• Jastëk gjumi ortopedik për kujtesë të bukur

  • Jastëk ortopedik për relaksim të bukur të kujtesës dhe gjumë të bukur.
  • materiali: Jastëk: 90% latex natyral
  • jastëk i brendshëm: 100% poliester
  • Ngjyra: e bardhë
  • Funksioni:gjum me i rahatshëm 100% relaksim
  • Madhësia ekologjike: 59x38x11cm
  • Konvertimi: 1 inç = 2.54 cm
  • Përmbajtja e paketës: 1 x jastëk (me jastëk të brendshëm)
  21.0033.00
 • Një ulëse praktike për shtëpinë ose kopshtin tuaj

  • Karrige praktike
  • Madhësia: 122x127x81cm
  • Marka: karrige intex
  • Stili: karrige rri kot me mbështetëse
  • Lloji: Karrige integrale luksoze pa qese karakteristika Laminat i përforcuar me dy pika, rezistent ndaj punkos
  • Ngarkesa maksimale : një e rritur
  • E madhe për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm në kopsht
  • Një rast mbajtës për kampe të papërshkueshëm nga uji dhe siguron një zonë të sigurt dhe të qëndrueshme për gjumë
  34.0057.00
 • Karige e mrekullueshme për pushim dhe relaksim në shtëpin e juaj

  • Përshkrimi:
  • I rehatshëm, dhe i gjithanshëm për t’u përdorur si një shtrat ajri ose karrige për një gamë përdorimesh, shtrati i rehatshëm i shtratit të vetëm ajror Quest-inflatable është një zgjidhje praktike dhe e rehatshme e mobiljeve sekondare që do të ishte e përsosur për shtëpi, fëmijë dhe dhoma gjumi Dhoma, pushime dhe udhëtime në kampe!
  • karakteristika:
  • Ngjitës 1 x për riparimin e detyrave të rënda
  • 1x çantë udhëtimi
  • 2 x krahë të rehatshëm
  • Ndërtimi i trarëve të mbështjelljes të ngurta
  • Dizajni i mbivendosjes së valvulave të sigurisë
  • E rregullueshme për t’u përdorur qoftë si karrige ajri, ashtu edhe divan i shtratit të ajrit
  • Të Përshtatshme dhe të rëhatshme divan dhe krevat në madhësi të mesme për shtëpi, mysafirë ose pushime!
  39.0060.00
 • Shtrat i mrekullueshëm për pushim në shtëpinë tuaj

  • Me këtë krevet ju me të vërtetë mund të relaksoheni dhe të pushoni
  • Sipërfaqja e krijuar posaçërisht e hapur ofron kënaqësi të rehatshme dhe jo të diellit, sipas strukturës me onde.
  • Shtrati është i përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm dhe mund të ruhet shum lehtë.
  • Valvola sigurie
  • Sipërfaqe të rehatshme dhe hapëse
  • Dizajni i qëndrueshëm me rreze Y për forcë të lartë dhe stabilitet
  • Mbështetëse e rehatshme
  • Përfshirë arna për riparim
  • Lartësia e kushinetës: përafërsisht. 30 cm
  • Dimensionet kryesore (LxHxB): përafërsisht. 165 x 79 x 84 cm
  • I përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm
  • Garancion 1 vit
  35.0055.00
 • Dyshek për vetur me falas mjet fryerje

  Dyshek veturës me cilësi të lartë, rezistent ndaj ujit. Mund të përdoret dhe për shum gjëra tjera.
  Posedon falast mjet për fryerje e cila lidhet në veturen tuaj dhe e fryn për ca minuta .
  Pllakë PVC me cilësi të lartë të bërë me dorë, sipërfaqe të butë dhe të rehatshme, me mikro-gëzof
  Madhësia: 140 gjatsia, 90 të gjërsia, 45 cm lartsia

  32.0055.00

Menuja Kryesore