• Celluless – Aparaturë kundër celulitit

  • Redukton në mënyrë drastike yndyrën dhe celulitin e depozituar në mollaqe, bark, krahë, këmbë
  • Pajisja më inovative e eleminimit të celulitit vakum siguri valvula dhe kapuç vakum impulsiv për rezultate më të shpejta
  • 3 funksione:
  • 1. Vakum: për masazhimin dhe lëshimin e qelizave yndyrore,
  • 2. Kokat e cilindrave masivë: për humbjen e peshës,
  • 3. Dritën: për humbje yndyre dhe përtëritje të lëkurës
  • Pajisja funksionon për të zvogëluar problemin më të zakonshëm të grave “Lëkura si lëvozhga portokalli”, përmirëson kullimin limfatik, përmirëson prodhimin e kolagjenit dhe elastinës, përmirëson strukturën e lëkurës, qetëson dhembjet e muskujve falë masazhit terapeutik, rrit masën e muskujve dhe përmirëson rrjedhën e gjakut, rrit rrjedhjen e gjakut trupi si me ushtrimet fizike.
  • Pesha: 960 g
  • Furnizimi me energji elektrike: DC 220V
  • Ju merrni: 1 aparat MD Celluless, 1 kokë rrotullimi ergonomik, 1 kokë cilindri ergonomik për zona të ndjeshme
  20.0040.00
 • Slim and Lift për meshkuj

  01

  Kjo bluzë e rehatshme ka panele të dizajnuara në mënyrë unike për të shtrënguar dhe forcuar barkun
  Ndihmon në mbështetjen e shpinës dhe qëndrimit të trupit.
  Vizualisht humbet kapjen në bark ose gjoks dhe sheshon gjoksin dhe barkun.
  Dizajni i rehatshëm, dhe praktik i bluzave tona siguron një efekt të menjëhershëm të dobësimit, duke e veshur atë nën të gjitha llojet e veshjeve.
  Hollimi ergonomik dhe mbrapa e ngushtë në formë X, e krijuar për të formuar trupin.
  Brenda ka shtresa të fuqishme najloni dhe material elastik të thurur fort së bashku, duke niveluar gjoksin dhe barkun.
  Me një kombinim të stërvitjes dhe një diete të mirë, ky krijues i humbjes së peshës do t’ju ndihmojë të keni një formë të bukur të trupit.

  10.0020.00

  Slim and Lift për meshkuj

  10.0020.00
 • Litar tensioni për ushtrime

  E bërë nga një azhurnim i plastikës dhe sustës me cilësi të lartë, e qëndrueshme dhe e vështirë për tu thyer, kjo pajisje është zgjidhja më e mirë për ndërtimin e muskujve tuaj.
  Ushtrim për barkun, krahun dhe gjoksin

  Litar tensioni shumëfunksional ju ndihmon të ushtroni gjatë qëndrimit ose ulur. Mund të përdorni metoda të ndryshme për trajnim.
  Ideale për tonifikimin dhe forcimin e barkut, belit dhe këmbëve, krahëve, ijeve, kofshëve dhe barkut në të njëjtën kohë

  Nuk është vetëm një mënyrë për të humbur dhjamin duke ushtruar , por edhe një mënyrë për të formuar trupin tuaj
  Portabël dhe i lehtë, i lehtë për tu ruajtur dhe mund të përdoret kudo dhe në çdo kohë

  9.0019.00
 • Rrip për djersitjeje

  Rripi i belit të djersës është krijuar për të rritur stërvitjen tuaj duke ndihmuar në përmirësimin e aktivitetit termogjenik dhe djersitjen!
  Rripi i belit të djersës është natyrshëm fleksibël për t’iu përshtatur madhësisë dhe formës tuaj dhe është i konturuar që t’i përshtatet belit tuaj rehat gjatë ushtrimit
  I bërë me neoprene ekstra të trashë pa latex për përvojë të shtuar të djersitjes.

  Por mos u shqetësoni për djersën shtesë, mbulesa e brendshme e rripit tonë për bel jo vetëm që do të refuzojë thithjen e lagështisë, por gjithashtu do të kufizojë rrëshqitjen dhe fiksimin gjatë trajnimit.

  9.0019.00

  Rrip për djersitjeje

  9.0019.00

Menuja Kryesore