• Tharëse thonjsh

  Fuqi e lartë dhe inteligjente – Vendosni dorën në llambën tharëse dhe dritat LED do të ndizen automatikisht
  Dizajn i dobishëm: Pastrimi i lehtë, modeli i lehtë dhe i rrumbullakosur, mbron sytë tuaj, drita e butë parandalon skuqjen e lëkurës tuaj.
  Thani pjesën më të madhe të xhelit të thonjve, veshjes së sipërme, xhelit të ndërtimit dhe xhelit për manikyrin e thonjve.
  Kurseni para: Ju mund të bëni manikyrën tuaj në shtëpi, në vend që të shkoni në sallon.
  Llamba e thonjve është gjithashtu një dhuratë e përkryer për familjen dhe miqtë.

  9.0018.00

  Tharëse thonjsh

  9.0018.00
 • Llamb Tharëse Xheli LCD 36 LED Sensor Automatik

  Tharse zheli profesional me 4 kohë ndryshme, lazer i cili leshohet automatikisht kur futni doren apo këmbën dhe zgjedhni sekondat sa deshironi. Posedon dhe panel i cili tregon sa kohë ka mbetur deri sa të mbaroj !

  • Tensioni: 110V-240V
  • Lloji: Llampat UV
  • Lloji: Llambë akulli
  • Fuqia: 54W
  • Rruaza llambash: 36 LED PCS
  25.0045.00
 • 5 në 1 Trimer special për thonjë

  Trimeri modern për thonjë, special i rekomanduar nga specialist të manikyrit si dhe specialist nga fusha e mjeksis.
  Mjet për gdhendje, ngjyrosje dhe pastrues thonjëve sikur ne salon modern
  Posedon 5 pajisje për thonjë si dhe manual perdorimi

  15.0037.00

Menuja Kryesore