• Komplet për zbardhjen e dhëmbëve

  Kompleti për zbardhjen e dhëmbëve përfshin dritën e përshpejtuesit që përshpejton procesin e zbardhjes.
  Drita LED përmban 5 llamba për më shumë energji dhe mund të mbani me lehtësi.
  Në çantë përfshihen shiringa xhel zbardhues dhëmbësh , që përmbajnë 35% peroksid karbamid dhe mund te perdoren deri me 30 tretmane.

  8.9918.00
 • Ngjitëse Patch për korrigjimin e thonjve

  06
  • Ky është një mjet i thjeshtë, por efektiv për korrigjimin e thonjve të këmbëve. Mund t’ju ​​ndihmojë të zgjidhni problemin e thonjve të këmbëve dhe të ktheni thonjtë e shëndetshëm dhe të bukur te ju.
  • 10 copë pllaka elastike të korrigjimit të thonjve të këmbëve, të lehta dhe të qëndrueshme për një përdorim të gjatë.
  • Një brez i vogël që heq qafe thonjtë e këmbëve që rriten duke korrigjuar lakimin e tepërt të thonjve.
  • Parandalon që gozhda e trajtuar me mjetin e korrigjimit të thonjve të këmbës të rritet përsëri.
  • Shpejt, hiqni dhimbjen e thonjve të këmbëve brenda 1-3 ditësh. I përshtatshëm për përdorim profesional dhe përdorim shtëpiak.
  7.9916.00
 • Masazhuesi i indeve të thella me goditje të muskujve super efikas

  6 intensitete të ndryshme masazhesh, 4 koka masazhesh për pjesë të ndryshme të trupit, shpejtësia e rrotullimit 2100-3600 / min, ju mund të rregulloni intensitetin dhe të ndryshoni kokën e masazhit sipas pjesëve të ndryshme të trupit dhe përdorimit të ndryshëm ka nevojë. Pavarësisht nëse janë muskujt relaksues pas stërvitjes apo masazhit ditor të trupit, është shumë i përshtatshëm.Masazhi i mbajtur me dorë ka një motor të fuqishëm për të siguruar fuqi të fortë. Mund të lehtësojë dhimbjet e muskujve pas stërvitjes, të zvogëlojë ngurtësinë e muskujve, të zvogëlojë lodhjen, të relaksojë në mënyrë efektive trupin dhe t’ju bëjë të bëheni më të shëndetshëm.

  33.0089.00
 • Stilolaps për zbardhjen e dhëmbëve

  Stilolapsi kompakt dhe i lëvizshëm lehtëson zbardhjen e dhëmbëve në shtëpi ose gjatë udhëtimit.
  Thjesht kthejeni pjesën e poshtme të stilolapsit për të ekspozuar xhelin zbardhues dhe lyejeni në secilin dhëmb për të zbardhur në më pak se 1 minutë.
  Dizajni inovativ i tubit të pastër ju lejon të shihni saktësisht se sa xhel zbardhues përdoret dhe lihet në stilolaps. Xheli zbardhues është i trashë për të parandaluar rrjedhjet dhe pajisja stilolaps përdor një mekanizëm të fuqishëm gjarpërues për të shtyrë xhelin përmes majës së furçës për çdo përdorim.
  Përmban 35% xhel zbardhues peroksid ure për të dekompozuar dhe hequr njollat ​​në sipërfaqen e dhëmbit nga kafeja, vera, soda, çaji, pirja e duhanit dhe shumë më tepër!
  Pena përfshin 15+ trajtime zbardhuese dhe xheli vjen në një aromë të ftohtë nenexhiku për një buzëqeshje freskuese çdo herë.
  Përdoreni këtë stilolaps 1-2 herë në ditë. Shihni rezultatet e dukshme pas vetëm disa trajtimeve dhe merrni më të bardhë 4-8 hije me përdorimin pasues. E përsosur për heqjen e njollave me vite ose për të ruajtur buzëqeshjen tuaj tashmë të ndritshme dhe të bukur!
  Maja fleksibile e furçës lehtëson pikturimin e xhelit zbardhues në çarjet e dhëmbëve dhe përmes sipërfaqes së dhëmbëve – në mënyrë që çdo pjesë e dukshme e buzëqeshjes tuaj të zbardhet!

  4.9910.00
 • Korrigjues i qëndrimit të trupit

  Një mbajtëse shpatullash ose protezë kockore e kockave të kockave do t’ju japë që të keni një shpinë të drejtë dhe një pamje të shëndetshme përsëri
  Qëndrimi i shkëlqyeshëm natyral është diçka që duhet të bëni për të rregulluar pjesën e poshtme të shpinës për të ndihmuar në lehtësimin e dhimbjeve dhe simptomave të tilla si ishiatiku, lordoza dhe skolioza.
  Korigjuesi ynë i mbështetjes së pasme është bërë nga materiale me cilësi të lartë që janë të rehatshme dhe të frymëmarrës
  Ju mund ta vishni këtë në punë, në shtëpi ose të bëni aktivitete të kohës së lirë nën rroba
  Korrigjuesi i qëndrimit është i pajisur me rripa plotësisht të rregullueshëm.
  Kjo mund të përshtatet në madhësitë më të mëdha të burrave dhe grave.
  Thjesht tërhiqni ose lëshoni rripat për t’iu përshtatur trupit tuaj

