• Pastrues i lëkurës dhe akneve të zezë me vakum

  Vakumi ynë është i sigurt, jo toksik dhe i padëmshëm për lëkurën tuaj. Sigurimi i teknologjisë së thithjes të pastër të thellë dhe efikas, vakum mban presion të vazhdueshëm midis 40-60KPA për të hequr papastërtitë dhe yndyrat nga poret dhe për të hequr lëkurën e vdekur.
  Ajo zvogëlon sekretimin e panevojshëm të vajit dhe papastërtinë dhe yndyrat e poreve për të ndihmuar lëkurën tuaj të marrë frymë dhe ta mbajë atë të shëndetshëm. Ndihmon gjithashtu për të zbutur linjat e imëta, masazhimin dhe shtrëngimin e lëkurës.
  Mos përdorni më shumë se 5 minuta për të parandaluar dëmtimin e lëkurës

  14.9921.00
 • Celluless – Aparaturë kundër celulitit

  • Redukton në mënyrë drastike yndyrën dhe celulitin e depozituar në mollaqe, bark, krahë, këmbë
  • Pajisja më inovative e eleminimit të celulitit vakum siguri valvula dhe kapuç vakum impulsiv për rezultate më të shpejta
  • 3 funksione:
  • 1. Vakum: për masazhimin dhe lëshimin e qelizave yndyrore,
  • 2. Kokat e cilindrave masivë: për humbjen e peshës,
  • 3. Dritën: për humbje yndyre dhe përtëritje të lëkurës
  • Pajisja funksionon për të zvogëluar problemin më të zakonshëm të grave “Lëkura si lëvozhga portokalli”, përmirëson kullimin limfatik, përmirëson prodhimin e kolagjenit dhe elastinës, përmirëson strukturën e lëkurës, qetëson dhembjet e muskujve falë masazhit terapeutik, rrit masën e muskujve dhe përmirëson rrjedhën e gjakut, rrit rrjedhjen e gjakut trupi si me ushtrimet fizike.
  • Pesha: 960 g
  • Furnizimi me energji elektrike: DC 220V
  • Ju merrni: 1 aparat MD Celluless, 1 kokë rrotullimi ergonomik, 1 kokë cilindri ergonomik për zona të ndjeshme
  20.0040.00
 • Pro Wax – PAKO

  Pro Wax 100 Makina e shkrirjes së dylli është e shkëlqyeshme për përdorim privat dhe profesional, temperatura e makinës mund të rregullohet nga 0 gradë në 55 gradë.
  I përshtatshëm për të gjitha llojet e dylli gjithashtu nëse nuk e përdorni për dyll depilimi mund ta përdorni për të shkrirë çokollatë, fondue, sheqer dhe të ngjashme.
  Paketa përfshin:
  • Aparat shkrirjes
  • 100gr – Dyll
  • 10x – Shkopij
  Ka një fuqi prej 80W, me një kapacitet prej 500 ml. Dimensionet e pajisjes janë: diametri 18 cm x lartësia 15cm, dhe dimensionet e enës së shkrirjes janë: diametri 10,5 cm x lartësia 6,5 ​​cm.
  Operon në: 220-240V me një frekuencë 50/60 Hz.
  11.9922.99

  Pro Wax – PAKO

  11.9922.99
 • Slim and Lift për meshkuj

  01

  Kjo bluzë e rehatshme ka panele të dizajnuara në mënyrë unike për të shtrënguar dhe forcuar barkun
  Ndihmon në mbështetjen e shpinës dhe qëndrimit të trupit.
  Vizualisht humbet kapjen në bark ose gjoks dhe sheshon gjoksin dhe barkun.
  Dizajni i rehatshëm, dhe praktik i bluzave tona siguron një efekt të menjëhershëm të dobësimit, duke e veshur atë nën të gjitha llojet e veshjeve.
  Hollimi ergonomik dhe mbrapa e ngushtë në formë X, e krijuar për të formuar trupin.
  Brenda ka shtresa të fuqishme najloni dhe material elastik të thurur fort së bashku, duke niveluar gjoksin dhe barkun.
  Me një kombinim të stërvitjes dhe një diete të mirë, ky krijues i humbjes së peshës do t’ju ndihmojë të keni një formë të bukur të trupit.

  10.0020.00

  Slim and Lift për meshkuj

  10.0020.00
 • Litar tensioni për ushtrime

  E bërë nga një azhurnim i plastikës dhe sustës me cilësi të lartë, e qëndrueshme dhe e vështirë për tu thyer, kjo pajisje është zgjidhja më e mirë për ndërtimin e muskujve tuaj.
  Ushtrim për barkun, krahun dhe gjoksin

  Litar tensioni shumëfunksional ju ndihmon të ushtroni gjatë qëndrimit ose ulur. Mund të përdorni metoda të ndryshme për trajnim.
  Ideale për tonifikimin dhe forcimin e barkut, belit dhe këmbëve, krahëve, ijeve, kofshëve dhe barkut në të njëjtën kohë

  Nuk është vetëm një mënyrë për të humbur dhjamin duke ushtruar , por edhe një mënyrë për të formuar trupin tuaj
  Portabël dhe i lehtë, i lehtë për tu ruajtur dhe mund të përdoret kudo dhe në çdo kohë

  9.0019.00
 • Rrip për djersitjeje

  Rripi i belit të djersës është krijuar për të rritur stërvitjen tuaj duke ndihmuar në përmirësimin e aktivitetit termogjenik dhe djersitjen!
  Rripi i belit të djersës është natyrshëm fleksibël për t’iu përshtatur madhësisë dhe formës tuaj dhe është i konturuar që t’i përshtatet belit tuaj rehat gjatë ushtrimit
  I bërë me neoprene ekstra të trashë pa latex për përvojë të shtuar të djersitjes.

