• Dyshek per udhetim me makine

  • Inflacioni dhe Deflacioni i Shpejtë: Pas disa minutash fryrje ose fryrje me një pompë ajri, dysheku ynë i fryrë mund të përdoret ose paloset shpejt.Pomponi shtratin e fryrë dhe vendoseni në sediljen e pasme.
  • Komoditeti dhe siguria: Në përputhje me ergonominë, dysheku mbështet më mirë shtyllën kurrizore dhe ju siguron rehati të madhe.
  • Dizajni i fëmijëve kundër rënies dhe mbrojtësit të kokës mbron fëmijët tuaj dhe ju nga rënia, pa u shqetësuar për kthesat e papritura ose frenimin.
  • Vendoseni në sediljen e pasme ose në dysheme si një shtrat ose kthejeni shtratin si një divan .
  • Lehtë për tu ruajtur dhe pastruar: Vjen me një çantë pompë.
  • Kujdesi për shtratin e ajrit të makinës është gjithashtu i lehtë për shkak të PVC-së së sipërme të papërshkueshme nga uji me sipërfaqe të butë të tkurrjes
  • Përveç kësaj, ky dyshek udhëtimi është i shkëlqyeshëm për aktivitete familjare në natyrë; ka anëtarë të familjes të cilët shpesh kanë nevojë për pushim të përkohshëm. Kur jeni duke pikni, fëmijët e lodhur ose të moshuarit gjithashtu mund të flenë mirë në të njëjtën kohë.
  28.0055.50
 • Ngjitëse Patch për korrigjimin e thonjve

  06
  • Ky është një mjet i thjeshtë, por efektiv për korrigjimin e thonjve të këmbëve. Mund t’ju ​​ndihmojë të zgjidhni problemin e thonjve të këmbëve dhe të ktheni thonjtë e shëndetshëm dhe të bukur te ju.
  • 10 copë pllaka elastike të korrigjimit të thonjve të këmbëve, të lehta dhe të qëndrueshme për një përdorim të gjatë.
  • Një brez i vogël që heq qafe thonjtë e këmbëve që rriten duke korrigjuar lakimin e tepërt të thonjve.
  • Parandalon që gozhda e trajtuar me mjetin e korrigjimit të thonjve të këmbës të rritet përsëri.
  • Shpejt, hiqni dhimbjen e thonjve të këmbëve brenda 1-3 ditësh. I përshtatshëm për përdorim profesional dhe përdorim shtëpiak.
  7.9916.00
 • 2in1 , 12V 150W Ventilator ngrohje / ftohës E RE për çdo automjet

  04
  • 2 në 1 Ventilator ngrohjeje / ftohës
  • Ky ngrohës automjetesh është duke përdorur materiale plastike të forta rezistente ndaj nxehtësisë polimer, ngrohje automatike me mbrojtje nga mbinxehja.
  • Lehtë për tu instaluar, thjesht futeni në prizën tuaj të çakmakit.
  • Ideale për makina në kampe, kampe dhe ngrirje.
  • Përshtatja për të gjitha automjetet e automjeteve 12V.
  • Produkti: max. 150 W. voltazhi i funksionimit: 12 V rrymë e vazhdueshme.
  • Furnizimi me energji elektrike: Konektor i dritës së cigareve 12 V makinë.
  • Të dy Ngrohja dhe Ftohja : Ngrirja, përdhosja dhe heqja e mjegullës, produkte thelbësore për ngrohje në dimër dhe të freskëta gjatë verës.
  • Mbështetje rrotulluese 180 shkallë, dizajn rrotullues, opsional dhe i rregullueshëm, i përshtatshëm dhe praktik.
  • Tri dalje, zona e madhe e erës, e shpejtë dhe e ngrohtë, efikase dhe e përshtatshme.
  • Dalja e nxehtësisë me temperaturë të lartë për ngrohësin mund të sigurojë ngrohjen e shpejtë dhe efektin e përshtatshëm të ngrohjes.
  • Mund të nxehet shpejt brenda një minutë, modelimi efikas i shpërndarjes së nxehtësisë, ngrohni dimrin tuaj.
  16.9931.00
 • Мakinë dore për qepje

  Kompakt dhe i lehtë, Portabël dhe i lehtë për tu mbajtur.
  E shkëlqyeshme për riparime dhe ndryshime në vend, Kërkon 4 x bateri AA ose adaptor energjie DC 6V 600mA (nuk përfshihen), 20cm (L) x 7.5cm (H) x 5cm (W)

  Marrëveshje për fillestar, i ndërprerë dhe i gatshëm për përdorim, mund të përdoret në shtëpi, në zyrë, makinë etj
  Funksionimi i produktit është shumë i thjeshtë, por nëse keni fëmijë në shtëpi, përpiquni të merrni baterinë pas përdorimit. Shmangni ata ta kontaktojnë

