasticitetin e lëkurës që çon në humbje
  Përdoreni atë në trup për të zvogëluar fryrjen, duke ndihmuar në ngritjen dhe forcimin e lëkurës.
  Ndihmon për të holluar krahun, belin, barkun, hipin dhe këmbët.
  I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
  Disa butona të thjeshtë ju japin mundësi të përdorni 6 mënyra ritmi dhe 6 shpejtësi.

  16.0022.00

  Masazhues për celulit

  16.0022.00
 • Shiatsu 2 në 1 Masazhues dhe Ngrohës – 360° Masazh

  Trajtoni këmbët tuaja me këtë këpucë luksoze të shkurtër elektrike të ngrohtë dhe me masazhë! Jo vetëm që do t’i mbajë këmbët tuaja komod dhe të ngrohtë, por gjithashtu do t’u japë atyre një masazh të butë dhe gjallërues! Një mënyrë e shkëlqyeshme për rinovimin e këmbëve të lodhura dhe të dhembshme. Ajo vjen me një kontroll me 2 cilësime të nxehtësisë dhe 2 cilësime masazhesh.
  Kur temperatura arrin temperaturën e caktuar, termostati automatikisht futet në gjendje, ngrohja me ndërprerje, kursimi i energjisë dhe mbrojtja e mjedisit.

  27.0044.00
 • Masazher praktik i qafës për makinë, shtëpi, punë

  • Jastëk për masazh çafe, gati për shëndetin tuaj .
  • Rezultatet e fundit të hipertermisë në kombinim me modelin magnetik sugjerojnë masazh më efektiv.
  • Zbeh tensionin e muskujve dhe sëmundjen
  • Për të eleminuar lodhjen, bëni trupin tuaj të ndjehet më i qetë.
  • karakteristika: Rrotullohen automatikisht përpara.
  • Jastëku i masazhit përdor karakteristikat e fundit, masazhi i kondensuar me infra të kuqe të kokës, hipertermia, terapia magnetike, masazhi i dridhjeve katër funksione.
  • Me rregullimin funksional të shpejtësisë, ju mund të zgjidhni shpejt ose ngadalë sipas dëshirës.
  • Kontrolli kryesor është i thjeshtë dhe i përshtatshëm.
  • I përshtatshëm si për veturë ashtu edhe për përdorim shtëpiak.
  • Projektuar për masazh të akupunkturës në qafë
  • E shkëlqyeshme për relaksimin e qafës, masazh mbrapa dhe masazh të thellë të gjurit.
  • Përshkrimi:
  • Dizajn i përshtatshëm 3D,
  • i rehatshëm si një person i vërtetë.
  • E fortë dhe e qëndrueshme.
  • specifikimet:
  • Top masazhi:
  • 4 lloje masazhesh
  • Mënyra e ngrohjes: Dëgjimi i dritës së kuqe
  • Modaliteti i fillimit: Filloni me një buton
  • Madhësia: 32 * 19 * 11cm / 12.6in. * 7.5in. * 4.33in.
  • Tensioni i vlerësuar: AC220V ~ 240V
  • Fuqia e vlerësuar: 30W
  • Përdorni kohën: 15 minuta
  • Lloji: 4 copë Koka e Masazhit (e integruar) Plug /
  • Adapter: ne do t’ju dërgojmë një përshtatës ose prizë të përshtatshme për ju
  • Paketa përfshin: Jastëk jastëk masazhi 1X (4 masazhe) 1 karikues
  21.0045.00
 • Relax Spin Ton, masazher për trupin – Humbje e lehtë e peshës

  • Masë tërheqës për trupin e plotë të relaksuar me 5 koka
  • Relaksohuni me humbjen e yndyrës së trupit tuaj
  • Pajisja e masazhit për tërë trupin
  • Masazhi i ri profesional i trupit ka një dizajn elegant, të lehtë dhe një efekt masazh rrotullues.
  • Masazhues trupi shumë i fuqishëm dhe i qetë.
  • Masazhi i trupit mund të qetësojë në mënyrë efektive muskujt e lënduar ndërsa ndihmon të masazhoni zonat e trupit që ju synoni në rutinat tuaja të hollimit / fitnesit.
  • Masazhi i trupit mund të përdoret në vijën e belit, shpatullat e qafës, duart, ijet, kofshët etj.
  • Inxhinier dhe dizajnuar për tu përshtatur kthesave të trupit.
  • Rrotullimi unik i shpejtë dhe masazhi i fuqishëm i bëjnë ato të dhimbshme.
  • Lehtë, e dobishme, e përshtatshme.
  • Paketojeni kudo, në çdo kohë për të relaksuar muskujt tuaj.
  • Heq stresin, rikthen energjinë dhe gjallërinë.
  • karakteristika:
  • Rregullatori i shpejtësisë së energjisë
  • Rrokje dore
  • Koka e masazhit mbulesë valë Kapak rrotullues
  45.00
 • Jastuk masazhi me muzikë

   