  7.0014.00
 • Magic back support, mbështetje magjike largoni dhimbjen e shpinës vetëm për disa minuta

  • Magic Back Stretcher
  •  Pajisja Mbështetëse Lumbare me shumë nivele, pesë minuta në ditë (Stili i Masazhit)
  • Rreth produktit
  • Zbutni dhimbjet kronike në shpinë
  • Pabarazitë korrekte posturale
  • Rivendosni lakimin natyral të shpinës
  • Përmirësoni fleksibilitetin në muskujt e shpatullave dhe shpinës
  • Ndihmon për të lehtësuar tensionin dhe shtrëngimin e muskujve në vetëm disa minuta
  • Emri i markës: MBIKQYRJE MAGIC BACK
  • Artikulli Nr: MBS-010B
  • Materiali: ABS PP TPR
  • Madhësia: 40cm_25.5cm_5cm
  • Pesha: 780g
  20.0042.00
 • Mbajtëse për bërryl

  >Harroni Dhimbjen TUAJ – Duke ofruar një ngjeshje të butë dhe të rehatshëm ndihmon për të siguruar lehtësimin dhe mbështetjen rinovuese të dhimbjeve të përditshme dhe ngurtësinë e muskujve.
  >Materiale Prim – E përbërë nga najloni dhe materiali i bakrit i cili i jep jetë më të gjatë anti-erë dhe anti-statike.
  >Lëvizje e papërmbajtur – Perfekt për Tenis, Golf, Volejboll, Vrapim, Ecje, Mundje, Gjimnastikë ose ndonjë sport tjetër.

  12.0018.00

  Mbajtëse për bërryl

  12.0018.00
 • Masazhues për celulit

  Masazhues shumëfunksional i bukurisë i dizajnuar me dridhje me frekuencë të lartë. Ndihmon në masazhin e muskujve të tensionuar dhe punon në prishjen e celulitit.
  Masazhuesi i celulitit është për ta hequr  dhjamin dhe të forcojë elasticitetin e lëkurës që çon në humbje
  Përdoreni atë në trup për të zvogëluar fryrjen, duke ndihmuar në ngritjen dhe forcimin e lëkurës.
  Ndihmon për të holluar krahun, belin, barkun, hipin dhe këmbët.
  I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
  Disa butona të thjeshtë ju japin mundësi të përdorni 6 mënyra ritmi dhe 6 shpejtësi.

  16.0022.00

  Masazhues për celulit

  16.0022.00
 • DOCTOR™ Korigjuesi i gjendjes tuaj

  Butësisht tërheq shpatullat tuaja prapa dhe shtrëngon shtyllën kurrizore për të përmirësuar qëndrimin tuaj dhe për të ndihmuar në uljen e dhimbjes në shpinë, qafë dhe supet
  E shkëlqyeshme për Meshkuj dhe Femra, gjithashtu ndihmon në ndërtimin e kujtesës muskulore të nevojshme për përmirësimin e qëndrimit afatgjatë.

  11.9930.00
 • Doreza magnetike për të lehtësuar dhimbjen

  Ofron mbështetje, heq presionin dhe lehtëson dhimbjet e muskujve.
  Ndihmon në lehtësimin e artritit, sindromën e tunelit karpal, dhimbjet e muskujve dhe ngërçet
  Zbutni dhimbjet në duar falë mbështetjes inovative dhe praktike të dorezës magnetike për shëndetin inovativ! Ju mund t’i përdorni ato në çdo kohë dhe kudo, duke siguruar mbështetje dhe mirëqenie. Falë modelit dhe fleksibilitetit të tyre, ato përshtaten në mënyrë të përkryer në duart tuaja.
  Një dorezë është e përshtatshme për dorën e majtë dhe të djathtë. Më e rëndësishmja, kjo dorezë garanton rehati për njerëzit që zakonisht kanë dhimbje në duar.
  Doreza e terapisë magnetike siguron mbështetje, heq presionin dhe lehtëson dhimbjet e muskujve.
  Madhësia: 13.6 cm x 7 cm.
  Prodhuar nga TPE
  Madhësia standarde (ato janë rregulluar në dorën tuaj falë elasticitetit të tyre dhe modelit ergonomik)
  4 pikë presioni për të përmirësuar qarkullimin dhe për të hequr qafe dhimbjen e nyjeve
  Mund të përdoret në çdo aktivitet sportiv
  I papërshkueshëm nga uji, unisex

  11.9921.00
 • Mbajtëse standarde për gjunjë

  -I dobishëm për problemet me gjurin , tensione të gjurit, artritit dhe mundëson mbrojtje nga abrasionet.
  -Jastëku oval siguron mbrojtje të mbushur, ngjeshje & stabilizim të gjurit.
  -Stabilizuesi i përforcuar rreth kupës së gjurit parandalon zhvendosjen e patelarit dhe ruan paqëndrueshmërinë.
  -Patella e hapur ndihmon në lehtësimin e presionit; bërë nga 75% shkumë qelqi neoprene dhe 25% najlon.

  13.0019.00

Menuja Kryesore