  8.0016.00

  Мakinë dore për qepje

  8.0016.00
 • Çantë shpine ushtarake taktike 35L

  • Baza e rehatshme, e vogël dhe me shumë xhepa, është ekonomike dhe praktike E shkëlqyeshme për udhëtime, shëtitje, kampe, etj.
  • I papërshkueshëm nga uji
  • Shiritat e gjerë të shpatullave ndihmojnë në lehtësimin e stresit në shpatullat tuaja, kurseni energji Inxhinieria njerëzore ju lejon të personalizoni gjërat që ju nevojiten
  23.0037.00
 • Mbështetja më e mirë e gjurit, Kosmodisk

  • Mbështetje shtesë për dizajnin pranveror PRO 4 Mbroni kapakun dhe muskujt e gjurit në pozicionin e duhur
  • Minimizon dhimbjen në gju dhe nyje
  • Parandaloni shtrirjen dhe ndihmoni në rikuperimin e lëndimeve sportive
  • Rripa të rregullueshëm
  8.0025.00
 • Organizator – Jepini fund sendeve të humbura në makinë

  • Në këtë ofertë ju merrni 2 ndarje!
  • Catch Caddy është një ndarje shtesë për të mbushur hapësirën midis sediljes së makinës dhe konsolës
  • Parandaloni rënien e objekteve dhe jini gjithmonë brenda mundësive
  • Vendosni syze dielli, monedha, karta krediti, pasaportë, celular, çelësa, cigare, doreza, etj.
  • Punim i shkëlqyeshëm dhe ndërtim i qëndrueshëm për mirëmbajtje të lehtë!
  • Një madhësi universale që përshtatet dhe përshtatet në shumicën e vendeve në çdo makinë
  • Në dispozicion në të zezë
  • Përmasat: 35 cm x 12 cm
  9.0021.00
 • Premium Bunion Çorape Korrigjuese për gishtat e këmbës

  • LARGIMI I PERGJITHSHM I DHIMBJES BUNIONARE DHE GISHTERINJEVE: Ndihmon në siklet, presion dhe inflamacion të shkaktuar nga bunionet. Jastëkë dhe mbështet zonën e bunionit në mënyrë që të mund të bëni çdo hap me rehati të ripërtërirë. Korrigjuesi Bunion është i garantuar për të lehtësuar dhimbjen tuaj në bunion.
  • MBROJTJA ABSOLUTE: Xheli i gradës mjekësore mbron lëkurën gjatë ecjes dhe ushtrimeve fizike. Jastëku xhel vepron si një zbutës për të mbrojtur zonën e ndjeshme të dhjamit për të parandaluar fërkimin e dhimbshëm. Aktivitetet tani do të jenë pa dhimbje dhe përsëri të këndshme.
  • Ky mbrojtës bunion mund të vishet diskret nën këpucë, çorape dhe çorape për një mbrojtje të pazbulueshme. Mund të vishen në të gjitha llojet e këpucëve përfshirë palën tuaj më elegante.
  11.9937.00
 • LED projektor në derë me logon e Makinës

  • Pa vrima, pa tela! Keni dhjetra modele të markave të makinave për të zgjedhur, perfekte për çdo makinë!
  • Projektori më i fundit i dyerve pa tel të makinës me sistemin japonez të projektimit me definicion të lartë, modeli është i qartë dhe i ndritshëm.
  • Duke përdorur një pajisje inteligjente të induksionit të magnetit, hapni derën automatikisht, jo vetëm që mund të përmirësojë shkallën e makinës tuaj, por gjithashtu mund të përdoret si një dritë paralajmëruese e makinës për të parandaluar aksidentet.
  • BMW AUDI MERCEDES. GOLF dhe shumë marka të tjera…

  10.0015.00
 • Tharëse rrobash

  Ndërtim çeliku me cilësi të lartë, më i fortë dhe i qëndrueshëm
  Me 3 nivele dhe 2 krahë anësorë, ju mund të poziciononi rrobat tuaja me një hapësirë të bukur mes tyre, në mënyrë që ato të thahen plotësisht
  I lehtë, i përshtatshëm për tu bartur dhe transportuar; lehtë për tu palosur në ruajtje; Lehtë për të lëvizur – përmban 4 rrotullues të cilat janë të bllokueshme
  Lehtë për tu mbledhur – Jepet detaji i udhëzimit dhe ju lehtë mund ta instaloni hap pas hapi sipas manualit
  Ideale për përdorim në ambiente të mbyllura për shfaqjen e rrobave, çorapeve, tharjen e peshqirëve dhe ajrosjen, ruajtjen e rrobave në dhomat e gjumit dhe pallatet rezervë

  22.0044.00

  Tharëse rrobash

  22.0044.00

Menuja Kryesore