  Por mos u shqetësoni për djersën shtesë, mbulesa e brendshme e rripit tonë për bel jo vetëm që do të refuzojë thithjen e lagështisë, por gjithashtu do të kufizojë rrëshqitjen dhe fiksimin gjatë trajnimit.

  9.0019.00

  Rrip për djersitjeje

  9.0019.00
 • Flawless Legs Heqës qimesh,me kokë zëvendësimi,

  Paketë 18k Rose Gold Gold   zëvendësues për këmbët tuaja dhe heqësin e qimeve të trupit. Një dhuratë perfekte për shoqen, nënën, ditëlindjen, ditën e nënës, valentin. Kokat zëvendësuese rroje elektrike revolucionare, kokat e veshura me ar 18K, që konturojnë në çdo kurbë. Rekomandohet të zëvendësoni kokat çdo 2-3 muaj për një performancë optimale. Nëse nuk jeni të kënaqur, garantoni 100% kthimin e parave, pa pyetje. Rreth këtij artikulli Largon menjëherë dhe pa dhimbje flokët e padëshiruar pa pasur nevojë të depiloni, pincetë ose lazer. Rroje elektrike revolucionare, me koka të veshura me ar 18K, që konturon në çdo kurbë Dizajni perfekt ergonomik dhe Palm është i shkëlqyeshëm për këmbët, kaviljet dhe gjunjët – të gjitha zonat e këmbëve tuaja që janë të prirura të bëhen me gozhdë ose prerje. Këmbët pa të meta nuk janë krijuar për t’u përdorur nën krahët tuaj. Dritat LED të integruara e bëjnë të lehtë për t’u parë; bateria litium-jon e rimbushshme e bën atë pa tel dhe të lëvizshëm Siç shihet në TV: ky produkt është heqës autentik i patëmetë i flokëve i prodhuar nga Touch Flawless. Mos u mashtroni nga falsifikuesit! Këmbët e vetme të patëmetë janë duke e përfunduar prekjen e patëmetë. Njësia do të punojë për afërsisht 1 orë me një karikim të plotë.

  14.0021.00
 • Kinoki-Detoks për këmbë

  Kјо nënshtresë е këmbës ndihmon në aktivizimin e qelizave, lehtësimin e lodhjes, kalimin e një cilësie më të mirë të gjumit.
  Kјо nënshtresë për kujdesin për këmbët është i përshtatshëm për popullatën nën-shëndetësore, i shkëlqyeshëm për njerëzit që janë nën shumë stres, duke ndihmuar në lehtësimin e dhimbjeve dhe relaksimit.
  Cilësi e lartë: E bërë nga material me cilësi të lartë
  Lehtë për t’u përdorur: Ngjiteni dhe shpërndani nënshtresën fort në këmbë kur flini, lëreni atë për 6-8 orë për thithje të plotë para se ta hiqni

  7.0014.00
 • Pastrues elektrik i fytyrës 5në1

  • Përshkrimi: -100% markë me cilësi të lartë dhe të lartë.
  • Mbushni hidroizolimin në mënyrë që kjo furçë e fortë për pastrimin e lëkurës të përdoret në dush
  • Sistemi i furçave të tërhequra: Heq në mënyrë efektive të gjitha papastërtitë, vajrat dhe gjurmët e përbërjes 10 herë më të efektshme se larja e duarve
  • Lejoni që lëkura të duket e shëndetshme dhe rinore duke zvogëluar poret, vajrat, rrudhat, linjat e imëta dhe lëkurën e vdekur
  • Përfshirë furçën e duarve dhe të trupit, OWO furçat e syve me sfungjer dhe zonat e tjera të ndjeshme dhe shtufin për pastrimin e lëkurës së ashpër dhe callus.Lehtë për t’u përdorur, thjesht hidheni në bashkëngjitjen e dëshiruar dhe shtypni butonin e energjisë.
  • Paketa përfshin:
  • 1 x sfungjer grim
  • 1 x sfungjer latex
  • 1 x rul për masazh
  • 1 x furçë normale
  • 1 x gur i shtreses se holle.
  17.0026.00
 • Rroje e lehtë për trup të butë dhe mëndafshi bikini zonë

  • Kuti trupi dhe bikini për lëkurë të butë!
  • Fshirja e shpejtë e pastrimit të trupit
  • Pesë rroje për zvogëlimin e ngushtë dhe të rehatshëm
  • Shtojcë eksfoliatori për provë të lehtë
  • E lagur / e thatë – liri për të rruar të thatë ose në dush
  19.0030.00

Menuja Kryesore