• Pastrues i lëkurës dhe akneve të zezë me vakum

  Vakumi ynë është i sigurt, jo toksik dhe i padëmshëm për lëkurën tuaj. Sigurimi i teknologjisë së thithjes të pastër të thellë dhe efikas, vakum mban presion të vazhdueshëm midis 40-60KPA për të hequr papastërtitë dhe yndyrat nga poret dhe për të hequr lëkurën e vdekur.
  Ajo zvogëlon sekretimin e panevojshëm të vajit dhe papastërtinë dhe yndyrat e poreve për të ndihmuar lëkurën tuaj të marrë frymë dhe ta mbajë atë të shëndetshëm. Ndihmon gjithashtu për të zbutur linjat e imëta, masazhimin dhe shtrëngimin e lëkurës.
  Mos përdorni më shumë se 5 minuta për të parandaluar dëmtimin e lëkurës

  14.9921.00
 • Kinoki-Detoks për këmbë

  Kјо nënshtresë е këmbës ndihmon në aktivizimin e qelizave, lehtësimin e lodhjes, kalimin e një cilësie më të mirë të gjumit.
  Kјо nënshtresë për kujdesin për këmbët është i përshtatshëm për popullatën nën-shëndetësore, i shkëlqyeshëm për njerëzit që janë nën shumë stres, duke ndihmuar në lehtësimin e dhimbjeve dhe relaksimit.
  Cilësi e lartë: E bërë nga material me cilësi të lartë
  Lehtë për t’u përdorur: Ngjiteni dhe shpërndani nënshtresën fort në këmbë kur flini, lëreni atë për 6-8 orë për thithje të plotë para se ta hiqni

  7.0014.00
 • Pastrues elektrik i fytyrës 5në1

  • Përshkrimi: -100% markë me cilësi të lartë dhe të lartë.
  • Mbushni hidroizolimin në mënyrë që kjo furçë e fortë për pastrimin e lëkurës të përdoret në dush
  • Sistemi i furçave të tërhequra: Heq në mënyrë efektive të gjitha papastërtitë, vajrat dhe gjurmët e përbërjes 10 herë më të efektshme se larja e duarve
  • Lejoni që lëkura të duket e shëndetshme dhe rinore duke zvogëluar poret, vajrat, rrudhat, linjat e imëta dhe lëkurën e vdekur
  • Përfshirë furçën e duarve dhe të trupit, OWO furçat e syve me sfungjer dhe zonat e tjera të ndjeshme dhe shtufin për pastrimin e lëkurës së ashpër dhe callus.Lehtë për t’u përdorur, thjesht hidheni në bashkëngjitjen e dëshiruar dhe shtypni butonin e energjisë.
  • Paketa përfshin:
  • 1 x sfungjer grim
  • 1 x sfungjer latex
  • 1 x rul për masazh
  • 1 x furçë normale
  • 1 x gur i shtreses se holle.
  17.0026.00
 • Rroje e lehtë për trup të butë dhe mëndafshi bikini zonë

  • Kuti trupi dhe bikini për lëkurë të butë!
  • Fshirja e shpejtë e pastrimit të trupit
  • Pesë rroje për zvogëlimin e ngushtë dhe të rehatshëm
  • Shtojcë eksfoliatori për provë të lehtë
  • E lagur / e thatë – liri për të rruar të thatë ose në dush
  19.0030.00
 • Pastrues intensiv i fytyrës, sauna me avull të nxehtë për fytyrën

  • karakteristika:
  • Pastrim intensiv. Hidratim efektiv. Përmirësimi i qarkullimit të mikro.
  • Përdorni një sauna me avull të nxehtë për fytyrën.
  • Skajet e lëmuara të hundës dhe gojës për thithjen e avullit të përgjithshëm
  • Lehtë për t’u përdorur dhe bartur Për qetësimin e avullit pastron poret ndihmon në largimin e papastërtisë, baktereve dhe mbetjeve të përbërjes.
  • Siguron një trajtim spa që lë lëkurën të butë dhe të butë të butë.
  • Kon dyfishtë sauna për fytyrën: avullore me fytyrë të gjerë dhe avullues hundësh.
  • Ejani me një filxhan matës.
  • Efektet kryesore:
  • Mund të plotësojë në mënyrë efektive lagështirën e fytyrës që mungon dhe të ruajë ekuilibrin e lagështisë në lëkurë, të zvogëlojë rrudhat dhe ta bëjë lëkurën të butë, të lagësht
  • Mund të pastrojë gjëndrat e flokëve dhe të çlirojë yndyrat, pluhurin etj nga poret, dhe gjithashtu mund të shkatërrojë aknet në mënyrë efektive dhe të parandalojë dhe trajtojë aknet
  • Promovoni qarkullimin e gjakut në metabolizmin e fytyrës dhe lëkurës, dërgoni lëndë ushqyese brenda qelizave të lëkurës përmes enëve të vogla të gjakut dhe e bëni lëkurën të lëmuar, të lagësht, të butë dhe rozë, dhe gjithashtu mund të vonojë plakjen e lëkurës.
  • Mund të lehtësojë simptomat e Ftohtë dhe rinitit, mund të ketë efekte terapeutike në sy / vesh, hundë, faringjit / keratiti / trakejit
  • Shtoni erëza dhe vajra esencialë në avullore, atëherë mund të shijoni një sauna me aromaterapi në shtëpi.
  • specifikimet:
  • Tensioni:
  • 220V Frekuenca:
  • 50Hz Fuqia: 100W Materiali:
  • PC PP ABS
  • Madhësia: përafërsisht. W22 * D20 * H25cm
  • Ngjyrat: blu, të kuqe
  • Gjatësia e dritës së energjisë: Rreth 160 cm
  • Koha për përdorim të vazhdueshëm: një orë
 • SPIN SPA – furçë profesionale për pastrimin e fytyrës

  Furça për pastrimin e Fytyrës është një sistem profesional për pastrimin e fytyrës i krijuar për të dhënë rezultate të provuara. Siç mund ta shihni, furça e fytyrës pastron butësisht dhe pastron make-up dhe papastërtitë nga poret, duke e lënë fytyrën të ndjehet e qetë, e rifreskuar dhe rigjallëruar.Eksfolimi është çelësi për të zbuluar lëkurën rinore dhe rrezatuese dhe tani është e lehtë të merrni rezultate të stilit spa sa herë që e fshini me një furçë të fytyrës Spin Spa.Kjo furçë e kthyeshme e baterisë siguron pastrim të thellë, eksfoliimin dhe masazhimin e lëkurës, duke e lënë të duket e freskët dhe më e re. Lani plotësisht duart tuaja.Përdorni çdo ditë me xhel ose sapun tuaj të preferuar. Dy kokat e zëvendësueshme mund të ndryshohen shpejt dhe me lehtësi. Dizajni kompakt është i lehtë dhe i lëvizshëm. Kontroll i lehtë mbi / jashtë. Ju ndjeheni të freskët dhe të sigurt çdo ditë! Kërkon 2 bateri AA (nuk përfshihen). Përfshinë dy furça pastrimi

  • Kompakt dhe i lëvizshëm
  • Dy furça të hershme pastrimi
  • Kontroll i lehtë mbi / jashtë
  • Dizajni kompakt është i lehtë dhe i lëvizshëm.
  • Kërkon 2 bateri AA (nuk përfshihen).

   

  18.0035.00

Menuja Kryesore