  • Lidhja e mesazheve të dridhjeve me riprodhuesin e muzikës lejon përdoruesin të dëgjojë muzikë përmes folësve të jastëkëve të integruar, si dhe të marrë një mesazh dridhës.
  • Ju mund të ndëgjoni muzikë në pajisje të ndryshme përmes jastëkut, të tilla si (smartphone, tablet, laptop, desktop dhe orë inteligjente).
  • E shkëlqyeshme për udhëtime, kampe, ndonjë gjë, plazh, peshkim dhe shumë më tepër …
  • Udhëzimet për përdorimin dhe kujdesin për përshkrimin e produktit:
  • 1. Merrni masazherin e qafës, shtypni çelësin e rrymës do të tundë masazhin,me një vibrator të vogël masazhesh
  • Kur pastroni produktin, mund të mbani jastëkun, të mbani fundin e prizës, fshijeni butësisht sipërfaqen me një leckë të thatë për të tharë lagështinë
  • Mos e vendosni jastukun e masazhit në ujë
  30.00
 • Masazher me Puls Elektrik të Integruar + Falas elektroda për masazh të pjësëve të trupit

  Me Masazhin e Qafës me Puls Elektrik, tani mund t’i jepni lehtësimin e duhur për tensionin e muskujve dhe lodhjes së qafës. Ky është një masazhues elektrik i qafës me puls magnetik të integruar i cili siguron masazh super efektiv.
  Jo vetëm që relakson indet e muskujve të stresuar, por rregullon edhe qarkullimin e gjakut gjithashtu. Masazhi ka një dizajn të efektshëm dhe struktura e tij në formë U është krijuar posaçërisht për t’iu përshtatur zonës tuaj të qafës.
  Ajo vjen me dy elektrodë që mund të aplikohen në pjesë të ndryshme të trupit si dhe kur është e nevojshme. Ju mund të kontrolloni intensitetin, si dhe me mënyrat e ndryshme.

  • Madhësia e paketës: 22.5X20X5CM
  • Frekuenca e impulsit elektrik: 0-1000Hz
  • Gjerësia e impulsit elektrik: 20-400μs
  • Frekuenca e pulsit: 0Hz – 1000Hz
  • Gjerësia e pulsit: 20us -400us
  • Fuqia: 3VDC30mA
  • Furnizimi me energji elektrike: 2 x qelizë AAA e thatë Mund të përdorë 7 orë vazhdimisht

  50.00
 • Shiatsu Masazher 3D Infra, me 8 rumbullak super efikas

  Posedon 8 topa masazhit. Ky masazhues i shpatullave vjen me 4 nyje të mëdha dhe 4 nyje të vogla, të cilat ofrojnë masazhe të indeve të thella në qafë, supe, pjesën e pasme të sipërme, pjesën e prapme të poshtme, belin, këmbën, këmbët dhe krahët.
  Ndihmon pjesët e trupit tuaj të plotë Për të çliruar stresin, lehtësoni muskujt e lënduar dhe ju ndihmojnë të relaksoheni.
  Posedon karikues për vetur si dhe për shtëpi dhe zyrrë mund të miret me vete kudo.

  • Voltazha: 12V
  • Fuqia: 24W
  • Pesha: 2.5KG

  24.9939.99
 • Masazher jastëku

  • Masazher shumëfunksional: sfungjer i papërshkueshëm, zvogëloni stresin dhe kujdesuni për shëndetin. Çipi ekskluziv do të përdoret për të masazhuar teknikat e ndryshme të çipit. Është super komfort dhe mund të masazhojë qafën, shpatullën, shpinën, belin, krahun, kofshën, etj.
  • Karakteristikat: rregullimi i shpejtë i shpejtësisë, fizioterapi infra të kuqe, përzgjedhja e dyfishtë e snajperit, lëkura me cilësi të lartë PU, simulimi i përsosur i strukturës së lëkurës.
  •  100% SHENDET: Pa marrë parasysh se kur e bleni, ne besojmë se nuk do t’ju zhgënjejmë, ju do të ndiheni shumë të kënaqur dhe të gjithë ju duhet të bëni është ta bleni produktin.
  33.0043.00

  Masazher jastëku

  33.0043.00
 • 7 në 1 Masazher pa kabllo

  -Ndihmon qetësimin e grupeve të muskujve më të mëdhenj (si këmbët dhe prapa) ose lehtësimin e zonave të synuara

  -Përfshin 7 nyje masazhesh të ndërrueshme

  -Çdo nyje është dizajn për të simuluar teknikat e terapisë së masazhit

  35.0045.00

  7 në 1 Masazher pa kabllo

  35.0045.00
 • Vibroaction – Masazher elektrik super efikas

  Dizajn ergonomik
  E madhe për të mbërthyer pjesët specifike të trupit
  Posedon 5 nivele të ndryshme të intensitetit, si dhe një mënyrë automatike !
  Mban lëkurën tuaj të fortë dhe elastike
  Prodhimi: 12V, 1A
  Madhësia: 37 x 17 x 11 cm

  20.0050.00

Menuja Kryesore